Головна » Вишгородщина

Документальні перевірки

Документальні перевірки

Документальні перевірки платників внесків за підсумками січня - травня 2014 року.

У січні - травні 2014 року фахівцями управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі проведено 18 перевірок платників страхових внесків. Всі перевірки проведені відповідно до заяв платників та повідомлень державного реєстратора про зняття з обліку платника.

За результатами перевірок порушень не виявлено.

Велика родина «Я – Ми – Україна»

Велика родина «Я – Ми – Україна»

З нагоди  Міжнародного Дня захисту дітей у Вишгороді на стадіоні  «Енергетик» пройшов веселий спортивно-розважальний фестиваль «Я – Ми – Україна». Свято відбулося за сприяння благодійного фонду «Джерело Надії», почесним президентом якого є депутат Верховної Ради України Ярослав Москаленко. Організували конкурси та змагання відділ молоді та спорту райдержадміністрації на чолі з Миколою Горовим і відділ культури, національностей та релігії – з Олександром Біляєвим. 
 
Розважальна програма була насичена різноманітними конкурсами, спортивними зма ... Читати далі »

Зміцнюємо матеріальну базу

Зміцнюємо матеріальну базу

Сьогодні неможливо уявити життя суспільства у забезпеченні його життєдіяльності без активної участі працівників медичної галузі. Забруднене довкілля, генетичні вади, численні нові, невідомі раніше захворювання вимагають  кваліфікованого втручання медиків, їх навчання, постійного вдосконалення та підвищення кваліфікації. Робота ця – не на поверхні, тому і згадується часто лише напередодні професійного свята  медиків. 

У Вишгородському районі, зокрема, у результаті проведених реформ, функціонує 50 лікувально-профілактичних закладів: 3 лікарні, 16 медичних амбулаторій, 30 фельдшерсько-акушерських пунктів, одна стом ... Читати далі »

Нова реабілітаційна палата

Нова реабілітаційна палата

У якості дарунка до Дня медичного працівника у госпіталі для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» МОЗ України відкрито реабілітаційну палату для ветеранів Вишгородського району. 
 
У приміщенні зроблено ремонт, встановлені нові меблі, ЖК-телевізор, холодильник, душова кабіна та інші зручності. Кошти в сумі 80 тис. грн. для проведення ремонтних робот виділені народним депутатом України Ярославом Москаленком. Це вже друга палата у цьому закладі, відремонтована коштом народного обранця, перша відкрита у лютому цього року. Наші ветерани тепер мають можливість відпочивати та оздоровлюватися са ... Читати далі »

Лідер втрачає очки, але зберігає позиції!

Лідер втрачає очки, але зберігає позиції!

 Шостий тур чемпіонату Вишгородського району з футболу відзначився двома принциповими поєдинками. Так 10 червня в Лютіжі зустрілися лідери чемпіонату «Динамо КВПУ» (с. Катюжанка) та ФК «Лісовичі». Вихідний день, чудова сонячна футбольна погода – усе сприяло, щоб продемонструвати видовищний футбольний спектакль. Численні глядачі (мабуть рекордна кількість у цьому сезоні) залишилися задоволеними і інтригою цього матчу, і змістом гри, і бездоганним суддівством. 
 
Першими досягли успіху катюжанці, які розпочали гру дуже агресивно: нападник Олексій Хребот втілив перевагу сво ... Читати далі »

Доля «Межигір’я»

Доля «Межигір’я»

24 квітня цього року на сесії районної ради був зачитаний лист голови комісії з питань законності, правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією районної ради Віктора Куляєва до голови  Вишгородської районної ради Ірини Побідаш, у якому йдеться про долю резиденції «Межигір’я».
 
«Сьогодні, коли вирішується питання з поверненням резиденції у державну власність, ситуація з використанням Межигір’я викликає занепокоєння у всіх небайдужих громадян, які очікували змін на краще. На нашу думку, деякі верткі заповзятливі ділки, прикриваючись революційною ситуацією та ... Читати далі »

100% результат «Динамо КВПУ»

100% результат «Динамо КВПУ»

Чемпіонат Вишгородського р-ну набирає обертів.
 
Ті, хто уважно стежить за ходом чемпіонату, знають, що в цьому сезоні в обох лігах грає однакова кількість команд – по 10. Зіграно п’ять турів. Перейдено так званий екватор змагань, до кінця першого кола залишилось чотири тури. У вищій лізі в одноосібні лідери вирвалась команда «Динамо КВПУ» з с. Катюжанки зі 100% результатом: 5 матчів – 5 перемог. Гіркоти поразки ще не зазнали ФК «Лісовичі» та команда «Енергетик», які вчетверте зустрічалися між собою. У спортивних журналістів є такий термін – «б ... Читати далі »

Державна Інспекція Сільського Господарства

Державна Інспекція Сільського Господарства

Державною інспекцією сільського господарства в Київській області встановлено факт незаконної передачі земельних ділянок рекреаційного призначення із земель державної власності.
 
Інспекторами Управління контролю за використанням та охороною земель розглянуто питання законності набуття права власності (користування) на земельні ділянки БФ "Відродження України" на території Ново-Петрівської сільської ради Вишгородського району та було встановлено наступне.
 

Пенсійний фонд України у Вишгородському районі

Пенсійний фонд України у Вишгородському районі

У непростих умовах сьогодення управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі докладає всіх зусиль для стабільної роботи галузі й недопущення будь-яких збоїв у нарахуванні та виплаті пенсій. Для багатьох пенсіонерів пенсія – це єдине джерело існування, тому забезпечення своєчасної виплати належних грошових сум – головне  завдання Пенсійного фонду.

З цим завданням працівники управління справляються. 02.06.2014 р. управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі розпочало фінансування пенсійних виплат червня. Потреба в коштах на забезпечення виплати пенсій та грошової допомоги жителям Вишгородщи ... Читати далі »

Розпорядження

Розпорядження

Про організацію проведення у Вишгородському районі обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету  Міністрів  України   від 17 квітня 2014 року № 451-р "Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо ... Читати далі »

« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 54 55 »