Головна » Вишгородщина

Призначено нового керівника «Навчально-спортивної бази»

Призначено нового керівника «Навчально-спортивної бази»

18 грудня відбулося засідання сороко­вої сесії Вишгородської районної ради VІ скликання. Серед іншого на сесії розглядалися питання обрання заступника голови Вишгородської районної ради та звільнення з посади директора комунального підприємства Вишгородської районної ради «Навчально-спортивна база».
 
Новим керівником «Навчально-спортивної бази» призначено Вікторію Кулакову. Підтримати кандидатуру нового директора приїхав і президент Федерації академічного веслування України Володимир Власенко. Ві ... Читати далі »

Промисел риби не тільки харч, а й робочі місця

Промисел риби не тільки харч, а й робочі місця

Напередодні Нового року рибалки-промисловики України підсумовують здобутки року, що минає, та готуються до зимового сезону. Цьогоріч їм вдалося істотно збільшити вилов риби, навіть незважаючи на анексію Криму. Проте майбутнє галузі під знаком питання.
 
За статистикою цей рік для українських рибалок-промисловців видався успішним, навіть без урахування показника окупованого Криму. Загальний вилов риби та інших водних біоресурсів по Україні склав майже шістдесят шість тисяч тонн – це на двадцять вісім відсотків більше ні ... Читати далі »

Питання потребує вирішення

Питання потребує вирішення

Очевидно, що пріоритетним напрямком освітянської політики будь-якої держави є  створення, розвиток і успішне функціонування закладів дошкільного виховання для майбутніх співгромадян. Цей постулат, здається, не підлягає сумнівам ні в кого, адже навіть президенти найвідсталіших країн неодмінно порушують згадані питання у своїй повсякденній діяльності.  Мобілізовують, спрямовують, модернізують… Здається, що наша країна і тут пасе задніх.
 
Щоб журналіста не звинувачували у якійсь запопадливості чи відстоюванні ... Читати далі »

Баба з возу, а кобилі не легше…

Баба з возу, а кобилі не легше…

На розширену нараду за участі перевізників, голів сільських рад та районних депутатів перетворилося заплановане засідання комісії з питань промисловості, підприємництва, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та інвестиційної політики. Чи не через безліч вказаних у її назві тем та байдужості окремих керівників вказаних галузей економіки комісії, не вистачило кворуму.  Тому хоча і перетворилася вона на нараду, актуальності, однак, не втратила.
 
По суті, питання розглядалося одне: як в умовах сьогоднішньої екон ... Читати далі »

Спогади. Роздуми. Публіцистика

Спогади. Роздуми. Публіцистика

Рік 1955. На останньому курсі навантаження були особливо великі. І тільки під час виробничої практики випало більше двох місяців побайдикувати. Цю переддипломну виробничу практику наша група проходила на залізничній станції Лозова у Харківській області. Почався вже 1955-й. Термін навчання у технікумі добігав свого завершення. Місячна відпустка й останній збір у Кременчуці перед відправкою у доросле життя: невідоме, невизначене і таємниче.
 
В управлінні Донецької залізниці (яка на той час називалася Сталінською) мені помінял ... Читати далі »

«Любистку» від Святого Миколая

«Любистку» від Святого Миколая

У день Святого Миколая працівники Асоціації рибалок-промисловиків Київського водосховища відвідали Вишгородський районний дитячий будинок «Любисток» у селі Нові Петрівці.
 
Як розповів директор закладу Микола Жадан, у дітей є все необхідне для отримання якісної освіти та підготовки до отримання професії. Рибалки поцікавилися умовами виховання та проживання дітей,  їхніми потребами та планами щодо поліпшення умов і подальшого розвитку «Любистка». Рибалки передали дітлахам солодощі та фрукти. ... Читати далі »

Чверть століття, подарованого дітям

Чверть століття, подарованого дітям

Як швидко летить час! Здається, ще вчора ми були школярами і доб­ре пам’ятаємо, як на урок фізкультури разом із вчителем зайшла молода дів­чина і запросила нас займатися академічним веслуванням. Це була Ганна Павлівна Бортнік, і було це 25 років тому. 
 
Ми прийшли на тренування раз, другий, і спорт став для нас частиною життя. 
 

Інформація

Інформація

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Вишгородській районній державній адміністрації відбудуться 26 січня 2015 року о 09.00 годині у малому залі засідань адміністративного будинку (м. Вишгород, пл. Шевченка 1, ІІ поверх).

Документи для участі в установчих зборах приймаються ініціативною групою до 16 січня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Вишгород, пл. Шевченка 1, каб. No 91 (4 поверх) з 08.00 до 17.00 год.

... Читати далі »

Питання «Що робити?» і досі актуальне

Питання «Що робити?» і досі актуальне

Нас обирали в районну раду люди – наші виборці. Вони довірили нам депутатські мандати, щоб ми спільно працювали на авторитет району і його влади, сприяючи наповненню бюджету та економічному і соціальному розвитку району. Задля цього ми маємо співпрацювати, яку б політичну силу не представляли сьогодні або вчора. Голов­не – аби це йшло на благо громади.
 
Але, здається, комусь хочеться бачити якісь «баталії» у районній раді: щоб ми чубились, а робота стояла. Кому ж від цього буде краще? І яка корис ... Читати далі »

Графіки аварійних відключень

Графіки аварійних відключень

З метою запобігання аварійних ситуацій у Вишгородському  районі  введено графіки аварійних відключень.
 
6-8 години:  Катюжанка, Дудки, Абрамівка, Савенка, Гута-Катюжанська, Вахівка, Володимирівка, Рудня Димерська, Любидва, Нові Петрівці, Старі Петрівці (вул. Горіхова, Князя Святослава), Демидів, Синяк, Лютіж, Козаровичі, Раківка, Червоне, Димер, Гута Межигірська, Ясногородка, Сухолуччя, Толокунь.
 
« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 64 65 »