Головна » 2014 » Серпень » 30

Мирне небо та хлібна нива

Мирне небо та хлібна нива

У суботу, 23 серпня, українські стяги замайоріли по всій Україні і навіть за її межа­ми. Синьо-жовтий прапор з’явився і в Парижі, і навіть у Вашингтоні.
 
Цього року свято відзначали з меншою помпезністю та офіціозом, але з більшим патріотизмом.
 
Приємно, що цього року не було «показухи». Адже за такої складної ситуації ... Читати далі »

Ми виграємо війну за наше майбутнє

Ми виграємо війну за наше майбутнє

У Вишгороді, у Малому залі адмінбудинку, відбувся захід, присвячений 25-річчю створення Народного руху України. Привітали з ювілеєм членів організації представники районної ради та райдержадміністрації. Присутні відзначили вагому роль, яку відіграв цей рух у політичному житті України та його вплив на становлення і розвиток Української державності.
 
– Ми дорого заплатили за відновлення української державності, – зазначив один з фундаторів НРУ Олександр Дробаха. – Словом і зброєю кращі сини України впродовж ... Читати далі »

Український Прометей на гаврилівській землі

Український Прометей на гаврилівській землі

Гаврилівська громада зустрічала День Незалежності України урочистою церемонією відкриття пам’ятного бюсту Тараса Шевченка. Усі знали і готувалися до цього дня. І тільки понад селом полинули пісні на вірші Великого Кобзаря, то до скверу, де встановлено бюст українського генія, почали сходилися люди в українських вишиванках. Кожен у своїй душі ніс любов до України, до рідного краю і свого народу.
 
Ведуча Наталія Молчанова відкрила урочисту церемонію і запросила до слова ініціатора установлення бюсту Гаврилівського сільс ... Читати далі »

Спецбатальйон Січ

Спецбатальйон Січ

26 серпня у Києві в зону АТО проводжали бійців спецбатальйону "Січ". Сепед них є добровольці і нашого району. 50 добровольців пройшли спеціальну підготовку і вже вирушають на Схід. Урочисте прощання відбулося на вулиці Інститутській, біля каплички «Небесної сотні», де взимку тривали найзапекліші бої.

Батальйон було сформовано з патріотів, серед яких є люди з бойовим досвідом, на базі ГУМВС міста Києва спеціально для участі в АТО на Донбасі.

... Читати далі »

Не залишити людину наодинці з проблемою

Не залишити людину наодинці з проблемою

У приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада щодо виконання районної Програми запобігання підтопленню. У засіданні брали участь в.о. голови райдержадміністрації Вячеслав Савенок, народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Державного агентства водних ресурсів України Василь Сташук, депутат обласної ради Олександр Приходько, керівник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури РДА  Дмитро Ликов.
 
Велику увагу учасники наради приділили необхідності подальшого укріплення берегової лін ... Читати далі »

Вишгород – Маріуполь – Сонцеве…

Вишгород – Маріуполь – Сонцеве…

У бік Бердянська ми виїхали в ніч на 15 серпня. Супровід вантажу допомоги та особистих передач нашим воїнам-вишгородцям, які ще збираються та вже перебувають на «передку» (передова АТО - сленг.). Ця поїздка залишила дуже протилежні враження. З одного боку високий бойовий дух та віра наших воїнів у перемогу. З іншого – незрозуміла відсутність необхідного постачання та якась розкоординованість дій учасників АТО. Пояснення тилових структур АТО, що через обстріли та засідки неможливо щось підвести, якось не переконують. Ми ж підвезли. Воду, консерви, туалетний папір, засоби для миття, бензогенератори тощо. Повний «бусік». Але по-порядку…

Депутати допоможуть навести лад у Вишгородському РВ міліції

Депутати допоможуть навести лад у Вишгородському РВ міліції

21 лютого 2014 року, за ініціативою депутата Москаленка І.В. Вишгородською районною радою було створено тимчасову контрольну комісію, одним із основних завдань якої є припинення незаконних дій співробітників Вишгородського РВ ГУМВС України в Київській області стосовно підприємців району та інших питань щодо протиправної діяльності органів внутрішніх справ на Вишгородщині.
 
