Головна » Архів матеріалів

Чуйність, милосердя, безкорисливість...

Чуйність, милосердя, безкорисливість...

Весело та активно жителі Вишгородщини зустріли осінь на фестивалі «Perlina Fest». Першого вересня на набережній Київського моря асоціацією багатодітних родин «Перлина» за підтримки голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка, Вишгородського  міського голови Олексія Момота та за допомогою небайдужих меценатів було організовано свято для дорослих і дітей.
«Вишгородський район соціально активний, тому хотілося, щоб діти на перше вересня не лише отримували солодкі подарунки, а й радість та заряд позитивних емоцій на навчальний рік. Тому ми прагнули об’єднатися, щоб залучити якомога більше дітей до «Perlina Fest». В асоціації багатодітних родин «Перлина» є п’ять осередків в районі – це Катюжанка, Нові ... Читати далі »

Час обирати лікаря

Час обирати лікаря

Кожен третій українець вже знайшов свого лікаря у рамках кампанії МОЗ України «Лікар для кожної сім’ї». «Кожного дня понад 200 тисяч українців підписують декларацію із обраним лікарем». Ініційована кампанія проходить нерівномірно. Лідерами є Вінницька, Харківська, Полтавська, Чернівецька та Житомирська області. Серед аутсайдерів Сумська, Черкаська, Закарпатська, Одеська, Запорізька області. Поки що найгірша ситуація, на жаль, у Сумській області. Повільний хід кампанії викликає занепокоєння. Адже це позбавляє медичних працівників цієї області кращих умов роботи та доходу, тоді як пацієнтів – кращих умов обслуговування», – наголосив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.
Кампанія зобов’язує населення підписати декл ... Читати далі »

Призначено нових керівників

На оперативному засіданні 31 серпня голова Вишгородської райдержадміністрації Вячеслав Савенок оголосив про нові кадрові призначення. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 серпня 2018 року №33к на посаду першого заступника голови райдержадміністрації призначено Олексія Данчина. Цим же розпорядженням на посаду заступника голови райдержадміністрації призначено Тетяну Волотовську. Голова райдержадміністрації Вячеслав Савенок представив працівникам райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району начальника Вишгородського міжрайонного відділу ГУ СБУ у місті Києві та Київській області Сергія Сметана.
Перший заступник голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Олександрович Данчин народився 4 листопада 1973 року м. Душанбе, Таджикистан. Освіта ви ... Читати далі »

06.09.2018

Люблю свій рідний і чудовий, прекрасний і квітучий край!

Люблю свій рідний і чудовий, прекрасний і квітучий край!

Мешканці Вишгородщини відзначили День Незалежності України та 45-річчя Вишгородського району. Урочистості відбулися у Вишгороді на площі Шевченка та проспекті Івана Мазепи.
Святкування розпочалося із спортивних змагань. На стадіоні ДЮСШ відбулися фінальні матчі між дитячими командами з футболу, де перемогла команда «Чорноморець» (Одеса). На стадіоні «Енергетик» у товариському матчі зійшлися футбольні збірні району та міста. Кубок, присвячений 45-річчю району, розіграли у великому тенісі.
24 серпня на Вишгородщині запрацював сервіс Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Першими зареєструвалося молоде подружжя Піщюріних. Віктор та Катерина змогли швидко узаконити свої стосунки і отримали подарунки і вітання від голови райдержадміністрації Вячеслав ... Читати далі »

На сесії районної ради

На сесії районної ради

Двадцять другого серпня у великому залі адмінбудинку відбулася позачергова тридцята сесія Вишгородської районної ради VІІ скликання. На сесії були присутні 27 депутатів. Провів сесію голова районної ради Ростислав Кириченко. 
За доброю традицією сесія розпочалася із привітань і вручення грамот Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородської районної ради за сумлінну працю, високі досягнення, професіоналізм і з нагоди 45-річчя створення Вишгородського району, кращим працівникам установ й організацій від голови райдержадміністрації Вячеслава Савенка та голови районної ради Ростислава Кириченка. Почесні відзнаки отримали  Сергій Правило, майор Вишгородського міжрайонного відділу головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області; Тара ... Читати далі »

