Головна » 2013 » Травень » 04

Пам’ятатимемо Вас завжди...

Пам’ятатимемо Вас завжди...

«В печати лишь скупые строки, 
Писать об этом не легко… 
И о размахе катастрофы 
Тогда сказать не мог никто…»

У Вишгороді, перед пам’ятним знаком ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростан ... Читати далі »

04.05.2013

Пам’ять у наших серцях

Пам’ять у наших серцях

Минулої п’ятниці на Старопетрівському старому цвинтарі відбулося освячення щойно збудованої каплиці. Участь в заході взяли громадськість села, депутати сільської ради Тарас Димко та районної ради Ігор Москаленко, радник голови Вишгородської райради Марія Дем’янчук. 

 
За свідченнями очевидців, саме тут у далекі тридцяті роки, селяни помирали голодною смертю. Поховання цілих сімей відбувалося в одній ямі. І щоб приховати злочинні дії тодішньої влади, в 1938 році захоронення зупинили. Проте пам’ять про померлих залишилася у серцях односельчан. 
 
«Довго виношував ідею побу ... Читати далі »

«Дивосвіт» збирає вогнеборців

«Дивосвіт» збирає вогнеборців

У центрі «Дивосвіт» відбулася зустріч «Дружин юних пожежників». Ці зустрічі проводяться вже дев’ятнадцятий рік поспіль. Молоді активісти-пожежники, розважаючи, агітували присутніх бути обережними з вогнем, а сприяли організації заходу ГУ ДСНС України у Київській області та департамент освіти та науки Київської обласної державної адміністрації. 


Загалом, завітало одинадцять команд з Києва та Київської області, які по черзі представляли себе – піснями, запальними танцями, анекдотами та театральними мініатюрами. Лейтмотивом кожного з виступів була небезпека, яку може спричинити вогонь, та найпоширеніші причини виникнення пожеж. < ... Читати далі »

04.05.2013

Разом у нас все вийде!

Разом у нас все вийде!

Для кожної людини найцінніше в житті – це родина, а найдорожче для дитини – зростати в любові батьків. Та на привеликий жаль такої любові не відчули вихованці Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини, їх зрадили найдорожчі люди – батьки. В цьому будинку проживає 120 дітей віком від двох місяців до п’яти років. Тому ми і вирішили поділитися теплом наших сердець з дітлахами. Цей заклад ми відвідуємо вже не вперше, нас називають вже не гостями, а друзями. Радує серце те, що тут працюють люди, закохані в свою справу. 


Для початку були розповсюджені оголошення про благодійну акцію. Як добре, що у нашому вузі є багато небайдужих лю ... Читати далі »

04.05.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

Президент України Віктор Янукович під час відвідування Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» ознайомився з ходом робіт з монтажу нового безпечного конфайнменту над об’єктом «Укриття» та поспілкувався з колективом станції. «Велика вам подяка за вашу працю, за вашу мужність», – сказав Віктор Янукович. Працівники ЧАЕС повідомили главі держави, що монтаж конструкцій конфайнменту буде завершено у заплановані терміни – до кінця 2015 року. На сьогодні змонтовано 25% конструкцій. 


* * * 

04.05.2013

Мета реформи – підвищення якості життя

Мета реформи – підвищення якості життя

Існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреби суспільства. Реформа має визначити напрями, механізми, терміни формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Нинішня система самоврядування на місцях є неефективною і суттєво стримує розвиток України, а також заважає євроінтеграції. 


«Вважаю за необхідне розпочати на всіх рівнях широку дискусію Концепції реформи місцевого самоврядування, забезпечити врахування всіх пропозицій, що будуть висловлені нашими співгромадянами», – зазначив Президент України Віктор Янукович. 
04.05.2013

Стратегії потрібне доопрацювання

Стратегії потрібне доопрацювання

Ознайомившись із статтею академіка І.Г. Бурдака «На яку ногу кульгає українська економіка?» на шпальтах газети «Слово» від 9 лютого 2013 року, вважаю за доцільне висловити свою точку зору на порушені шановним Іваном Григоровичем проблемні питання. Насамперед, зазначу, що тільки за ініціативу по розробленню «Стратегії соціально-економічного розвитку району на період до 2015 року» академік І.Г. Бурдак заслуговує на велику шану. 


Цей фундаментальний документ міг стати базовим для розробки аналогічних стратегій в усіх районах України. Відгукнувшись на запрошення прийняти участь у розробці розділу стратегії «розвиток агропромислового ко ... Читати далі »

04.05.2013

Збережемо «зеленого друга» для нащадків

Збережемо «зеленого друга» для нащадків

Лісова пожежа – це лихо для всіх: і для людей, і для пташок та звірів, що мекають у лісі. За світовою статистикою, 90 відсотків пожеж у лісових масивах виникають через необережне поводження людини з вогнем. Найчастіше швидко спалахують хвойні насадження, особливо влітку, коли недбайливі громадяни залишають непогашені вогнища, недопалки, сірники тощо. Лісові пожежі також можуть виникнути від іскри транспортних засобів, що знаходяться в лісі, від блискавок і самозаймання органічних речовин. 


