Головна » Архів матеріалів

Вшанували пам’ять Героїв України

Вшанували пам’ять Героїв України

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – пам’ятний день на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
За правління Віктора Януковича його відзначення фактично скасували, об’єднавши із Днем Соборності 22 січня. У 2014 році Президент Петро Порошенко відновив його офіційний статус, відтоді Україна одночасно згадує річниці Помаранчевої революції і Євромайдану.
На мітинг-реквієм біля адмінбудинку зібралися працівники райдержадміністрації, районної та міської рад, жителі Вишгородщини, щоб хвилиною мовчання вшанувати Героїв України, які віддали своє життя за свободу. 
До учасників заходу з промовами звернулися виконуючий обов’язки голови Вишгородської РДА Олексій Данчин, голова Вишгор ... Читати далі »

Перерахунок пенсій з 1 грудня 2018 року

Перерахунок пенсій з 1 грудня 2018 року

Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246-VІІІ встановлено, що з 1 грудня 2018 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1435,00 грн і становитиме 1497,00 грн. У зв’язку з цим органами Пенсійного фонду України буде проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Будуть також перераховані мінімальні та максимальні розміри пенсій.
Отже, перерахунку підлягатимуть, зокрема:
мінімальні та максимальні розміри пенсій;
доплати за понаднормативний стаж, передбачені статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
... Читати далі »

Футбольний сезон 2018 року завершено

Футбольний сезон 2018 року завершено

Дограно останні матчі чемпіонату, кубка та суперкубка Вишгородського району з футболу.
Сезон 2018 року виявився тріумфальним для дружного колективу «Вольт і Джоуль». За підтримки міського голови Олексія Момота команда під керівництвом двох братів Слободянюків (Олександра та Миколи)  в січні виграла  зимовий чемпіонат району з футзалу, а потім перемогла в чемпіонаті, поклавши при цьому золоті медалі в кришталевий кубок району. Згуртований досвідченими виконавцями та розбавлений молодими футболістами цей футбольний клуб вкотре довів, що є найсильнішим у районі. Велика заслуга в цьому є, безперечно, Олександра Безмалого,  який багато років підтримує цей колектив як на футбольному полі, так і поза ним.   
Єдиний клуб, який протягом усього сезону ... Читати далі »

У швидкоплинному житті дороговказом – рідне «Слово»!

У швидкоплинному житті дороговказом – рідне «Слово»!

Цілих 45 років газета була потужним джерелом інформації. Демократичні чесноти, служіння землякам, прагнення змінити життя на краще  – завжди були домінуючими орієнтирами для нашого колективу. 
Особливу подяку за розуміння та підтримку у нашій діяльності колектив «Слова» висловлює голові райдержадміністрації Вячеславу Савенку та голові районної ради Ростиславу Кириченку, депутатам усіх рівнів, державним установам та органам місцевого самоврядування.  
Щира вдячність усім нашим передплатникам, які, незважаючи на фінансову скруту, й надалі залишаються з нами. У кожне подвір’я у будь-яку погоду «свіжу» газету несуть листоноші. Саме завдяки їм жителі Вишгородщини отримують черговий номер «Слова». Дякуємо їм за це.  Щира вдячн ... Читати далі »

Позитивні зміни – неминучі

Позитивні зміни – неминучі

За вікном пролетів перший сніг, а мешканці Вишгородського району отримали перші платіжки за тепло. Головне запитання: «Як платити менше?» редакція газети «Слово» і поставила керівнику Вишгородського районного КП «Вишгородтепломережа» Олександру Тарану. Дорогі читачі, у цьому інтерв’ю ви маєте змогу знайти фахові відповіді на найболючіші запитання. 
– Олександре Володимировичу, скажіть для початку декілька слів про підприємство «Вишгородтепломережа».

