Головна » 2013 » Березень » 09

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі, милі представниці прекрасної статі! 

Прийміть моє найщиріше вітання з найжіночнішим святом у році – 8 березня! 

Жінка – це берегиня сім’ї, основа добра і теплоти. Безмежно вдячні за вашу чутливість і ніжність, красу і мудрість. 

Ви оточуєте близьких людей турботою та увагою, і, незважа ... Читати далі »

09.03.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

У храмі святих Бориса і Гліба відбувся урочистий молебень по князю Ярославу Мудрому, який провів протоієрей Димитрій. Великого князя вшановують як святого благовірного, саме 5 березня. Ця дата (за новим стилем) – час упокоєння великого Київського князя. Відомо, що у Вишгороді Ярослав побудував дерев’яну церкву замість храму св. Василія, що згорів, і поховав тіла святих страстотерпців Бориса і Гліба. У нас особливо шанують пам’ять про Ярослава Мудрого. 

Фото Олександра КОВАЛЕНКА 

09.03.2013

Національні інтереси – перш за все

Національні інтереси – перш за все

В Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася підсумкова прес-конференція Президента України Віктора Януковича.

 
Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три – треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», – наголосив Віктор Янукович. Глава держави підкреслив, що довгий час проведення р ... Читати далі »

09.03.2013

Весну зустрічали, зиму проводжали

Весну зустрічали, зиму проводжали

Минулої суботи Вишгородщина з піснями та частуванням зібрала жителів усіх міст і сіл Київщини аби разом зиму проводжати і весну зустрічати. Наш район вже став для області своєрідним центром проведення культурних і спортивних заходів. 


Так було й цього разу. Вздовж набережної Київського водосховища всі райони області влаштували справжню святкову виставку-продаж різних товарів. Багато була представлена Київщина талантами – тут було все: гармошка, бубон і весела пісня, танці… Щедрі господині виставили на святкові столи десятки видів млинців, вареників, сало, огірки. В мисках, наче згорнувшись від морозу, лежала домашня ковбаска, риба на будь ... Читати далі »

09.03.2013

Привітали іменинників-героїв

Привітали іменинників-героїв

Цього тижня у нашому районі вітали визначних іменинників – Галину Аврамівну Шевченко із Димера та Тимофія Кузьмича Грабовенка, мешканця Катюжанки. 

 
Приємну і почесну місію привітань здійснили керівник громадської приймальні Партії регіонів Марія Дем’янчук та начальник управління агропромислового розвитку Галина Журбенко. 
 
Днями Галина Шевченко відзначила свій 88-й день народження. Галина Аврамівна все життя присвятила галузі сільського господарства – пропрацювала дояркою у радгоспі «Димерській». Вона – Герой Соціалістичної праці, нагороджена орденами Лені ... Читати далі »

Зібралися «Щасливі родини»…

Зібралися «Щасливі родини»…

Напередодні весняного свята у великій залі РДА відбулося чергове засідання клубу «Щаслива родина». Традиційно на заході зібралися багатодітні родини – усі майже у повному складі. 


«Хрещені батьки» присутніх дітлахів – голова РДА Олександр Приходько та заступник голови Валентина Духота також завітали, аби поздоровити мам зі святом 8 березня, а дітям подарувати солодощі. 

Олександр Олексійович розповів про позитивні новини, які цікавлять батьків: «У Нових Петрівцях незабаром з’явиться дитячий ... Читати далі »

09.03.2013

На мистецькій весняній хвилі

На мистецькій весняній хвилі

Уже п’ять років поспіль перший день весни творчі колективи ВРЦХТДЮТМ «Дивосвіт» зустрічають мистецькою акцією «Перше березня». 


І хоча на вулиці хурделиця – у залі Центру творчості затишно та тепло і всі налаштувалися на весняну хвилю. Розігрівалися неспішно, спочатку згадали зиму – у «Сніговому вальсі» кружляли сніжинки та їхні кавалери зі студії бального танцю «Афіна». Маленькі співаки та співачки зі студії «Візерунок» присипляли зиму піснею «Колискова ведмедиці» (з мультфільму «Умка»). 

