Головна » Архів матеріалів

«Alter Ego» – ваше друге я

«Alter Ego» – ваше друге я

Роман Микитчик – співзасновник молодого українського бренду зручного одягу для підлітків «Alter Ego». Свіжий погляд на моделі одягу, цікаві прінти, якість – все це приваблює і дорослих, і підлітків, які бажають виділитися із загалу і не бояться бути не такими як усі. Ми поговорили з Романом про те, чому він обрав саме цей сегмент на українському ринку, про подальші перспективи розвитку підприємницької роботи, а також чому «Alter Ego» – це ваше друге я.

... Читати далі »

Паперовий ремонт

Паперовий ремонт

До Димерської районної лікарні після капітального ремонту приїхали з інспекцією голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган і прокурор Київської області Дмитро Чібісов з метою перевірити на що саме були витрачені минулого року 8 мільйонів 600 тисяч гривень бюджетних коштів.
Приводом для поїздки стали скарги головного лікаря. Під час огляду приміщення  медик показав, як нова штукатурка обсипається, розетки розташовані в безпосередній близькості до душу, а для людей в інвалідних візках умови не створені, хоча у проекті вони передбачені.
«Коли я звернувся з претензіями до підрядника, той зажадав ще 12 мільйонів для усунення недоліків. Цей об’єкт уже профінансовано. За документами весь обсяг робіт проведено, і, не дивлячись на те, що акти закриті, пі ... Читати далі »

Важко в навчанні, але гранатометники не підвели

Важко в навчанні, але гранатометники не підвели

На стрільбищі, що знаходиться у селі Старе з 1 по 4 серпня відбувся фінальний етап змагань на визначення кращого гранатометного розрахунку РПГ-7В Національної гвардії України у 2017 році. 
Фінальний етап складався з двох частин: теоретичної та практичної, де  теоретична складалася з визначення рівня знань щодо заходів безпеки, матеріальної частини, та практична – безпосереднє виконання вправ. 
Гранатометники оцінювались у знанні теорії, де наші хлопці, заробивши максимальну кількість балів, проявили майже бездоганне знання предмету. «У процесі підготовки було нелегко, вивчили дуже багато теоретичного матеріалу»,  – висловив думку старший солдат Є. Коваленко.
Під час практичної частини гранатометники виконували три вправи  з ... Читати далі »

Чи відродимо замулене джерело?

Чи відродимо замулене джерело?

Переплелося у житті сумне й веселе. Тож після новин про події в Україні і світі зупинилася на каналі з українськими мелодіями.
Певно, що невеселі ноти телепатично передалися і співачці. Вона дуже журилася, що туман і дощі притлумили тьохкання в серці. Слухачів запитувала, чи може природна аномалія вплинути на почуття? Багато хто їй би пояснив, що кохання не зважують дощем та туманом. А якщо сніг та заметіль, то треба думати, як не замерзнути, а не співати так жалібно-безнадійно у затишній студії.
Пригадала життєву історію, коли закохана дівчина за своїм милим подолала тисячі кілометрів і все шукала його єдиного. Навіть сувора  природа чужих країн змилостивилася над нею і через багато літ страждань повернула їй коханого.
А з радіо через негоду обділена коханням співачк ... Читати далі »

Масовий спорт – частина культури суспільства

Масовий спорт – частина культури суспільства

Першого серпня у Старих Петрівцях відбулося урочисте відкриття молодіжного центру спортивного дозвілля комунального підприємства «Спортивний клуб «Нептун». Підприємство існує уже півтора року, до його складу входять дитяча та молодіжна футбольні команди «Нептун», які беруть активну участь у футбольних чемпіонатах різного рівня. Відтепер старопетрівчани матимуть змогу, окрім футболу,  займатися й іншими видами спорту.
Щоб відкрити центр, не покладаючи рук, працювали більше року. Старопетрівський сільський голова Ростислав Єрема зауважив, що ідея створення та будівництва були ініційовані ще його братом Олександром Єремою, коли той перебував на посаді голови. Тож завершити цей проект для Ростислава Миколайовича було справою честі. Завдяки спільним зусил ... Читати далі »

