Головна » Вишгородщина

Вишгородчани підтримали Схід

Вишгородчани підтримали Схід

За розпорядженням виконуючого обов’язки голови  райдержадміністрації Вячеслава Савенка була створена робоча група зі збору гуманітарної допомоги з відповідальними за організацію збору гуманітарної допомоги  – директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  Наталією Рудько та заступником начальника управління агропромислового розвитку  Василем Хом’ячуком.
 
Збір проходив надзвичайно активно, відгукнулось 19 сільських рад, чимало підприємців, сільські та релігійні громади, фермерські господарства та сільгосппідприємства, благод ... Читати далі »

Перевіряти алгеброю гармонію цифр

Перевіряти алгеброю гармонію цифр

Бухгалтерська професія одна з найдавніших. Розповідь у Біблії, що Бог зробив у перший і наступні дні – ніщо інше, як складова бухгалтерської роботи. Якщо розкласти по поличках біблійний текст, то виявиться, що у ньому присутні складові інвентаризації, статистики, аналітики, передбачення майбутнього. 
 
Сфера професійної діяльності сучасного бухгалтера дуже об’ємна. Йому потрібно знати не лише бухгалтерський і податковий облік, а й володіти спеціалізованим програмним  забезпеченням, орієнтуватися у цивільному, господарському, трудовому праві, у кадровому діловодстві, у соціальному та пенсі ... Читати далі »

Про «саботаж» та неспроможність

Про «саботаж» та неспроможність

Мені як депутату районної ради є дивним використання впливу на газету з боку сьогоднішнього керівництва районної ради з метою вирішення своїх особистих проблем. 
 
Що я маю на увазі? Відповідаю. До мене як до голови постійної комісії по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією звернулися депутати районної ради щодо опублікованого у газеті «Слово» в номері за  5 липня 2014 року чергового звернення голови районної ради Ірини Побідаш під назвою «Байдужість, халатність чи саботаж?». У публікації автор звинувачує деяких депутатів у неприбутті на засідання тридцять сьомої с ... Читати далі »

Щедрішає блакитна нива

Щедрішає блакитна нива

Щороку користувачі Київського водосховища поставляють до столу  українців близько 900 тонн свіжої риби. Рибалки Київщини сподіваються, що вказана цифра постійно зростатиме. Напередодні професійного свята рибалок кореспондент «Слова» відвідав рибний стан і пересвідчився, що здобутки рибалок, попри складні для країни економічні часи не лише не зменшуються, а й планомірно зростають.
 
– Для цього є всі передумови, – розповідає голова асоціації користувачів Київського водосховища Микола Шинкаренко, – лише протягом минулого року флотилія спеціалізованих судноплавних засобів поповнилась новими &nbs ... Читати далі »

Чемпіонат іде на перерву

Чемпіонат іде на перерву

Минулими вихідними учасники чемпіонату Вишгородського району з футболу провели останній тур першого кола, тож половина турнірної дистанції пройдена. Команди завершили першу половину чемпіонату з різними результатами, здобутками та відповідним настроєм.
 
У вищій лізі явного лідера не виявилось, команди «Енергетик», ФК «Лісовичі» та «Динамо КВПУ» щільно розмістились у верхній частині турнірної таблиці. Лише за більшої кількості забитих м’ячів лідерство отримав «Енергетик» (кількість очок та різниця забитих і пропущених м’ячів між командами «Енерг ... Читати далі »

«Збережи життя солдату»

«Збережи життя солдату»

Уповноважений депутатської групи «Суверенна європейська Україна» Ярослав Москаленко передав партію бронежилетів 4 рівня захисту березанському батальйону «Київ-11». Військові з Вишгорода отримали 15 штук, з Іванкова – 32 бронежилети, із Славутича – 7. 
 
Разом з тим, славутичани отримали додаткові 33 бронежилети: три із них направлені у 72-й батальйон, що укомплектовується у Білій Церкві, 30 штук розподілять серед інших формувань.
 
Інші два брон ... Читати далі »

У взаємодії з Держводагентством

У взаємодії з Держводагентством

Відбулася робоча поїздка депутата обласної ради Олександра Приходька у Рови, Рудню Димерську, поселення переселенців із Чорнобильської зони  та інші населені пункти району. Серед головних завдань – з’ясування обсягу робіт, пов’язаних із розчищенням меліоративних каналів та запобіганню підтопленню у цій місцевості. 
 
У зв’язку з великою кількістю звернень мешканців району щодо проблеми з підтопленням будинків, Олександр Приходько звернувся до голови Держводагентства Василя Сташука, за сприяння якого почалися роботи з розчищення меліоративних каналів (водовідведення). З метою к ... Читати далі »

Футбол іде на перерву

Футбол іде на перерву

До завершення першого кола залишився один тур, тому лідери в передостанньому турі втрачати турнірні очки не мали права, вони їх і не втратили.
 
Але зробити це їм було вкрай непросто. Наприклад, у матчі «Динамо КВПУ» – «Лютіж» футболісти з Катюжанки під час матчу програвали 3:1, але все ж знайшли у собі сили, проявили характер і вирвали перемогу з рахунком 4:3. У Пірново на дуже важкому футбольному газоні місцева «Десна» приймала лідера чемпіонату ФК «Лісовичі» ... Читати далі »

Згадай чоловіка, товариша, брата…

Згадай чоловіка, товариша, брата…

З висоти 73-річчя від початку Великої Вітчизняної війни, з трагічної дати 22 червня 1941 року усвідомлюєш і розумом, і серцем, що та найкривавіша за кількістю жертв війна була справді і священною, і народною.
 
Священною, бо кров, пролита за рідну землю її захисниками і визволителями, страждання і муки, перенесені населенням від рук загарбників, у всі часи за християнською мораллю вважались воістину праведними, такими, що принесені в жертву заради торжества добра над злом, яке уособлював гітлерівський нацизм.
 

З любов’ю до дітей

З любов’ю до дітей

Події, які сьогодні відбуваються на Сході країни, не залишають байдужими жодного з нас. Щовечора ми з тривогою дивимося телевізійні новини, очікуючи хороших звісток, а почувши про необхідність допомогти, намагаємося надати її тим, хто цього потребує.
 
У нашому районі, на території Межигір’я, нещодавно поселилися сім’ї з дітьми, які приїхали зі Слов’янська, Краматорська, Євпаторії, Сімферополя. 23 дитини віком до 16 років змушені не в туристичній поїздці знайомитися з рідним краєм, а в жорстоких реаліях жит ... Читати далі »

« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 54 55 »