Лісівники ДП «Димерське лісове господарство» до початку пожежонебезпечного періоду проводять ряд заходів, які спрямовані на своєчасне виявлення та попе ... Читати далі »

04.05.2013

Тренування перейшли на «воду»

Тренування перейшли на «воду»

Зимова підготовка спортсменів-водників завершилася змаганнями з загальної фізичної підготовки, які пройшли 6 квітня. 


Вихованці ВР ДЮСШ з водних видів спорту змагалися у трьох вправах. Переможці визначалися за сумою балів. І ними стали: Матвій Баклан (тренер – його батько) та Олена Вербицька. Це наймолодша вікова група. В наступній групі «золото» отримали власні діти тренерів-викладачів: Владислав Яменко та Анна Саламатіна. На першій сходинці п’єдесталу стояли Максим Поз няк, Діана Гусева, Євген Литовченко, Антоніна Кайдаш, Роман Кондратьєв. Спортивні династії нашої школи продов жують Валентина Палій – тренер з вітрильного спорту та її до ... Читати далі »

04.05.2013

Христос Воскрес!

Христос Воскрес!

Воскресіння день – просвітімся люди! 
Пасха Господня, Пасха, від смерті бо до життя 
І від землі до небес Христос Бог нас перевів, – 
Перемоги пісню співаємо! 
(Воскресна Утреня, Канон Пасхи) 
04.05.2013

«Візерунок» пробився в фінал

«Візерунок» пробився в фінал

Весна у розквіті. Земля, що так довго була під сніговою ковдрою, забуяла зеленими барвами. Життя іде пов ним ходом. Так і у Вишгородському Центрі творчості, попри всі погодні катаклізми, що звалилися на нас наприкінці березня, життя не тільки не завмерло, а навпаки, було надзвичайно активним. Вокалісти і танцівники свої весняні канікули провели у творчих відрядженнях і повернулися зі своїх мандрів радісними та задоволеними, адже привезли з них дипломи призерів та переможців. 


У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом», у якому взяли участь близько 400 виконавців з усіх регіонів на ... Читати далі »

04.05.2013

Шалений успіх нової вистави дивосвітовців

Шалений успіх нової вистави дивосвітовців

Те, що театр – явище неабияке, прекрасний зачарований світ, повний таємничості та несподіванок, нас переконало зі сцени ЦТ «Дивосвіт» творче об’єднання «Різні люди» на чолі з режисером–постановником Оленою Титаренко. 


Для глядача вони презентували відому іронічну повість Оскара Уальда «Кентервільський привид», написану ще в 1887 році. Але своєрідна творча уява автора постановки, так блискуче втілена у виставі, надала минувшині сучасного звучання. Містика не тільки в назві та суті самого твору, але й у тому, що ця постановка безліч разів переносила нас у різні віки. 
04.05.2013

Від «Стежини» до «Фараонів»

Від «Стежини» до «Фараонів»

У ці дні, коли Вишгородському району виповнюється 40 років кожний підсумовує духовне надбання, той внесок, який зроблено в розвиток і процвітання рідного краю. 

 
Димер теж не став винятком і гідно відзначив цю подію. Зокрема, Димерський будинок культури представив великий святковий концерт, присвячений знаменній даті. Перед глядачами виступила директор будинку культури Г.М. Дуняк, яка привітала всіх зі святом, побажала процвітання Вишгородському району та рідному селищу, нових досягнень та звершень. 
 
Концертна програма була новою, тематичною та різноманітною. Перед глядачами виступив жіночий ... Читати далі »

«Тато, мамо, я – спортивна сім’я»

«Тато, мамо, я – спортивна сім’я»

У Вишгороді, на базі районної дитячо-юнацької спортивної школи, пройшов фінал обласного фестивалю «Тато, мамо, я – спортивна сім’я». 


У фестивалі брали участь переможці регіональних змагань. Діти віком від 7 до 10 років разом з татом та мамою змагалися в естафетах, конкурсах, іграх. 

Переможцями змагань стала сім’я Добровольських із Білої Церкви, друге місце виборола – сім’я Волощуків з Києво-Святошинського району, наші земляки – сім’я Лещуків – посіли почесне третє місце.
04.05.2013

Спортивний калейдоскоп

Спортивний калейдоскоп

Волейбол. Вдало виступила команда Вишгородської КДЮСШ з волейболу на обласних змаганнях у Немішаєво Бородянського району. У запеклій та безкомпромісній боротьбі наші юні волейболістки поступилися лише у фіналі, виборовши друге місце та срібні медалі турніру. А в Білій Церкві пройшов чемпіонат Київської області з волейболу серед дівчат. Спортивну честь Вишгородщини захищали вихованки Вишгородської районної КДЮСШ під керівництвом тренера Олексія Рудого. Чемпіонат проходив за коловою системою у два дні, кожна команда зіграла з кожною. Обігравши своїх суперниць з Таращі, Бородянки, КиєвоСвятошинського району, наші юні волейболістки поступилися лише господаркам майданчику – спортсменкам з Білої Церкви, в підсумку посівши почесне друге місце. Отже, участь у двох турнірах, два других мі ... Читати далі »

04.05.2013