Головна » Вишгородщина

«Planeta dance fest» – політ найкращий!

«Planeta dance fest» – політ найкращий!

У Чернігові в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру 25 жовтня відбувся всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Планета». Близько 80 колективів із 15 областей представили на суд журі понад 170 номерів. Колективи представляли різні види хореографічного мистецтва: класичний, народний, бальний, сучасний.
 
Взяли участь у конкурсі і вихованці студії сучасної хореографії «Ліберті» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт ... Читати далі »

Засідання оперативного штабу

Засідання оперативного штабу

30 жовтня  у приміщенні адміністративного будинку у м. Вишгороді під керівництвом в.о. обов’язки голови Вишгородської райдержадміністрації В’ячеслава Савенка відбулось засідання  районного оперативного штабу з вирішення питань, пов’язаних з розміщенням, життєзабезпеченням, наданням соціального захисту мешканцям Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей, які переселяються у Вишгородський район для тимчасового проживання, надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції. 

Таким він хлопцем був…

Таким він хлопцем був…

Сім’ю Василя Заїки, принаймні у Пірново, добре знають багато місцевих мешканців. Дільничним інспектором він був. 
 
Справеливий, доброзичливий... Знайомі щиро співчували після випадку, пов’язаного зі зникненням зброї на його дільниці. Вболівали, що саме через цей злощасний випадок старшого лейтенанта розжалували в сержанти, але дільничним залишили. Втручання громади захистило міліціонера від неминучого, на той час, звільнення. Службовим становищем у часи «розвинутого соціалізму» не користувався. ... Читати далі »

Втрата документів – податкові наслідки

Втрата документів – податкові наслідки

До Вишгородської ОДПІ неодноразово звертались фізичні особи – підприємці за допомогою пояснити, як діяти у разі втрати документів,  що підтверджують доходи або витрати. Тому  надаємо роз’яснення відповідно до норм Податкового кодексу України.
 
Так відповідно до п. 177.4 ст. 177 Податкового кодексу до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III цього Кодексу. ... Читати далі »

Увага! Африканська чума свиней!

Увага! Африканська чума свиней!

Управління ветеринарної медицини у  Вишгородському  районі повідомляє, що 11 жовтня 2014 року підтверджено випадок захворювання на Африканську чуму свиней (в подальшому АЧС) у домашніх свиней в с. Крути Ніжинського району  Чернігівській області, 14 Жовтня у м. Щорс Щорського району  та 18 жовтня  у с. Ковчин Куликівського району Чернігівської області, яка є сусідньою Київській і є велика загроза занесення збудника на територію Вишгородського району який межує з Чернігівською областю.

Небезпека занесення збудника на територію Вишгородського району під ... Читати далі »

Обережно - сказ!

Обережно - сказ!

Сказ -  особливо небезпечна інфекційна хвороба всіх теплокровних тварин (хворіють всі види домашніх, сільськогосподарських та диких тварин) і людини. Характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується летально.

Джерелом збудника сказу є хворі тварини, які виділяють вірус головним чином зі слиною. За  джерелом та резервуаром збудника розрізняють епізоотії  сказу міського типу, основними розповсюджувачами якого є собаки, і епізоотії сказу природного типу, що поширюється м’ясоїдними – лисицями, єнотовидними собаками, вовками, ... Читати далі »

Остання шана героям

Остання шана героям

Минулої суботи у Пиляві відбувся мітинг-реквієм та церемонія перепоховання останків радянських солдатів, загиблих під час Великої Вітчизняної вій­ни.
 
На мітингу за участі в.о. голови райдержадміністрації Вячеслава Савенка, заступника голови РДА Валентини Духоти, військового комісара Вишгородського району полковника Миколи Прибори, громадськості, жителів Пиляви та навколишніх сіл, присутні бажали нашим ветеранам, у першу чергу, здоров’я, а ще дякували за мирне небо над головою та можливість багато років жити у спо ... Читати далі »

Шляхами юних краєзнавців

Шляхами юних краєзнавців

У всіх районах та містах Київщини нещодавно пройшли заходи у рамках Все­української туристської естафети пам’яті, присвяченої 70-річчю визволення України від нацистських загарбників та Дню партизанської слави.
 
25 вересня відбулося проведення заключного етапу естафети пам’яті на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році». Зібралися юні туристи та краєзнавці, учасники пошукових загонів  та об’єднань, їх педагоги, шановані ветерани війни, місцеві школи та жител ... Читати далі »

Пастирі підтримують бойовий дух воїнів

Пастирі підтримують бойовий дух воїнів

Передова група батальйону особливого призначення «Січ»  вирушила у східний регіон трохи більше двох місяців тому, але на рахунку бійців уже чимало успішних операцій. Днями в зону АТО відправилась друга група «січовиків». За благословенням та духов­ною підтримкою вони прийшли до храму ікони Казанської Божої Матері.
 
Бійці батальйону більше трьох місяців проходили навчання у Межигір’ї на гелікоптерному майданчику президента-втікача. Навчання було досить жорстким – спресованим згуст ... Читати далі »

Нові часи – актуальні завдання

Нові часи – актуальні завдання

Першого жовтня стартував фотоконкурс «Позитив життя-2014». Районна організація Товариства Червоного Хреста запрошує у межах району долучитись до цього обласного конкурсу учнівську, студентську та працюючу молодь. Але ця акція – не єдина із заходів, що започаткувала районна організація  Товариства останнім часом.
 
«Позитив життя - 2014» проводиться в рамках міжнародного проекту «Підвищення інформованості молоді про СНІД – основа здоров’я в майбутньому» і має на меті ... Читати далі »

« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 60 61 »