Головна » Вишгородщина

Футбольному керманичу – успішної роботи

Футбольному керманичу – успішної роботи

26 березня у приміщенні Вишгородської РДА відбулася чергова звітно-виборча конференція Вишгородської районної федерації футболу (ВРФФ), на якій були присутні близько 40 делегатів та почесних гостей – футбольні активісти, тренери, арбітри та функціонери.
 
Відбулася цікава, відверта, принципова розмова про стан та перспективи розвитку «гри мільйонів» у Вишгородському регіоні.
 
У своєму звіті голова  ВРФФ Микола Король відзначив здобутки районної федерації, але бі ... Читати далі »

Зібрані кошти – сім’ям героїв

Зібрані кошти – сім’ям героїв

Минулої середи відбулася передача матеріальних коштів, зібраних мешканцями Вишгородського району, сім’ям загиб­лих на Майдані героїв – Ігоря Пехенька та Володимира  Кіщука. Родина пораненого від вибуху гранати Володимира Куприка також отримала подяку вишгородців та грошове відшкодування від представників Народної ради Трохима Іванова, депутатів районної ради Геннадія Панамарчука та Тетяни Попової. 
 
– Ініціаторами збору коштів від імені вишгородчан виступила Народна рада, – говорить один з її очільників Трохим Іванов. – Ми переймалися організацією заходу, слідкували ... Читати далі »

Співпраця буде плідною

Співпраця буде плідною

Про перші дні на посаді голови районної ради та робочу поїздку лівим берегом Вишгородського району розповідає Ірина Побідаш:
 
– Як депутат районної ради двох скликань я неодноразово була у всіх сільських радах нашого району. Після обрання головою райради у першу чергу вирішила ознайомитися зі станом соціальної сфери територіальних громад Вишгородщини, розпочавши з лівобережної частини.
 
Відвідавши всі сільські ради, була приємно вражена результатом роботи сільських голів. Підні ... Читати далі »

Разом – ми велика сила

Разом – ми велика сила

Громадяни України об’єднуються навколо ідеї благодійності, даруючи надію дітям, віру дорослим, гуртуючи молодь навколо благородних ідей та вічних цінностей. Тисячі людей від заходу на схід, від півночі до півдня допомагають та підтримують небайдужих у добрих прагненнях.
 
У Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана теж навчається багато небайдужих студентів, які готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу тому, хто її потребує.
 
Так цього разу активісти універ ... Читати далі »

Футбольний турнір як патріотичний захід

Футбольний турнір як патріотичний захід

Радість, сльози та море вболівальників – саме так можна охарактеризувати футбольний турнір «Діназ» 2014 – За Суверенну європейську Україну», який проходив із 28 по 30 березня на стадіонах ФК «Діназ» у Лютіжі та Демидові. Турнір відбувся за ініціативи футбольного клубу «Діназ» та засновника і почесного президента клубу, народного депутата України, уповноваженого депутатської групи «Суверенна європейська Україна» Ярослава Москаленка.
 
Описати всі ті емоції, які вирували на стадіонах просто неможливо – боротьба точилася на кожному клаптику п ... Читати далі »

«Межигір’я» – чемпіон району

«Межигір’я» – чемпіон району

Чемпіонат району з футзалу завершено. 26 березня у спортивному залі КДЮСШ  було проведено два заключних матчі чемпіонату. 
 
Спочатку в матчі за бронзу на майданчик вийшли команди ФК «Лютіж» та «Енергетик». Команди грали в одній групі, тому гра розпочалася без розвідки. У групі ветерани програли лише одну гру і саме  команді ФК «Лютіж». Тому з перших хвилин матчу «Енергетик» нав’язав супернику свою гру, вміло тримаючи м’яч та проводячи разючі атаки. Підсумок першого тайму 4:1 на користь «Енергетика». Нічого не змінилося і в ... Читати далі »

Завершення опалювального сезону

Завершення опалювального сезону

Розпорядження від 31 березня 2014 року № 167 Про завершення опалювального сезону в населених пунктах Вишгородського району.

Відповідно до Закону України «Пюиро місцеві державні адміністрації», пункту 4 Приміток до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.1996 № 619. доручення Кабінету Міністрів України від 26.03.2014 № 3293/0/2-14 щодо завершення опалювального сезону 2013-2014 років, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31.03.2014 № 68 «Про завершення опалювального сезону в населених пунктах Київської області» та у зв'язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла:

  1. Завершити ... Читати далі »

Хранителі комфорту

Хранителі комфорту

На цьому тижні своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, які щодня піклуються про забезпечення комфортних умов життя та побуту мешканців району.
 
У цей день ми маємо змогу подякувати всім тим, хто надає нам неоціненні комунальні послуги, без яких ми сьогодні не усвідомлюємо цивілізованого життя. Це вода, тепло, електроенергія, чистота вулиць і дворів, озеленення територій тощо. І за всім цим стоїть праця багатьох відданих своїй справі людей.
 
– Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району, – зазначає ви ... Читати далі »

Офіційна заява

Офіційна заява

Шановні земляки! 

 
До вас звертається Самооборона Майдану м. Вишгорода та Вишгородського району. В нелегкий для нашої країни час наша організація викристалізувалася з народного руху спротиву злочинній владі - як передовий загін самозахисту населення. Ним ми залишаємося сьогодні й залишатимемося, й надалі до повного перезавантаження влади та розбудови справді дієвих механізмів громадянського контролю за її діями. 
 
Ми докладаємо значних зусиль, щоб виправдати народну довіру та забезпечити громадську безпеку та спокій у нашому районі. Для цього нами проводиться клопітлива щоденна робота разом з ... Читати далі »

Свавілля від імені народу

Свавілля від імені народу

Важкі часи переживає зараз Українська держава. Розлад у суспільстві, розвал економіки, пуста казна, агресор на півдні країни. Піднімати проблему сьогодні про долю зайців, козуль чи кабанів, про те, що відбувається в мисливських угіддях, для більшості громадян здасться несвоєчасною балаканиною. 
 
А що ж такого відбувається? Майже кожного дня під яскравими гаслами справедливого переділу мисливських угідь, а насамперед – рівноправного користування природними ресурсами, рівного доступу до дарів лісів та річок, як зграї вовків, їздять по теренах Київської області, і не тільки нашої області, різного роду фальшиві революціонери (а часом, і просто обдурені і підбурені провокаторами, ... Читати далі »

« 1 2 ... 50 51 52