Головна » Вишгородщина

Для миру та спокою на Вишгородщині

Для миру та спокою на Вишгородщині

12 квітня на площі Шевченка у Вишгороді відбулася презентація громадського формування з охорони громадського порядку «Громадський порядок». Для участі в урочистій церемонії початку діяльності цієї структури та для вручення посвідчень членам  «Громадського порядку» прибули сотники 1-ї та 8-ї «афганської» сотень Самооборони Майдану Олександр Третяков та Олег Міхнюк зі своїми підлеглими. Захід розпочався з вшанування пам’яті Небесної сотні триразовою салютоційною стрільбою.
 
Як розповів Олег Міхнюк, у Вишгороді почало діяти громадське формування, що, погоджуючи свої ... Читати далі »

Поза партійними пристрастями

Поза партійними пристрастями

У сучасних умовах глибокої політичної та економічної кризи гостро постає питання про участь і роль, зокрема районних депутатів, у сучасних реаліях буття. На мою думку, головна роль районного депутата і в сучасних умовах і завжди полягає у конкретних справах, що стосуються обов’язкового поліпшення умов життя та діяльності пересічних громадян. Сприянню їхньому всебічному захисту на всіх, без винятку, державних щаблях влади. З яких, власне, і складається народ України, котрому, у кінцевому результаті, і зобов’язувався служити депутат.
 
Власне, я завжди вважав, що депутат має існувати поза політикою. ... Читати далі »

Волейбол дарує дружбу

Волейбол дарує дружбу

Відбулася відкрита першість Вишгородської районної КДЮСШ з волейболу серед дівчат. Помірятися силами до нас завітали кращі волейболістки Київщини – збірні ДЮСШ з Бучі, Ірпеня, Немішаєво та Борисполя, школа №13 з Києва. Наш район представляла збірна районної КДЮСШ.  
 
Цікавим, урочистим та хвилюючим видалась церемонія відкриття турніру. Привітати та побажати подальших спортивних успіхів юним волейболісткам завітали голова Вишгородської районної ради Ірина Побідаш, член збірної команди України, срібна призерка чемпіонату Європи з сидячого волейболу Катерина Прищепа. У своєму виступі Катерина Миколаїв ... Читати далі »

Біг об’єднує всіх

Біг об’єднує всіх

Пам’яті героїв Чорнобиля був присвячений традиційний районний легкоатлетичний крос серед учнів загальноосвітніх шкіл. Гостинна Лебедівська земля 10 квітня вчетверте зустрічала юних спортсменів Вишгородщини.
 
Урочисте відкриття змагань розпочалося з промов та привітань учасникам кросу високоповажними гостями – методистом відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Миколою Самсоном та головним суддею змагань Валерієм Сивашенком. Окрасою відкриття спортивних змагань став спортивно-художній виступ учнів Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Лебедівські спортсмени створили святковий настрій колоритним флеш-мобом із  жовто-блакитними прапорами. 

До уваги мешканців району

До уваги мешканців району

Повідомляємо, що Громадська рада при Міністерстві екології та природних ресурсів України звернулась з пропозицією до виконуючого обов’язки Президента України О. В. Турчинова щодо правильного використання об’єкту «Межигір’я», а саме:

«Шановний Олександре Валентиновичу! Громадські організації, які входять до складу Громадської ради при Мінприроди разом з фахівцями Мінприроди після ретельного вивчення та аналізу об’єкту «Межигір’я», його використа ... Читати далі »

Батьківщині потрібне зерно

Батьківщині потрібне зерно

На Вишгородщині розпочалися весняно-літні польові роботи. Відповідно до виробничих планів на поточний рік, сільські господарства сіють ярові культури на площі 886 гектарів. З них під зернові прогнозується 618 гектарів, у тому числі 208 га – під овес, 400 га займатиме кукурудза, 10 га – ячмінь, 200 га – соя, 33 гектари – картопля, 25 га – кормові культури. Наразі підготовлено під посів 317 гектарів, посів ранніх ярих культур проведено на площі 107 гектарів.
 
Зі слів начальника управління агропромислового комплексу району Галини Журбенко, у користуванні та оренді сільськогосподарсь ... Читати далі »

Самооборона Майдану: бронепоїзд справний!

Самооборона Майдану: бронепоїзд справний!

Трохи більше місяця відділяє нас від тих буремних подій, коли мешканці Вишгородщини вийшли на підтримку Майдану за покликом сумління та почуття громадянського обов’язку. Зібрані ліки та речі, своєчасно надана медична допомога, блок-пости на підступах до Києва – все це допомогло зберегти чиїсь життя та наблизити час нашої спільної перемоги.
 
Сьогодні ми хочемо подякувати вам, дорогі земляки, за участь, за допомогу, за вашу громадянську позицію. Земний уклін за все!
 
Завдяк ... Читати далі »

Від Київської Русі – до сьогодення

Від Київської Русі – до сьогодення

Нещодавно відбулася презентація музейного комплексу «Київська Русь», яку представив архітектор Василь Климик, автор багатьох споруд та композицій у Вишгороді. 
 
На презентації були присутні заступник міського голови Олексій Данчин, начальник відділу з гуманітарних питань Володимир Ткач, секретар міськради Марія Решетнікова, директор музею гончарства Ірина Пироженко, депутати міськради  Валерій Виговський, Дмитро Колодзян, почесний громадянин міста Іван Бурдак, директор «Технопроекту» Віктор Федосенко, громадськість Вишгородщини. Архітект ... Читати далі »

Футбольному керманичу – успішної роботи

Футбольному керманичу – успішної роботи

26 березня у приміщенні Вишгородської РДА відбулася чергова звітно-виборча конференція Вишгородської районної федерації футболу (ВРФФ), на якій були присутні близько 40 делегатів та почесних гостей – футбольні активісти, тренери, арбітри та функціонери.
 
Відбулася цікава, відверта, принципова розмова про стан та перспективи розвитку «гри мільйонів» у Вишгородському регіоні.
 
У своєму звіті голова  ВРФФ Микола Король відзначив здобутки районної федерації, але бі ... Читати далі »

Зібрані кошти – сім’ям героїв

Зібрані кошти – сім’ям героїв

Минулої середи відбулася передача матеріальних коштів, зібраних мешканцями Вишгородського району, сім’ям загиб­лих на Майдані героїв – Ігоря Пехенька та Володимира  Кіщука. Родина пораненого від вибуху гранати Володимира Куприка також отримала подяку вишгородців та грошове відшкодування від представників Народної ради Трохима Іванова, депутатів районної ради Геннадія Панамарчука та Тетяни Попової. 
 
– Ініціаторами збору коштів від імені вишгородчан виступила Народна рада, – говорить один з її очільників Трохим Іванов. – Ми переймалися організацією заходу, слідкували ... Читати далі »

« 1 2 ... 47 48 49 50 »