Головна » Вишгородщина

Вшанували пам’ять бойових побратимів

Вшанували пам’ять бойових побратимів

Наслідки вибуху «мирної ядерної бомби» відчули на собі мільйони українців, від радіоактивного забруднення до цього часу страждає понад 10 відсотків найродючішої у світі української землі.
 
26 квітня ветерани-чорнобильці Вишгородського району поклали квіти до пам’ятного знаку на території 37-ї державної пожежно-рятувальної частини, що у Вишгороді, на честь ліквідаторів, які загинули і тих, хто лишився живий, попри смертельні наслідки аварії. Цього ж дня ветерани поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи у Вишгороді. 
 
... Читати далі »

Рідний Дніпро додавав сил

Рідний Дніпро додавав сил

Велика Вітчизняна війна стала однією з найбільших скорботних подій ХХ століття, однією з найболючіших ран наших людей, яка і досі болить чи не в кожній родині не лише в Україні та в державах колишнього Радянського Союзу, а й багатьох країнах світу. В усі часи люди живуть радощами і печалями — зустрічають сонце, шанують батьків, виховують дітей, мріють про майбутнє. Так було і в червневі дні 1941 року. Та чорна, жахлива примара війни перекреслила все. Усі, хто міг, стали на захист рідної землі. Вій­на забрала десятки мільйонів жителів, ще більше людей стали каліками, молоді жінки вдовами, а діти сиротами. 
 

Змагалися юні пожежники

Змагалися юні пожежники

За багаторічною традицією, уже двадцятий рік поспіль проводиться Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних (ДЮП). Дітлахи Київщини цікавляться та беруть активну участь у фестивалі, з кожним роком їх чисельність збільшується. Не є винятком і Вишгородський район – 25 квітня  відбувся  перший етап фестивалю. Заявки на участь подали команди дев’яти  загальноосвітніх закладів району.
 
Учасників гостинно приймав Вишгородський районний Центр творчості «Дивосвіт». Упродовж трьох годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями і чарівними пос ... Читати далі »

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі за І квартал 2014 року. 

Протягом І кварталу 2014 року до бюджету управління з усіх джерел фінансування надійшло 108 млн. 960 тис. грн.  При цьому власні надходження  склали 84 млн.128,2 тис. грн., що становить 106,8 % планових завдань. Надходження за додатковими ставками - 587,9 тис. грн., або 102,3 % планових завдань. Надходження  по страхових внесках становили 87,5 тис. грн., або 133,6% від запланованих.

Протягом звітного періоду було забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням підвищень 23332 пенсіонерам. Заг ... Читати далі »

Розглянуто нагальні питання

Розглянуто нагальні питання

24 квітня 2014 року відбулася 36 сесія Вишгородської районної ради VI скликання. У сесійній залі зареєструвалося 33 депутати із 60, тобто необхідний кворум для проведення засідання. У роботі сесії взяли участь керівники установ, організацій, представники районних громадських організацій та засобів масової інформації.
 
На порядок денний було винесено наступні питання. 
 
Першим розглянуто питання про внесення змін до рішення райради від 23 січня 2014 року №443-33-VI «Про рай ... Читати далі »

Легальні доходи – основа стабільного майбутнього

Легальні доходи – основа стабільного майбутнього

Слова «Пенсійний фонд» відразу асоціюються з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі виконує важливу соціальну функцію – забезпечує своєчасну виплату пенсій та допомог  майже 23,4 тис. громадян Вишгородщини.
 
Робота органів Пенсійного фонду   спрямована на збільшення надходжень до бюджету Фонду, а забезпечити це можливо за умови легальної зайнятості населення та підвищення заробітної плати.
 
Хочемо нагадати, що за нормами закону України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії безпосередньо залежить як від розміру заробітку, так і від страхового стажу працівника. У свою чергу, на величину страхового стажу впливає сво ... Читати далі »

Учень і майбутня професія

Учень і майбутня професія

Як допомогти учню визначитися з майбутньою професією? На це важливе питання спробували дати відповідь учасники семінару-практикуму «Сучасні підходи до організації та проведення профорієнтаційної роботи в навчальному закладі», який відбувся 26 березня у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. 
 
Директор МНВК М. Федірко з колегами вперше зустрічали у своєму навчальному закладі заступників директора з виховної роботи та педагогів-організаторів, координаторів профорієнтаційної роботи.
 

Дорогі наші дороги

Дорогі наші дороги

Відповідно до положення про Державну автомобільну інспекцію, затверд­женого постановою Кабінету міністрів України від 01.04.1997 року за №341 та у відповідності зі ст. 52 Закону України «Про дорожній рух», Державтоінспекцією здійснюється контроль у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
 
Нагляд Державтоінспекції за станом доріг – це особливий вид правоохоронної діяльності підрозділів ДАІ МВС України, який полягає у систематичному та безпосередньому спостереженні за дотриманням державними органами, проектними організаціями, підприємствами, установами та організаціями різних форм влас ... Читати далі »

Ліс – не тільки краса, а й тяжка праця

Ліс – не тільки краса, а й тяжка праця

Ліс – найкраще багатство Землі. Він виробляє один із найважливіших компонентів, без якого неможливе життя, – кисень. І чим бережливіше, по-господарськи ми будемо опікуватись ним, тим більшу користь він принесе нам і майбутнім поколінням. На жаль, є багато суб’єктивних причин, внаслідок яких пошкоджуються і гинуть лісові насадження. Це антропогенні фактори, шкідники і хвороби лісу, але найбільшої шкоди «зеленим легеням» завдають пожежі. 
 
Нині лісівники  державного підприємства «Димерське лісове господарство» роблять багато для того , щоб ліс жив і набирав си ... Читати далі »

Конкурсно-фестивальне попурі

Конкурсно-фестивальне попурі

Вихованці ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт» постійно приймають активну участь у районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних оглядах, конкурсах, турнірах і фестивалях. Про участь у декількох з них наша розповідь.
 
Уже не вперше турніри інтелектуалів проходять у «Дивосвіті», але цей був дійсно першим, адже учасниками інтелект-шоу «Ігри розуму» вперше були зовсім юні ерудити – учні 5 класів. Дебютна гра наших юніорів була напруженою, емоційною і цікавою.
 
« 1 2 ... 48 49 50 51 52 »