Головна » Вишгородщина

Голосували майже одностайно

Голосували майже одностайно

Організовано, свідомо і за високої активності виборців відбулися 25 травня позачергові вибори Президена України. 
 
– У неділю на одинадцяту годину ранку проголосувало понад 30 відсот­ків виборців Нижчої Дубечні, – каже голова сільської ради Валентина  Клименко, – Такої активності я не пригадую. Вибори пройшли спокійно, організовано і цілеспрямовано. Ближче до закриття проголосувало  658 виборців із загальної кількості 1004.
 
У Вищій Дубечні бабуся ... Читати далі »

За чисте небо над головою

За чисте небо над головою

Сьогодні тисячі солдатів і офіцерів готові йти на будь-які жертви, щоб раз і назавжди випалити розпеченим залізом бандитський гнійник на тілі нашої держави. Ці люди – реальний кістяк нашої країни. Вони свої уявлення про життя  та справедливість зуміли відстояти й тоді, коли державу розкрадала купка мерзотників, коли ледве не все було віддано на відкуп людям жадібним та безпринципним, які не розуміють значення слів «Честь» і «Вітчизна».
 
Бойовий досвід сучасної Української армії здобувався через участь у миротворчих операціях під егідою ООН. Не було проти кого використовувати ... Читати далі »

«Не можна нам спати коли інші сплять…»

«Не можна нам спати коли інші сплять…»

Держава починається з кордону. Слова «кордон» і «агресія» сьогодні майже синоніми. Громадяни України як ніколи з 1991–го року прагнуть зберегти рідну країну в межах існуючих кордонів. І перші, на кого будуть рівнятися інші, – це прикордонники.
 
Гасло «З кордону починається держава» по праву стає державним. Віддаючи данину поваги всім, хто ніс і зараз продовжує нести прикордонну службу, охороняючи наш мир і спокій, професійне свято прикордонників закріплено на законодавчому рівні. Прикордонник – один із перших, хто стоїть на шляху до збереження спокою, бла ... Читати далі »

Завершено фінансування пенсій за травень

Завершено фінансування пенсій за травень

23 травня 2014 р. управлінням Пенсійного фонду України у Вишгородському районі завершено фінансування пенсій за травень поточного року.  

Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становить 38450454 грн., у тому числі для виплати через установи банків – 21790471 грн., через об’єкти поштового зв’язку – 16431983 грн., на видатки по поштовому збору – 228000 грн.

Пенсії виплачуються пенсіонерам Вишгородщини через 11 банківських установ, а також через 22 поштових відділення. Виплата пенс ... Читати далі »

Черговий тур без несподіванок

Черговий тур без несподіванок

Третій тур чемпіонату Вишгородського району з футболу сезону 2014 року несподіванок не приніс. І хоча вболівальники з нетерпінням очікували центрального матчу туру у вищій лізі між командами «Діназ» та «Лісовичі», але на сьогоднішній день зовсім юні футболісти «Діназу», нажаль, ще не можуть конкурувати з більш досвідченими та майстерними гравцями з ФК «Лісовичі». 

У підсумку 3-1 на користь гостей. Упевнено переграли своїх суперників команди «Динамо КВПУ»(Катюжанка) та «Енергетик» (м. Вишгород). Складається таке враження, що разом з ФК «Лісовичі» ... Читати далі »

Найбільші боржники до Пенсійного фонду України

Найбільші боржники до Пенсійного фонду України

Найбільші боржники до Пенсійного фонду України по Вишгородському району станом на 1 травня 2014 року.

Важливим завданням управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі, яке потребує особливої уваги і негайного вирішення – наповнення бюджету Фонду. Несплата обов’язкових платежів до Пенсійного фонду приводить не лише до не наповнення  бюджету Фонду, а й порушує законні права громадян – найманих працівників. Адже Законом України &laq ... Читати далі »

Маленькі села – великі і щирі серця

Маленькі села – великі і щирі серця

На честь 9 травня у селі Пилява відзначили День Перемоги. На святі були присутні Богданівський сільський голова Тетяна Савиченко, заступники голови райдержадміністрації Валентина Духота і Тамара Овчиннікова, депутат районної ради Олександр Мороз, сільські депутати Віктор Таран та Ігор Губенко, місцевий меценат Олександр Таран. 
 
До речі, завдяки організаторській та фінансовій діяльності Олександра Тарана й був заснований у Пиляві Музей-меморіал техніки часів Великої Вітчизняної війни, який згодом став візитівкою Богданівського куща і місцем проведення багатьох свят та організації дозвілля місцевої громад ... Читати далі »

Не старіють душею ветерани

Не старіють душею ветерани

Вишгородська громада відзначила День Перемоги над фашизмом традиційною урочистою ходою від пл. Т.Г. Шевченка до Стели визволителям Вишгорода у 1943 році на набережній Київського водосховища. 
 
Колона на чолі з воїнами-афганцями спілки ветеранів Вишгородського району рухалася під знаменами України, міста Вишгорода, 167-ої Червонопрапорної Сумсько-Київської стрілецької дивізії (що визволяла Вишгород у 1943-му) та Української спілки ветеранів Афганістану (УСВА). В урочистій ході, поруч із жителями району, йшли голова районної ради Ірина Побідаш, Вишгородський міський голова Віктор Решетняк, Герой України та ... Читати далі »

Думка територіальної громади має бути вирішальною

Думка територіальної громади має бути вирішальною

Мета виїзного засідання представників низки державних структур, пов’язаних з будівництвом, експлуатацією, реставрацією та експлуатацією автомобільних доріг, що відбулося у приміщенні районної держадміністрації, полягала у вивченні та узгодженні можливостей спорудження, оснащення та подальшої експлуатації сучасного автополігону на Вишгородщині, що на думку учасників засідання залучить у район конкретні інвестиції та сприятиме організації нових робочих місць. Питання на даний момент перебуває на розгляді, вивчаються можливості інфраструктури, що вже існує, залучення до проекту наявних земельних ділянок, автодоріг місцевого сполучення.
 

День скорботи та жалю – день поваги та шани

День скорботи та жалю – день поваги та шани

Усе далі і далі відходить від нас та жахлива війна, що принесла стільки горя, насіяла розпачу і біди. 9 Травня збираються разом наші шановні ветерани. Та з кожним роком приходить їх усе менше і менше, і в очах усе більше відсвічується туга. 
 
Сказати слова вдячності ветеранам за мирне небо і щасливе дитинство зібралися жителі Вищої Дубечні та гості села. До свята готувалися від малого до великого. Вечір був переповнений спогадами. З екрану дивились до болю знайомі обличчя, минулі події, історія села, нагадуючи про плинність часу. Не було в залі людини, яка б не відчула неймовірних зусиль наших дідів та б ... Читати далі »

« 1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 »