Український Єрусалим

Навесні 1894 р. декілька монахинь з Києво-Покровського жіночого монастиря на чолі зі старшою черницею вже оселилися в Межигір’ї. Завдяки матеріальній підтримці великої княгині О. П. Романової та високим організаторським здібностям ігуменії Каллісфенії, невтомній праці черниць і послушниць Межигірська обитель почала оновлюватись. Перше, що було зроблено – ремонт Спасо-Преображенської та Петропавлівської церков, в яких силами сестер і учениць монастирської іконописної та малярської шкіл були відреставровані настінні живописи й іконостаси.
В платонівському корпусі були облаштовані келії старшої черниці та монастирських співаків. На другому поверсі цієї споруди були впорядковані покої ігумені та кімнати для почесних відвідувачів.
В 1895 р. Каллісфенії вдалося організуват ... Читати далі »

Найкращі яблука і цукор

Найкращі яблука і цукор

Понад 200 років тому у селі на Черкащині постала династія неймовірно успішних господарників Симиренків. Із клаптика землі на Черкащині, який купив колишній козак Степан Симиренко, його діти й онуки створили цілу цукрову імперію. А пізніше – стали засновниками наукового садівництва в Україні. 
Першим Симиренком, який прославив свій рід, став син Степана – Федір Симиренко. Хоча він і потрапив у кріпацтво після смерті батька, але завдяки своїм здібностям і таланту до господарювання зумів викупити з неволі всю свою численну родину. Федір Симиренко успішно вправлявся з господарством графа Михайла Воронцова та ще й сам торгував борошном, орендував водяні млини. Справи йшли так добре, що Федір не лише отримав волю, а й разом із іншими колишніми кріпаками, братами Яхненками, ... Читати далі »

Співпраця та консолідована позиція приносять вагомі результати

Співпраця та консолідована позиція приносять вагомі результати

Ось і минули перші 100 днів роботи Вячеслава Володимировича Савенка на посаді голови Вишгородської районної державної адміністрації. Для багатьох людей, як і для нього самого, цей період пройшов швидко і непомітно. Починаючи з 2010 року, працюючи на посаді першого заступника голови досить часто Вячеслав Володимирович виконував обов’язки голови райдержадміністрації, набув достатньо досвіду та знань, щоб розв’язувати проблемні питання району. Їх він знає досконало, повністю володіє ситуацією в районі, має відповідний авторитет та взаєморозуміння з громадами, депутатським корпусом та бізнесом. А головне – сили та бажання їх вирішити. Більше того, має досить амбітні плани щодо розвитку Вишгородщини.
Першими кроками в офіційному статусі голови райдержадміністрації стало у ... Читати далі »

Лунала пісня над древнім Вишгородом

Лунала пісня над древнім Вишгородом

Вечорниці з княгинею Ольгою – під таким девізом ансамбль «Вівтар Вітчизни» (Гайдамаки) відзначив  день народження  Блаженної Ольги, Великої княгині Київської (Вишгородської). 
У затишному куточку алеї Решетняка у повному складі зібрався наш легендарний ансамбль – у  вбранні за  фасонами  VIII-ІX століття. Ось наші самодіяльні виконавці: Ольга Удодова, солістка (роль княгині Ольги), солістка Тамара Горобець – свита княгині, Тетяна Шведун – морський дублер княгині Ольги, солістка, Лідія Мельникова – солістка, капітан лодії княгині, Галина Хижа (солістка) – ключниця Малуша, Світлана Євсеєва  – почесний  меченосець, Світлана Хилько, барабанниця (челядь). Керівник ансамблю –  Анатолій М ... Читати далі »

Український Єрусалим

Український Єрусалим

Очам архімандрита Іони постала страшна картина повного запустіння Межигірської обителі. Всюди сміття, на дахах – багаторічне пріле листя, порожні вікна, забиті де дошками, а де – затулені картоном, під дахами – кубла птахів, куниць, білок, всюди купи глини, цегли, битого посуду.
З Троїцького монастиря архімандрит Іона привів до сорока монахів. Відслуживши молебень, братія взялась воскрешати будівлі і упорядковувати територію святого місця. Велику частину робіт Іона доручив виконувати ієромонаху Серафиму, призначивши його головним. 
В одній із споруд фабрики ченці розібрали горнові печі, нижній поверх розділили на кімнати, розширили другий поверх – і вийшов ошатний двоповерховий будинок, де було облаштовано житло для митрополита Платона. Пристосували ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 ... 215 216 »