Головна » Київщина

Як Київська область бореться з неплатниками аліментів

Як Київська область бореться з неплатниками аліментів

Олексій ШЕВЧЕНКО, Начальник Головного управління юстиції у Київській області

Платити аліменти, а значить дбати про добробут своїх неповнолітніх дітей, очевидний обов’язок кожного з батьків, який не потребує жодних додаткових пояснень та обгрунтувань. Тому у тих випадках, коли в одного з батьків не спрацьовує елементарний батьківський інстинкт і совість, на захист маленьких українців має стати все суспільство, насамперед, в особі органів державної влади. ... Читати далі »

27.02.2018

Небезпечні ігри підлітків

Небезпечні ігри підлітків

У підлітків є два головних «страхи»: бути такими, як усі, та невже я не такий, як усі. На цій межі й формується особистість. Прояви агресії на шляху в доросле життя помилково вважають передумовою майбутнього успіху. Але ж ми говоримо не про тварин, які борються за виживання, а про людей. Юне майбутнє нашої країни агресивною поведінкою займає четверте місце після жорстокіших однолітків з Росії, Албанії та Білорусі.
Про підліткову жорстокість знято сотні фільмів та написано безліч книг, цією проблемою переймаються і вчителі, і психологи, і соціологи, і правоохоронці у всьому світі. Майже щодня в Україні констатують вбивства, зґвалтування, нанесення тілесних ушкоджень, скоєних неповнолітніми. Справа не лише у психологічних і соціологічних особливостях підлітків, а в оточенні, ... Читати далі »

01.06.2017

Тління торфу на загальній площі близько 122 га

Тління торфу на загальній площі близько 122 га

В 11 районах Київської області рятувальники гасять 24 осередки тління торфу на загальній площі близько 122 га.

Про це повідомили у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

До гасіння від ДСНС залучено 322 особи та 82 одиниць техніки.

Радіаційний фон у Києві та Київській області перебуває у межах норми та становить в середньому 12-14 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину).

Радіаційний фон у Зоні відчуження становить у середньому 23 мікрорентгени на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину), йдеться у повідомленні.

... Читати далі »

19.10.2015

ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ В ЦИФРАХ

ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ В ЦИФРАХ

 

Держгеокадастр пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Організація земельних торгів. За тиждень з 21 до 28 серпня 2015 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 23 наділів. Загальна площа запропонованих земельних ділянок становить 595,0249 гектара. З них: у Тернопільській – 15 (197,7937 га), у Херсонській – 7 (380,2312 га), у Хмельницькій – 1 (17,0 га).

Усього станом на 28 серпня 2015 року ... Читати далі »

07.09.2015

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ ДО ДСНС

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ ДО ДСНС

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області оголошує набір на службу за контрактом у підрозділи пожежно-рятувальної служби, які дислокуються на території Київської області, на посади пожежного та водія пожежного автомобіля. 

Вимоги до кандидатів:

  • повна загальна середня освіта;
  • громадяни, які досягли 18-ти річного віку, придатні за станом здоров’я та мають добру фізичну ... Читати далі »

05.09.2015

З Днем знань!

З Днем знань!

Дорогі учні, студенти та вчителі батьки!

Вітаю вас із Днем знань – святом, яке об’єднує різні покоління українців і символізує шлях до пізнання.

Першого вересня поріг рідної альма-матер переступлять мільйони українців. Учні повернуться за шкільні парти, студенти зберуться в аудиторіях, педагоги стануть за навчальні кафедри. Однак найбільш хвилюючим і знаковим цей день зазвичай є для першокласників - вони вперше почують шкільний дзвоник, познайомляться зі своїм першим вчителем і поринуть у безкінечний світ знань.

Зі свята Першого дзвоника для кожної людини починається дорога у майбут ... Читати далі »

31.08.2015

«Нові обличчя» Київщини!

«Нові обличчя» Київщини!

Дмитро Христюк очолив Київську обласну організацію партії «Нові обличчя»

На конференції політичної партії «Нові обличчя», що відбулася 25 серпня 2015 року у місті Біла Церква, головою Київської обласної організації політичної партії «Нові обличчя» було обрано заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра Христюка. Участь у конференції взяли понад 100 делегатів з усіх районів Київської області.

Політична партія «Нові обличчя» прийняла попереднє рішення про участь у виборах до Київської обласної ради та більшості місцевих рад Київщини. Виступаючи перед учасниками ... Читати далі »

26.08.2015

ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА

ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА

Володимир Шандра: «Проведення реформ – запорука європейського майбутнього та перемоги у війні»
До об’єднання громад через децентралізацію влади. Таке переконання висловили учасники засідання загальних зборів Київського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.


Ухвалено загалом
Шляхи втілення адміністративно-територіальних перетворень разом із сільськими та селищними головами обговорили голова КОДА Володимир Шандра, голова обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іван Качан, заступник голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко, керівник Офісу реформ в Київській області Володимир У ... Читати далі »

21.08.2015

Київське водосховище заростає водяним горіхом

Київське водосховище заростає водяним горіхом

Екологія. Чилім загрожує Дніпру

На Київському водосховищі зменшується кількість риби. Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області занепокоєне тим, що ситуацію загострює внесена до Червоної книги рослина – чилім.

Приблизно 90% водних нерестовищ водосховища покрито водяним горіхом – чилімом. Експерти стверджують, що  його плантації повністю затягнули 96 кілометрів квадратних нерестовищ. За останні п’ять років неконтрольовані розростання чиліму зменшили рибопродуктивність водосховища на 35-40%. На сьогодні ситуацію погіршує спека, викиди нечистот у воду та неконтрольоване сільське господарство.< ... Читати далі »

21.08.2015

ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА

ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА

У Київській облдержадміністрації розглянуто проект рішення „Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Буча Київської області, сіл Луб’янка та Блиставиця Бородянського району Київської області, сіл Гаврилівка, Тарасівщина, Синяк, Раківка, Червоне, Вороньківка Вишгородського району Київської області в об’єднану Бучанську міську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Буча Київської області. Виключно усі податки, в тому числі і великих промислових підприємств, розташованих у селах Гаврилівка, Тарасівщина, Синяк, Раківка, Червоне, Вороньківка Виш ... Читати далі »

21.08.2015
1 2 3 ... 9 10 »