Головна » Вишгородщина

Амброзія – злісний бур’ян

Амброзія – злісний бур’ян

Амброзія полинолиста – злісний бур’ян, що розвиває могутню кореневу систему і надземну масу, зовнішнім виглядом нагадує полин звичайний. 
 
Амброзія полинолиста засмічує польові культури. Росте на узбіччях залізничних колій, шосейних і ґрунтових доріг, по берегах річок і ставків, на пустирях та інших необроблюваних землях, на вулицях, присадибних ділянках населених пунктів. Утворюючи велику наземну масу і кореневу систему, амброзія виносить з ґрунту дуже велику кількість поживних речовин і вологу. Це різко знижує врожайність сільськогосподарських культур.
 
... Читати далі »

Пожежі в місцяхзалягання торфу

Пожежі в місцяхзалягання торфу

В зв’язку з настаннямспекотної погоди на території Вишгородського району ускладнилась ситуація з пожежами в місцях залягання торфу. Зметою проведення моніторингу ситуації, що склалася на території області працівниками Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області було здійснено об’їзд територій, де на даний час зафіксовані загоранняторф’яників.

В ході заходу було оцінено масштаби пожежі та визначено шляхи їх ефективної ліквідації. Адже торф має здатність залягати на глибині до десяти метрів від поверхн іземлі, а отже, горіння може тривати, не привертаючи до себе уваги, впродовж тривалого часу. Зміни температурних режимів не впливають на процес горіння, так само як і атмосферні опади. В процесі вигорання утворюються пустоти ... Читати далі »

«Поліський віночок» звучить у Пиляві

«Поліський віночок» звучить у Пиляві

Погожого літнього дня, 27 липня, з Демидова вирушив автобус – 17 співаків-аматорів ансамблю «Любисток» та до двох десятків мешканців села. Довідавшись, що в селі Пилява вже декілька місяців працює меморіальний музей Великої Вітчизняної війни, артисти захотіли ознайомитись з новим музеєм у нашому районі.
 
Незвичайно Пилява зустрічала гостей. Як тільки наш автобус зупинився у березовому гайку біля церкви, з її дзвіниці урочисто полинув у небо і душі екскурсантів чистий передзвін.
 

Легальна зарплата: упевненість у завтрашньому дні

Легальна зарплата: упевненість у завтрашньому дні

Вагомим джерелом збільшення дохідної частини місцевого бюджету є легалізація зайнятості населення, детінізація заробітної плати та її підвищення. Тому працівники Вишгородської ОДПІ  приділяють велику увагу  детінізації трудових відносин, здійснюють упереджувальні заходи серед суб’єктів господарювання, які затримують виплату заробітної плати або виплачують її нижче встановленого законодавством мінімуму. 
 
Спільно з представниками районної адміністрації цього року проведено сім засідань робочих комісій, на які були запрошені керівники підприємств та підприємці, де відстежуються причини, що ... Читати далі »

Ангел-охоронець від щирих дитячих сердець

Ангел-охоронець від щирих дитячих сердець

Дітям, які приїхали з зони проведення АТО і відпочивають сьогодні на Вишгородщині, випала унікальна можливість відвідати тренувальний табір батальйону «Київ-2»  та познайомитись із захисниками Вітчизни.
 
До поїздки діти готувались ретельно – майстрували листівки з гербом та надписом «Слава Україні! Героям слава!», а також пов’язки у національних кольорах. Листівки дітки підписували простими словами, які виходили з їхніх щирих дитячих сердець. Вони бажали здоров’я, перемоги, успіхів, швидкого повернення, і щоб бійців оберігав ангел-охоронець. Також спеціально для ... Читати далі »

Археологи відтворюють зв’язок часів

Археологи відтворюють зв’язок часів

Першого липня відновлено археологічну експедицію, що працює неподалік території музею давньоруського гончарства у Вишгороді.
 
Уже третій рік поспіль Вишгородський історико-культурний заповідник разом з Інститутом археології АНУ проводить археологічні д­ослідження нашого краю.
 
– Найвизначнішою цьогорічною знахідкою вважають два гон ... Читати далі »

Вода може бути небезпечною

Вода може бути небезпечною

Вживання води з високим вмістом нітратів дуже небезпечне для здоров’я дітей. З ним безпосередньо пов’язане захворювання на водно-нітратну метгемоглобінемію у дітей до року, летальні випадки якої реєструються все частіше. 
 
Перші випадки водно-нітратної метгемоглобінемії у немовлят були описані ще у 1945 році. Встановлено, що харчову суміш для дітей розводили водою з високим вмістом нітратів. За рік було зареєстровано 278 випадків хвороби, з них 39 – смертельних. Метгемоглобінемія обумовлена токсичною ... Читати далі »

Будьте обережними на воді!

Будьте обережними на воді!

За вікном літо. Усе більше хочеться залишити квартиру і відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки.  
 
Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. 
 

"Мажори" влаштували перегони і вбили людину

27 липня відбулось трагічне ДТП  у Вишгородському районі. За інформацією "5 каналу": "Тойота" вилетіла на зустрічну смугу і зіткнулася з "Жигулями". Водій "Жигулів" загинув на місці, його дружина і дочка – у лікарні. Родичі постраждалих кажуть: це були "мажори", які у нетверезому стані на машинах вирішили помірятися швидкістю з іншими лихачами. У їхніх машинах знайшли зброю, додаткові автомобільні номери та посвідчення помічника прокурора.

Людмила Швирко нині перебуває у центральній лікарні міста Вишгород з травмами руки і ноги. Розповідає: їх ... Читати далі »

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду

Протягом І півріччя 2014 року до бюджету управління з усіх джерел фінансування надійшло 224 млн. 303,51 тис. грн.  При цьому власні надходження  склали 181 млн. 790,9 тис. грн., що становить 109 % планових завдань. Надходження за додатковими ставками – 1 млн. 265,7 тис. грн., або 121 % планових завдань. Надходження  по страхових внесках становили 343,9 тис. грн., або 167,1 % від запланованих.

Протягом звітного періоду було забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням підвищень 23328 пенсіонерам. Загальна сума видатків на пенсійні виплати склала 229 млн. 348,79 тис. грн., що на 10 млн. 164,58 тис ... Читати далі »

« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 57 58 »