Головна » Вишгородщина

Ми виграємо війну за наше майбутнє

Ми виграємо війну за наше майбутнє

У Вишгороді, у Малому залі адмінбудинку, відбувся захід, присвячений 25-річчю створення Народного руху України. Привітали з ювілеєм членів організації представники районної ради та райдержадміністрації. Присутні відзначили вагому роль, яку відіграв цей рух у політичному житті України та його вплив на становлення і розвиток Української державності.
 
– Ми дорого заплатили за відновлення української державності, – зазначив один з фундаторів НРУ Олександр Дробаха. – Словом і зброєю кращі сини України впродовж ... Читати далі »

Спецбатальйон Січ

Спецбатальйон Січ

26 серпня у Києві в зону АТО проводжали бійців спецбатальйону "Січ". Сепед них є добровольці і нашого району. 50 добровольців пройшли спеціальну підготовку і вже вирушають на Схід. Урочисте прощання відбулося на вулиці Інститутській, біля каплички «Небесної сотні», де взимку тривали найзапекліші бої.

Батальйон було сформовано з патріотів, серед яких є люди з бойовим досвідом, на базі ГУМВС міста Києва спеціально для участі в АТО на Донбасі.

... Читати далі »

Не залишити людину наодинці з проблемою

Не залишити людину наодинці з проблемою

У приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада щодо виконання районної Програми запобігання підтопленню. У засіданні брали участь в.о. голови райдержадміністрації Вячеслав Савенок, народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Державного агентства водних ресурсів України Василь Сташук, депутат обласної ради Олександр Приходько, керівник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури РДА  Дмитро Ликов.
 
Велику увагу учасники наради приділили необхідності подальшого укріплення берегової лін ... Читати далі »

Рада має працювати на район

Рада має працювати на район

Нас обирали в районну раду люди – наші виборці. Вони довірили нам депутатські мандати, щоб ми спільно працювали на авторитет району і його влади, сприяючи наповненню бюджету та економічному і соціальному розвитку району. Задля цього ми маємо співпрацювати, яку б політичну силу не представляли сьогодні або вчора. Головне – аби це йшло на благо громади. 
 
Рада має працювати. Але, здається, комусь хотілося б бачити якісь баталії у районній раді, щоб ми чубились, а робота стояла. Кому ж від цього буде краще?&nb ... Читати далі »

Вишгородські «Гайдамаки» – у Сорочинцях

Вишгородські «Гайдамаки» – у Сорочинцях

Ще з гоголівських часів у Сорочинці, що на Полтавщині, з’їжджалися поярмаркувати, на людей подивитися і себе показати. От і цього року Сорочинське ярмаркування традиційно розпочалося 19 серпня і тривало до 25 серпня. 
 
Але у наш тривожний час, коли йдуть бойові дії у зоні проведення АТО, Сорочинський ярмарок не був велелюдним. Приїхало більше торгівців аніж покупців. На ярмарку були широко представлені народні промисли: від глиняних виробів і до вишиванок. Повсюди у витворах майстрів переважала національна символіка – синьо-жовті кольори.  У національних строях були навіть продавці товару. На всіх сценічних майданчинках відбувалися концерти, в основному художніх самодіяльних колек ... Читати далі »

Зроби подарунок Межигірському Спасу

Зроби подарунок Межигірському Спасу

До 30-х років ХХ ст. козацький Межигірський монастир був улюбленим місцем відпочинку та паломництва киян і гостей столиці. 
 
Після знищення монастирського комплексу у 1935 році зараз Межигір’я поступово одужує. Знову на галявинах, у прохолодній тіні з’являються люди, розстелюють ряденця, дістають з торбинок нехитрі харчі і, як колись багато століть тому, набираються тут сили від намоленої землі.
 
Продовжуємо писати історію Межигір’я – ось 22 серпня 2014 року можна вважати святковим днем для старої козацької святині. У цей день знову відновився паломницький та туристичний маршрут: Поділ ( ... Читати далі »

Роз’яснювальна робота з населенням

Роз’яснювальна робота з населенням

Рятувальники продовжують проводити роз’яснювальну роботу з населенням, щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

27 серпня інспекторським складом Вишгородського районного відділу ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, розташованого на території Вищедубечанської сільської ради. В ході заходів рятувальники провели протипожежний інструктаж з депутатським корпусом, де провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

... Читати далі »

Розквіта «Поліський віночок»

Розквіта «Поліський віночок»

Можна багато говорити, планувати якусь справу роками, виношувати ідею і ніколи її не здійснити. А можна й так, як це робить голова Богданівської сільської ради Тетяна Савиченко та депутат цієї ради Ігор Зубенко: задумали, озвучили і, перехрестившись, сказали: «Поїхали!»
 
І ось вже у Пиляві відбувся другий етап фестивалю народної творчості «Поліський віночок». Цього разу на території музею виступали аматори з Катюжанки та Козаровичів.
 
... Читати далі »

Хто силу має – до вершин зійде

Хто силу має – до вершин зійде

Жителі Вишгородщини у різний спосіб намагаються надавати допомогу військовослужбовцям-землякам, які воюють у зоні проведення АТО задля скорішого мирного життя. У день великого релігійного свята Спаса, 19 серпня, у Вишгородському районному центрі дитячої творчості «Дивосвіт» відбувся благодійний концерт, який організували Народна рада міста Вишгорода і Вишгородського району та благодійний фонд «З відкритим серцем у майбутнє». 
 
Щоб зібрати кошти для військових, організатори запросили народну арти ... Читати далі »

Не соромтесь звернутись за порадою…

Не соромтесь звернутись за порадою…

У житті кожної людини можуть трапитись ситуації, з якими важко, а іноді й просто неможливо справитись самостійно.  Найбільш ефективним способом розв’язати  проблему є звернення за послугами психолога.  Подіб­ні послуги віднедавна надає і Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 
«Хоча й побутує думка, що консультації психолога – це, швидше,  медична галузь, ніж соціальна, – говорить директор територіального центру Наталія Рудько, – однак насправді, вони нерозривні. І саме тому ми ввели  посаду ... Читати далі »

« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 57 58 »