Головна » Вишгородщина

Думка територіальної громади має бути вирішальною

Думка територіальної громади має бути вирішальною

Мета виїзного засідання представників низки державних структур, пов’язаних з будівництвом, експлуатацією, реставрацією та експлуатацією автомобільних доріг, що відбулося у приміщенні районної держадміністрації, полягала у вивченні та узгодженні можливостей спорудження, оснащення та подальшої експлуатації сучасного автополігону на Вишгородщині, що на думку учасників засідання залучить у район конкретні інвестиції та сприятиме організації нових робочих місць. Питання на даний момент перебуває на розгляді, вивчаються можливості інфраструктури, що вже існує, залучення до проекту наявних земельних ділянок, автодоріг місцевого сполучення.
 

День скорботи та жалю – день поваги та шани

День скорботи та жалю – день поваги та шани

Усе далі і далі відходить від нас та жахлива війна, що принесла стільки горя, насіяла розпачу і біди. 9 Травня збираються разом наші шановні ветерани. Та з кожним роком приходить їх усе менше і менше, і в очах усе більше відсвічується туга. 
 
Сказати слова вдячності ветеранам за мирне небо і щасливе дитинство зібралися жителі Вищої Дубечні та гості села. До свята готувалися від малого до великого. Вечір був переповнений спогадами. З екрану дивились до болю знайомі обличчя, минулі події, історія села, нагадуючи про плинність часу. Не було в залі людини, яка б не відчула неймовірних зусиль наших дідів та б ... Читати далі »

Чемпіонат району з футболу стартував!

Чемпіонат району з футболу стартував!

Cтарт чемпіонату Вишгородського району з футболу сезону 2014 року співпав з Першотравневими святами. Тим урочистішим стала ця подія. На відміну від минулорічного сезону формат турніру дещо змінився. Двадцять футбольних колективів були розподілені на дві ліги (вища та перша) по десять команд у кожній. 
 
У вищій лізі за почесне звання чемпіона району будуть змагатися наступні колективи: ФК «Діназ», ФК «Лісовичі», «Динамо КВПУ» (Катюжанка), «Депортіво» (Рикунь), «Десна» (Пірново), ФК «Лютіж», «Місто щастя» (Димер), «Ін ... Читати далі »

Довідка

Довідка

Про стан правопорядку на території м. Вишгород та Вишгородського району з 05 по 12 травня 2014 року.

Протягом вказаного часу на території районуну зареєстровано 10 крадіжок майна, 12 дорожньо-транспортних пригод в результаті яких постраждало 1 особа, 11 повідомлень про пошкодження майна, 5 повідомлення про насильство в сім'ї, 5 повідомлень про тілесні ушкодження, що призвели до короткочасного розладу здоров'я громадян, 5 факт вчинення правопорушення з шахрайських мотивів.

Працівника ... Читати далі »

Приклад мужності та патріотизму

Приклад мужності та патріотизму

7 травня у новопетрівському Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулися обласні урочистості з нагоди рiчницi Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Саме на цій святій землі у 1943 році точилися жорстокі і кровопролитні бої за визволення Київської області. 
 
У заходах взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, голова Київської обласної ради Микола Бабенко, в.о. голови райдержадміністрації Вячеслав Савенок, голова районної ради Ірина Побідаш, голова Київської обласної організації ветеранів України Микола Томашов, голова Київської об ... Читати далі »

Увічнено ім’я ще одного героя

Увічнено ім’я ще одного героя

У День Перемоги на території Спасо-Преображенської обителі милосердя в урочищі Суха поблизу хутора Петрівський уже вдев’яте відбулося перепоховання останків загиблих смертю хоробрих 73 бійців та командирів, які були знайдені пошуковцями благодійного фонду «Пам’ять». 
 
На місці перепоховання відбувся жалобний мітинг-реквієм. Віддати почесті полеглим героям прибули ветерани, представники районної влади, громадських організацій, священики, жителі навколишніх сіл, які вшанувати хвилиною мовчання пам’ять усіх полеглих в роки Великої Вітчизняної війни. 
< ... Читати далі »

Син полку – була така «посада»

Син полку – була така «посада»

Уже багато років співробітники Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» листуються з людиною незвичайної долі – сином полку, ветераном Великої Вітчизняної війни, заслуженим тренером України Володимиром Дмитровичем Бредіхіним. Колись у складі делегації ветеранів МВС та пошуковців Нікополя, що на Дніпропетровщині, Володимир Дмитрович відвідав славетну землю колишнього Лютізького плацдарму. Тоді й зародилася наша дружба…
 
Коли слухаєш про життя таких людей як Володимир Дмитрович, завжди вражає історія окремої людини, нерозривно пов’язана з історією країни. Батькі ... Читати далі »

Вивільнення та реалізація легкових автомобілів

Вивільнення та реалізація легкових автомобілів

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15.04.2014 № 13909/1/1-14, у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 79 «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 р. № 1399», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 16.04.2014 № 93" та з метою створення умов для здійснення під громадським контролем реалізації легкових автомобілів, що вивільняються, розміщуємо інформацію щодо фактичної наявності легкових автомобілів у Вишгородській районній державній адміністрації Київської області.

*розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 16.04.2014 №93

... Читати далі »

Вони вберегли людство від страшної біди

Вони вберегли людство від страшної біди

26 квітня – двадцять восьма річниця найбільшої в історії техногенної аварії, що сталася на Чорнобильській атомній станції 1986 року, і є найважчою за своїми наслідками у сучасній історії. 
 
Аварія і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників, наших земляків. Ризикуючи життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від подальшого розповсюдження радіації.

Гуманізм потрібно виховувати

Гуманізм потрібно виховувати

Щороку у квітні проходить загальноукраїнський місячник Червоного Хреста, під час якого районна організація постійно залучає учнівську молодь до участі у благодійних акціях, що дає їй можливість ще з дитинства залучитися до основи доброти, гуманізму, доброчинності і милосердя.
 
Адже ні одна з існуючих систем виховання не гарантує того, що сьогоднішній дитині – майбутній молодій людині, будуть притаманні доброта і гуманізм, милосердя і толерантність, якщо вона не бере безпосередньої участі в доброчинних акціях,
 
« 1 2 ... 47 48 49 50 51 52 »