Козацький хрест – символ звитяги

Козацький хрест – символ звитяги

Нещодавно група активістів товариства Вишгородської районної ради ФСТ «Україна» та ансамбль «Вівтар Вітчизни» здійснили похід до Кургану юнкерів в с. Літки Броварського району, присвятивши цей похід Дню Незалежності України – підсумку віковічної української боротьби. 
Місцеві мешканці з покоління в покоління передавали спогади про ці події – про те, як наприкінці січня до села увійшов загін молодих українських вояків. Мешканці села охоче їх прийняли і розмістили по хатах – на вулиці лютував мороз. Цей загін юнкерів ввечері після закінчення Крутянського бою, не встигши сісти у вагони, в ніч з 29 на 30 січня вирушив пішки до Києва через село Семиполки. Третього лютого через 4 дні досягли с. Літки (115 км).
Одночасно за ними гнався біл ... Читати далі »

Коли пісня окрилює душу

Коли пісня окрилює душу

У День Незалежності України від- святкував свій ювілей музичний керівник фольклорного колективу «Золотий вік» Віктор Туровський.
 «Золотий вік» працює при Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування на базі Вишгородського районного будинку культури вже п’ять років. Віктор Олександрович почав співпрацювати з цим колективом три роки тому.
«Мені легко працювати з людьми, бо я прийшов практично на все готове – чудові голоси, великий  репертуар, розуміння самої суті української пісні», –  розповідає ювіляр.
Втім, співачки щодо цього мають іншу думку – Віктор Олександрович, як людина дуже скромна, доволі применшує своє значення у розвитку колективу, який з його приходом підн ... Читати далі »

Спогади до історії про Вишгород

Спогади до історії про Вишгород

Якщо без зайвих штампів, то Вишгород на початку 60-х років ХХ століття був майже в такому стані, як його залишила княгиня Ольга в ІХ столітті, а вона стала господарювати тут, на наших теренах, вже після Гатила (Аттіла). Окрім, мабуть, побутової електрифікації та земської чи церковно-приходської школи і церкви на Ольжиній горі, все було, як колись. Побудова ж місцевої гідроелектроста­нції корінним чином змінила сутність тихого вишгородського буття  з утворенням нового району!
І от тепер відзначаємо 45-річчя Вишгородського районного адміністративного центру. Рапорти, перемоги, великі досягнення, переможні проривні кроки історичного села і ра­йону на шляху до цивілізації. Дещо про те, що було, що сталося, і як воно тепер. Здогадки, роздуми, легенди. 1973 рік. Спорудження гід ... Читати далі »

Магічна вісімка для закоханих

Магічна вісімка для закоханих

Магічна вісімка об’єднала 12 пар у Вишгородському районному РАЦС. У суботу, 18 серпня, на Київщині встановили рекорд із одруження. Планували побратися 187 пар, саме таку кількість заяв подали закохані до відділів Державної реєстрації актів цивільного стану ( ДРАЦС), серед них і наші земляки.
Головне територіальне управління юстиції у Київській області повідомило, що 8 серпня в області одружилося 134 пари. Саме тому вони організували флешмоб під гаслом «Ми – частина рекорду» по встановленню тріумфу з весільних церемоній у Київській області 18 серпня.
Такий «попит» зумовлений магічною вісімкою у даті реєстрації шлюбу, адже вона символізує безкінечність, а відтак і тривалість шлюбу та почуттів. Але це не лише забобон. Цей факт також підтверджує о ... Читати далі »

Будівничий поетичного слова

Будівничий поетичного слова

Олександр Дробаха – відомий вишгородський письменник, творчість якого – своєрідна сповідь перед читачами та рідною Україною. Неперевершене вміння Олександра Івановича з допомогою художньо-емоційних та публіцистичних засобів поєднати минуле з теперішньою дійсністю викликає у читачів і довіру до написаного, і повагу до висловленої думки чи декларованої позиції.
Як поета, його ні з ким не сплутаєш, бо володіє колоритним і своєрідним українським словом, особливою манерою писати, по-філософськи осмисливши мале і велике у житті, вміє мудро вкладати в слово не тільки серце й душу, а й з високим професіоналізмом відшліфовувати його, викарбовувати, поставивши так вдало, що іншого місця годі й знайти.
Народився поет 25 серпня 1938 року в селі Олександрівка Приазовського району ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 ... 231 232 »