До складу комісії увійшли депутати районної ради Москаленко Ігор Віталійович, Бернадін Валерій Анатолійович, Панамарчук Геннадій Володимирович, Побідаш І ... Читати далі »

Рада має працювати на район

Рада має працювати на район

Нас обирали в районну раду люди – наші виборці. Вони довірили нам депутатські мандати, щоб ми спільно працювали на авторитет району і його влади, сприяючи наповненню бюджету та економічному і соціальному розвитку району. Задля цього ми маємо співпрацювати, яку б політичну силу не представляли сьогодні або вчора. Головне – аби це йшло на благо громади. 
 
Рада має працювати. Але, здається, комусь хотілося б бачити якісь баталії у районній раді, щоб ми чубились, а робота стояла. Кому ж від цього буде краще?&nb ... Читати далі »

Перша заповідь учителя – любити

Перша заповідь учителя – любити

28 серпня у Великій залі під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Вячеслава Савенка відбулася серпнева нарада працівників освіти району, на яку були запрошені керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних установ, організацій та служб, керівники органів місцевого самоврядування, директори та педагогічні працівники закладів освіти, голови виборних органів профспілкових організацій загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. На порядок денний винесено питання «Про підсумки роботи освітньої галузі Вишгородського району у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».
30.08.2014

Кожен військовий – законодавчо захищений

Кожен військовий – законодавчо захищений

Останнім часом до редакції надходить багато листів та дзвінків із проханням надати відповідь на питання: «Якими пільгами користуються учасники бойових дій та члени їхніх родин?» та «Що отримає сім’я у разі загибелі годувальника у зоні проведення АТО?». За роз’ясненнями з цього приводу ми звернулися до юриста, члена колегії адвокатури України Дмитра Ковальчука.
 
Це важливі питання, тому зупиню ... Читати далі »

Вишгородські «Гайдамаки» – у Сорочинцях

Вишгородські «Гайдамаки» – у Сорочинцях

Ще з гоголівських часів у Сорочинці, що на Полтавщині, з’їжджалися поярмаркувати, на людей подивитися і себе показати. От і цього року Сорочинське ярмаркування традиційно розпочалося 19 серпня і тривало до 25 серпня. 
 
Але у наш тривожний час, коли йдуть бойові дії у зоні проведення АТО, Сорочинський ярмарок не був велелюдним. Приїхало більше торгівців аніж покупців. На ярмарку були широко представлені народні промисли: від глиняних виробів і до вишиванок. Повсюди у витворах майстрів переважала національна символіка – синьо-жовті кольори.  У національних строях були навіть продавці товару. На всіх сценічних майданчинках відбувалися концерти, в основному художніх самодіяльних колек ... Читати далі »

Зроби подарунок Межигірському Спасу

Зроби подарунок Межигірському Спасу

До 30-х років ХХ ст. козацький Межигірський монастир був улюбленим місцем відпочинку та паломництва киян і гостей столиці. 
 
Після знищення монастирського комплексу у 1935 році зараз Межигір’я поступово одужує. Знову на галявинах, у прохолодній тіні з’являються люди, розстелюють ряденця, дістають з торбинок нехитрі харчі і, як колись багато століть тому, набираються тут сили від намоленої землі.
 
Продовжуємо писати історію Межигір’я – ось 22 серпня 2014 року можна вважати святковим днем для старої козацької святині. У цей день знову відновився паломницький та туристичний маршрут: Поділ ( ... Читати далі »

До 1 вересня – готові!

До 1 вересня – готові!

Наближається світлий радісний день для учнів, учителів, батьків і всіх друзів школи – 1 вересня, День знань. До цього свята готувались усі, хто вболіває за якісну, змістовну організацію навчально-виховного процесу та комфорт. Першого вересня Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 зустріне своїх вихованців світлими затишними класами та кабінетами, відремонтованими коридорами, яскравими клумбами з осінніми квітами та доброзичливими посмішками всіх працівників школи.