– Перш за все варто зазначити, що Вишгородське районне комунальне підприємство «Вишгородтепломережа» – це власність громади району, що дуже важливо, адже комунальні послуги у нашій державі можуть надаватися і приватними фірмами. Сьогодні ... Читати далі »

Джерела мудрості й знання

Джерела мудрості й знання

Типове зауваження від старшого покоління: сучасні діти нічого не читають! Неправда. Читають. До того ж, ще більше, ніж старше покоління свого часу. Питання в іншому: що діти читають? Більшість читає коментарі в соцмережах, цікаві пости на сторінці Інстаграму, повідомлення у вайбері. Дехто читає твори української чи зарубіжної літератури під час підготовки до уроків. І лише одиниці мають улюблених авторів, читають додаткову художню літературу, бо їм хочеться її читати. 
Неможливо змусити полюбити читання тільки творами Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ольги Кобилянської. Для сучасних дітей дійсність, описана названими письменниками, далека, а тому часто не цікава. Сучасній українській літературі є чим похвалитися, треба тільки віднайти книгу, яка зачепить. Нині літературний процес ... Читати далі »

Дорога ціна перемоги

Дорога ціна перемоги

У Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» 30 жовтня  відбувся круглий стіл, присвячений 75-річчю з дня визволення Києва від нацистських загарбників. Учасників зустрічі привітав директор музею, заслужений працівник культури України Іван Вікован, який підкреслив, що ми не можемо забувати, що саме завдяки Україні здобута перемога над нацизмом.
У роботі круглого столу взяли участь відомі науковці із Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського: із доповіддю «Київська стратегічна наступальна операція військ Воронезького ( Першого Українського фронту) 11 жовтня-24 грудня 1943 року» виступив Валерій Грицюк, кандидат історичних наук, доцент, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (проблем воєнної іс ... Читати далі »

Чудова, мелодійна, багата і єдина

Чудова, мелодійна, багата і єдина

Уже двадцять один рік 9 листопада українці відзначають День української писемності та мови. Дата вибрана не випадково. За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця. Саме з-під пера цього письменника-агіографа на початку ХІІ століття вийшла перша редакція «Повісті минулих літ». 
Сьогодні перед українцями постало гостре мовне питання. Ним маніпулюють політики, а мовознавці та журналісти дискутують, збирають круглі столи для його вирішення. Науковий співробітник Інституту соціології НАН України Ірина Бекешкіна свого часу в інтерв’ю виданню «Новое время» зазначила: «Українці стали більше розмовляти державною мовою. 1992-го українською говорили 37% громадян, 2016 року – 42%. Але з ... Читати далі »

До Вишгорода завітали гості з Латвії

До Вишгорода завітали гості з Латвії

В Україні перебуває делегація державного агентства соціального страхування Латвійської Республіки. В рамках робочого візиту члени делегації ознайомилися і з діяльністю Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
Діяльність Пенсійного фонду України, а заодно і безпосередню діяльність Вишгородського управління, гостям представляли директор департаменту пенсійного забезпечення ПФУ Олена  Охріменко,  начальник головуправління ПФУ у Київській області Василь Фатхутдінов та начальник Вишгородського об’єднаного управління  ПФУ Оксана Тарасенко. Делегація прибула в Україну, щоб узгодити робочі моменти співпраці, а заодно і ознайомитися з роботою українських колег. Сьогодні наші країни мають чимало угод, що слугують правовою базою ... Читати далі »

Нове футбольне поле у Лебедівці

Нове футбольне поле у Лебедівці

Двадцять дев’ятого жовтня у Лебедівці відбулося урочисте відкриття майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям. Цей проект став можливим завдяки фінансуванню в рамках чинної державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та з районного бюджету (50 на 50). Стадіон побудовано на території Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тож усіх гостинно зустрічала директор школи Світлана Андріанова.
Участь у церемонії відкриття цього важливого для громади спортивного об’єкта взяли голова  райдержадміністрації Вячеслав Савенок, голова районної ради Ростислав Кириченко, начальник управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, Лебедівський сільський голова Олександр Тишковець та інші поваж ... Читати далі »

« 1 2 3 4 ... 233 234 »