Головна » Вишгородщина

Вода, свіжий хліб та ліки для наших, із 72-ї

Вода, свіжий хліб та ліки для наших, із 72-ї

Цього тижня наші військові з 72-ї бригади, які перебувають на Донеччині та Луганщині у зоні проведення антитерористичної операції, отримали вагому підтримку з малої батьківщини – понад дві тонни провізії та амуніції. 
 
Цей важливий гуманітарний вантаж дійшов на передову в понеділок. А вдалося здійснити це – організувати, зібрати та відправити – за особистої допомоги народного депутата України Ярослава Москаленка. Йому просто зателефонував волонтер і відрапортував одним реченням: «Хлопці дякували за воду і за хліб!»…
 

Питання розглянуті, затверджені відповідні рішення

Питання розглянуті, затверджені відповідні рішення

Як ми вже повідомляли, відбулася 37-ма сесія районної ради шостого скликання.  У сесійній залі зареєструвалися 33 депутати з шестидесяти. 
 
Засідання розпочалося з хвилини мовчання за воїнами, які загинули під час антитерористичної операції, серед них – двоє наших земляків.
 
Перед розглядом порядку денного сесії голова районної ради Ірина Побідаш зачитала присутнім депутатські звернення та відповіді, що надійшли. 
 

Життя, віддане Вишгородщині

Життя, віддане Вишгородщині

Віталій Петрович Бородай, доктор сільськогоспо­дарських наук, почесний доктор Інституту агроекології і природокористування НААН України, професор кафед­ри птахівництва та дрібного тваринництва, директор міжінститутського навчально-наукового центру техно­логій у птахівництві, їх стандартизації та сертифікації, головний редактор журналу «Сучасне птахівництво».
 
У 1961 році закінчив зооінженерний факультет Української сільськогосподарської академії. З 1961 по 1966 рік працював старшим зоотехніком колгоспу «Всесвітній Жовтень» та обласної агрохіміч­ної лабораторії ... Читати далі »

Вишгородчани підтримали Схід

Вишгородчани підтримали Схід

За розпорядженням виконуючого обов’язки голови  райдержадміністрації Вячеслава Савенка була створена робоча група зі збору гуманітарної допомоги з відповідальними за організацію збору гуманітарної допомоги  – директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  Наталією Рудько та заступником начальника управління агропромислового розвитку  Василем Хом’ячуком.
 
Збір проходив надзвичайно активно, відгукнулось 19 сільських рад, чимало підприємців, сільські та релігійні громади, фермерські господарства та сільгосппідприємства, благод ... Читати далі »

Перевіряти алгеброю гармонію цифр

Перевіряти алгеброю гармонію цифр

Бухгалтерська професія одна з найдавніших. Розповідь у Біблії, що Бог зробив у перший і наступні дні – ніщо інше, як складова бухгалтерської роботи. Якщо розкласти по поличках біблійний текст, то виявиться, що у ньому присутні складові інвентаризації, статистики, аналітики, передбачення майбутнього. 
 
Сфера професійної діяльності сучасного бухгалтера дуже об’ємна. Йому потрібно знати не лише бухгалтерський і податковий облік, а й володіти спеціалізованим програмним  забезпеченням, орієнтуватися у цивільному, господарському, трудовому праві, у кадровому діловодстві, у соціальному та пенсі ... Читати далі »

Про «саботаж» та неспроможність

Про «саботаж» та неспроможність

Мені як депутату районної ради є дивним використання впливу на газету з боку сьогоднішнього керівництва районної ради з метою вирішення своїх особистих проблем. 
 
Що я маю на увазі? Відповідаю. До мене як до голови постійної комісії по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією звернулися депутати районної ради щодо опублікованого у газеті «Слово» в номері за  5 липня 2014 року чергового звернення голови районної ради Ірини Побідаш під назвою «Байдужість, халатність чи саботаж?». У публікації автор звинувачує деяких депутатів у неприбутті на засідання тридцять сьомої с ... Читати далі »

Щедрішає блакитна нива

Щедрішає блакитна нива

Щороку користувачі Київського водосховища поставляють до столу  українців близько 900 тонн свіжої риби. Рибалки Київщини сподіваються, що вказана цифра постійно зростатиме. Напередодні професійного свята рибалок кореспондент «Слова» відвідав рибний стан і пересвідчився, що здобутки рибалок, попри складні для країни економічні часи не лише не зменшуються, а й планомірно зростають.
 
– Для цього є всі передумови, – розповідає голова асоціації користувачів Київського водосховища Микола Шинкаренко, – лише протягом минулого року флотилія спеціалізованих судноплавних засобів поповнилась новими &nbs ... Читати далі »

Чемпіонат іде на перерву

Чемпіонат іде на перерву

Минулими вихідними учасники чемпіонату Вишгородського району з футболу провели останній тур першого кола, тож половина турнірної дистанції пройдена. Команди завершили першу половину чемпіонату з різними результатами, здобутками та відповідним настроєм.
 
У вищій лізі явного лідера не виявилось, команди «Енергетик», ФК «Лісовичі» та «Динамо КВПУ» щільно розмістились у верхній частині турнірної таблиці. Лише за більшої кількості забитих м’ячів лідерство отримав «Енергетик» (кількість очок та різниця забитих і пропущених м’ячів між командами «Енерг ... Читати далі »

«Збережи життя солдату»

«Збережи життя солдату»

Уповноважений депутатської групи «Суверенна європейська Україна» Ярослав Москаленко передав партію бронежилетів 4 рівня захисту березанському батальйону «Київ-11». Військові з Вишгорода отримали 15 штук, з Іванкова – 32 бронежилети, із Славутича – 7. 
 
Разом з тим, славутичани отримали додаткові 33 бронежилети: три із них направлені у 72-й батальйон, що укомплектовується у Білій Церкві, 30 штук розподілять серед інших формувань.
 
Інші два брон ... Читати далі »

У взаємодії з Держводагентством

У взаємодії з Держводагентством

Відбулася робоча поїздка депутата обласної ради Олександра Приходька у Рови, Рудню Димерську, поселення переселенців із Чорнобильської зони  та інші населені пункти району. Серед головних завдань – з’ясування обсягу робіт, пов’язаних із розчищенням меліоративних каналів та запобіганню підтопленню у цій місцевості. 
 
У зв’язку з великою кількістю звернень мешканців району щодо проблеми з підтопленням будинків, Олександр Приходько звернувся до голови Держводагентства Василя Сташука, за сприяння якого почалися роботи з розчищення меліоративних каналів (водовідведення). З метою к ... Читати далі »

« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 57 58 »