Головна » Архів матеріалів

Комендант особливого призначення

Комендант особливого призначення

Перший раз я побачив Павла Федоровича Калашникова, коли прибув у справах до Вишгородської райдержадміністрації. 


«Добрий день!» – «Добрий день!» Звичайний комендант адміністративного будинку. Вже потім дізнався про те, що він полковник запасу, офіцер розвідки. Якось сіли, розговорилися і я зрозумів, що переді мною людина цікавої долі й частинка історії збройних сил, про яку не розповісти – гріх. Тож, напередодні 23 лютого, надаємо йому слово: 

– Народився я на Черкащині, в Уман ... Читати далі »

23.02.2013

Є така професія – Батьківщину захищати

Є така професія – Батьківщину захищати

Для людей, які застали в зрілому віці радянські часи, 23 лютого асоціюється зі збройними силами та людьми у військовій формі. Тому наше питання «Що для Вас свято 23 лютого?» призначалося, в основному, для покоління, народженого в незалежній Україні. 


Ось їхні відповіді: 
День захисника Вітчизни? Свято, для тих, хто перебуваючи на військовій службі, захищав країну. Таких мало, і я до них не належу. 
Анонім
23.02.2013

«Збудити душу сопілковим співом»

«Збудити душу сопілковим співом»

Дитина творить Світ. Дитина творить себе у Світі. Що зробить Світ дитини яскравим, барвистим, змістовним та неповторним? Безумовно, тільки творчість, тільки свято творчої праці, коли дитина проймається «радістю і магією творчості». І відчути ці щасливі миттєвості дитині допомагає її позашкільна діяльність, яку направляє педагог-позашкільник. Така місія під силу тільки творчому педагогу, особистість якого характеризується високим рівнем педагогічної креативності, професіоналізму, компетентності, що забезпечує його ефективну педагогічну діяльність із розвитку потенційних творчих можливостей дітей. 


Зірковий інтер’єр творчих портретів керівників гу ... Читати далі »

23.02.2013

Нам пам’ять серця не дає спокою…

Нам пам’ять серця не дає спокою…

У своєму романі «Сини і дочки Чорнобиля» Іван Бурдак відображає події 1985 року — початку горбачовської перебудови, життєдіяльність його героїв у цей важливий для країни історичний період. Змістовно розкриває суть і характер організаційно-технологічних заходів по забезпеченню оптимальної роботи Чорнобильської атомної електростанції, зокрема четвертого енергоблоку, будів ництва третьої її черги. 


Яскраво, на основі достовірних фактів подаються трагічні для народу події 1986 року — катастрофи на ЧАЕС. Різнопланово показана участь в ліквідації її наслідків героїв книги, серед яких перед читачами постають образи головних дійових осі ... Читати далі »

23.02.2013

Афганська війна очима дітей

Афганська війна очима дітей

Напередодні річниці виведення радянських військ з Афганістану у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося підведення підсумків обласного мистецько-патріотичного конкурсу «Афганська вій на очима дітей», який проводився серед учнів 8-11 класів навчальних закладів Київщини. 


Пам’ять єднає покоління – в одній залі зібралися ветерани Афганістану, воїни – інтернаціоналісти, учні і педагоги, представники громадських організацій. Голова Київської обласної ради Олександр Качний, заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська, які взяли участь у роботі конкурсу, привітали воїнівафганців, учнів навчальних закладів Київс ... Читати далі »

23.02.2013

Головне – якість допомоги

Головне – якість допомоги

Поряд з іншими нововведеннями, у медичній галузі передбачається і докорінна реорганізація роботи швидкої медичної допомоги. 


Думками з приводу того, що саме зміниться у роботі медиків і служб забезпечення термінових викликів зі створенням нової структури, чим не влаштовувала стара, а також, як і коли це позначиться на оперативності та якості в роботі «швидкої» з кореспондентом газети «Слово» поділився новопризначений головний лікар Вишгородської станції швидкої медичної допомоги Володимир Васильович КОБИЛЕВСЬКИЙ (на знімку). 

23.02.2013

Чому не горять рукописи?

Чому не горять рукописи?

Устами свого героя професора Воланда, а саме так називав Сатану невмирущий Михайло Булгаков, стверджувалося, що рукописи не горять. У мене завжди виникало дитяче запитання «чому?», адже всім відомо, що папір горить, і відповідно все, що на ньому написане. Лише з роками я зрозуміла глибинну суть невмирущого вислову. Написане кимось стає частиною свідомості мільйонів людей. Переходить, так би мовити, з паперового носія в ментальну площину… 


Мені чомусь спала на думку саме ця філософська сентенція, коли я потрапила до Вишгородської центральної районної бібліотеки. Мабуть це не випадково. Як часто ми зараз ходимо до бібліотек? Чи є в цьому не ... Читати далі »

23.02.2013

Готуймося протистояти грипу

Готуймося протистояти грипу

Традиційно, в холодну пору року, в Україні збільшується кількість захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Цього року епідемія зимових недуг спочатку розгорнулася в Північній Америці та Західній Європі, проте скоро, стверджують фахівці, грип добереться й до України. У групі ризику – хворі на діабет, бронхіальну астму та імунодефіцит. Наразі ж кількість захворювань не перевищує епідеміологічний поріг у жодній з областей України. 


– Сьогодні ми не переступили так званий епідеміологічний бар’єр. При появі перших симптомів грипу хвора людина обов’язково повинна залишитися вдома, щоб не провокувати ускладнення. Також у навч ... Читати далі »

23.02.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

Дороги району мають бути чистими! Таке розпорядження прозвучало від виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Вячеслава Савенка під час чергової оперативної наради. В першу чергу це стосується доріг у віддалених населених пунктах району таких, як Рудня-Димерська, Вахівка, Абрамівка, Савенки. 

– Питання якісного і вчасного розчищення доріг мають постійно перебувати в центрі уваги відповідальних за це дорожніх та комунальних організацій, сільських, селищної та міської Рад народних депутатів та виконкомів місцевих рад, наголосив тимчасово виконуючий об ... Читати далі »

16.02.2013

Любіть і світ стане кращим

Любіть і світ стане кращим

Свято всіх закоханих, пронизане романтичною загадковістю. Традиція відзначати День святого Валентина у країнах колишнього СРСР з’явилася на початку 1990-х років. 


Вважається, що цьому святу вже понад шістнадцять століть, а його засновником є єпископ християнської церкви Валентин. Як свідчить один з низки переказів, він виявляв особливу прихильність до закоханих: допомагав писати їм листи із зізнаннями в коханні, визволяв з біди, мирив посварених, дарував квіти молодому подружжю. 

Біда прийшл ... Читати далі »

16.02.2013
« 1 2 ... 229 230 231 232 233 ... 236 237 »