Головна » Вишгородщина

Хроніка районного суботника

Хроніка районного суботника

Понад дві з половиною тисячі мешканців Вишгородського району організовано прибирали, озеленювали, фарбували, чистили власні населені пункти у рамках щорічної акції «За чисте довкілля».
 
Нижчедубечанський сільський голова Валентина Клименко повідомляє, що на суботнику депутатами сільської ради, членами виконкому та молодими активістами прибрано територію кладовища, облагороджено огорожу, вивезено три машини сміття та пофарбовано кілометр бордюрів, що дуже актуально саме напередодні Великодніх свят.
 

Засідання відбулося з другої спроби

Засідання відбулося з другої спроби

21 березня 2014 року відбулася 35 сесія Вишгородської районної ради. У сесійній залі зареєструвався 31 депутат із 60, тобто необхідна мінімальна більшість для проведення другого пленарного засідання. У роботі сесії взяли участь керівники установ, організацій, представники районних громадських організацій та засобів масової інформації.
 
На порядок денний було винесено 19 питань. 
 
1. Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету Вишгородського району за 2013 рік. ... Читати далі »

Для миру та спокою на Вишгородщині

Для миру та спокою на Вишгородщині

12 квітня на площі Шевченка у Вишгороді відбулася презентація громадського формування з охорони громадського порядку «Громадський порядок». Для участі в урочистій церемонії початку діяльності цієї структури та для вручення посвідчень членам  «Громадського порядку» прибули сотники 1-ї та 8-ї «афганської» сотень Самооборони Майдану Олександр Третяков та Олег Міхнюк зі своїми підлеглими. Захід розпочався з вшанування пам’яті Небесної сотні триразовою салютоційною стрільбою.
 
Як розповів Олег Міхнюк, у Вишгороді почало діяти громадське формування, що, погоджуючи свої ... Читати далі »

Поза партійними пристрастями

Поза партійними пристрастями

У сучасних умовах глибокої політичної та економічної кризи гостро постає питання про участь і роль, зокрема районних депутатів, у сучасних реаліях буття. На мою думку, головна роль районного депутата і в сучасних умовах і завжди полягає у конкретних справах, що стосуються обов’язкового поліпшення умов життя та діяльності пересічних громадян. Сприянню їхньому всебічному захисту на всіх, без винятку, державних щаблях влади. З яких, власне, і складається народ України, котрому, у кінцевому результаті, і зобов’язувався служити депутат.
 
Власне, я завжди вважав, що депутат має існувати поза політикою. ... Читати далі »

Волейбол дарує дружбу

Волейбол дарує дружбу

Відбулася відкрита першість Вишгородської районної КДЮСШ з волейболу серед дівчат. Помірятися силами до нас завітали кращі волейболістки Київщини – збірні ДЮСШ з Бучі, Ірпеня, Немішаєво та Борисполя, школа №13 з Києва. Наш район представляла збірна районної КДЮСШ.  
 
Цікавим, урочистим та хвилюючим видалась церемонія відкриття турніру. Привітати та побажати подальших спортивних успіхів юним волейболісткам завітали голова Вишгородської районної ради Ірина Побідаш, член збірної команди України, срібна призерка чемпіонату Європи з сидячого волейболу Катерина Прищепа. У своєму виступі Катерина Миколаїв ... Читати далі »

Біг об’єднує всіх

Біг об’єднує всіх

Пам’яті героїв Чорнобиля був присвячений традиційний районний легкоатлетичний крос серед учнів загальноосвітніх шкіл. Гостинна Лебедівська земля 10 квітня вчетверте зустрічала юних спортсменів Вишгородщини.
 
Урочисте відкриття змагань розпочалося з промов та привітань учасникам кросу високоповажними гостями – методистом відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Миколою Самсоном та головним суддею змагань Валерієм Сивашенком. Окрасою відкриття спортивних змагань став спортивно-художній виступ учнів Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Лебедівські спортсмени створили святковий настрій колоритним флеш-мобом із  жовто-блакитними прапорами. 

До уваги мешканців району

До уваги мешканців району

Повідомляємо, що Громадська рада при Міністерстві екології та природних ресурсів України звернулась з пропозицією до виконуючого обов’язки Президента України О. В. Турчинова щодо правильного використання об’єкту «Межигір’я», а саме:

«Шановний Олександре Валентиновичу! Громадські організації, які входять до складу Громадської ради при Мінприроди разом з фахівцями Мінприроди після ретельного вивчення та аналізу об’єкту «Межигір’я», його використа ... Читати далі »

Батьківщині потрібне зерно

Батьківщині потрібне зерно

На Вишгородщині розпочалися весняно-літні польові роботи. Відповідно до виробничих планів на поточний рік, сільські господарства сіють ярові культури на площі 886 гектарів. З них під зернові прогнозується 618 гектарів, у тому числі 208 га – під овес, 400 га займатиме кукурудза, 10 га – ячмінь, 200 га – соя, 33 гектари – картопля, 25 га – кормові культури. Наразі підготовлено під посів 317 гектарів, посів ранніх ярих культур проведено на площі 107 гектарів.
 
Зі слів начальника управління агропромислового комплексу району Галини Журбенко, у користуванні та оренді сільськогосподарсь ... Читати далі »

Самооборона Майдану: бронепоїзд справний!

Самооборона Майдану: бронепоїзд справний!

Трохи більше місяця відділяє нас від тих буремних подій, коли мешканці Вишгородщини вийшли на підтримку Майдану за покликом сумління та почуття громадянського обов’язку. Зібрані ліки та речі, своєчасно надана медична допомога, блок-пости на підступах до Києва – все це допомогло зберегти чиїсь життя та наблизити час нашої спільної перемоги.
 
Сьогодні ми хочемо подякувати вам, дорогі земляки, за участь, за допомогу, за вашу громадянську позицію. Земний уклін за все!
 
Завдяк ... Читати далі »

Від Київської Русі – до сьогодення

Від Київської Русі – до сьогодення

Нещодавно відбулася презентація музейного комплексу «Київська Русь», яку представив архітектор Василь Климик, автор багатьох споруд та композицій у Вишгороді. 
 
На презентації були присутні заступник міського голови Олексій Данчин, начальник відділу з гуманітарних питань Володимир Ткач, секретар міськради Марія Решетнікова, директор музею гончарства Ірина Пироженко, депутати міськради  Валерій Виговський, Дмитро Колодзян, почесний громадянин міста Іван Бурдак, директор «Технопроекту» Віктор Федосенко, громадськість Вишгородщини. Архітект ... Читати далі »

« 1 2 ... 49 50 51 52 »