09.03.2013

Звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік

Звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік

Доходи районного бюджету з урахуванням офіційних трансфертів за 2012 рік виконані в сумі 227247,784 тис. грн, що становить 101,7% до затверджених розписом показників на рік з урахуванням змін. Власні та закріплені доходи районного бюджету становлять 89984,358 тис. грн, або 107,1 відсотка до затверджених розписом доходів на рік, в порівнянні з 2011 роком власні та закріплені надходження зменшились на 45,8% в тому числі за рахунок зменшення надходжень по спеціальному фонду. 


Доходи загального фонду виконані в обсязі 216055,249 тис. грн, тобто на рівні затверджених показників із змінами на рік, спеціального фонду – 11192,535 тис. грн, що становить ... Читати далі »

09.03.2013

«І болем в серці спогад озоветься…»

«І болем в серці спогад озоветься…»

Мені, людині вже не юного віку, завжди було дивно чути старечі бубоніння типу: раніше жилося краще, молодь була толерантнішою, до думки старших прислухалася, колгоспи були багатші, заводи міцніші, роботи було вдосталь, про плідну працю вірші писали, пісні співали… Словом, жилося краще і веселіше… 


Цілий напрямок у літературі визначився. Мемуари – таку назву він отримав. Чи цікаве комусь чуже, хоч і значуще життя? Так, звичайно – впевнена більшість авторів. Бо інакше ж як? Відмовитися від мемуарів – значить забути життя цілого покоління, де в молодості автор був неабиякою фігурою. Зрештою, спогади і переданий у такий спосіб досвід є обов’я ... Читати далі »

09.03.2013

Геній і Любов

Геній і Любов

Цікаво, що все життя основоположника української мови та літератури, корифея справді народної освіти, художника і поета Тараса Григоровича Шевченка, 199-а річниця від дня народження якого відзначатиметься 9 березня, пройшло під знаком Любові. І хоч за його життя ще не всенародної, а буденної, зрозумілішої і більш звичної для нас, його нащадків. Життя Шевченка, талант і успіхи (на жаль, як і негаразди) були осяяні любов’ю до жінки. І, саме Любов’ю, а не похітливим почуттям, знайомим всім живим істотам на землі. 


Про це знають всі. Але не багатьом відомо, що першою, саме першою жінкою у житті художника і поета була не Оксана Кошик з Керелів ... Читати далі »

09.03.2013

Пожежу легше попередити

Пожежу легше попередити

28 лютого співробітниками Головного управління Держтехногенбезпеки у Київській області спільно з представниками Головного територіального управління МНС України у Київській області, проведено комплексне пожежнопрофілактичне відпрацювання Вишгородського району. 


Відпрацьовано 19 сільських і 1 селищну раду. Здійснено обхід 653 домоволодінь, проінструктовано 1462 особи та розповсюджено наглядної агітації на протипожежну тематику у кількості 1500 примірників. Організовано виступи у загальноосвітніх школах на протипожежну тематику, якими охоплено 1271 учнів. 
09.03.2013

Нові правила землевпорядкування

Нові правила землевпорядкування

Представники Держземагентства – заступник начальника управління землеустрою, охорони, оцінки, моніторингу та ринку земель Київської області Марія Маноха та начальник відділу Держземагентства у Вишгородському районі Київської області Дмитро Фурман зустрілися з журналістами з приводу функціонування Національної кадастрової системи, введення нового порядку реєстрації земельних ділянок та здійснення зворотного зв’язку власників земельних ділянок, зокрема, для виправлення неточностей у Національній кадастровій системі. 


Як зазначив Дмитро Фурман, з 1 січня 2013 року в Україні відкрито доступ до Національної кадастрової системи (НКС). Один з її ... Читати далі »

09.03.2013

Привезли додому чемпіонів

Привезли додому чемпіонів

Нещодавно хлопці спортклубу «Фортеця» достойно представили місто і Вишгородський район на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з карате кіокушин-кан доренмей. 


З цих змагань ми привезли двох чемпіонів – Олексія Лєзнова та Ореста Шупика, два срібла «взяли» Михайло Остапенко та Назар Фільченко, бронзу вибороли Ілля Сергієнко, Владислав Рябець, Владислав Товстлонюк, Ігор Бобошко. І це при заявлених 14 спортсменах. 

Напевне, це підтвердить якісну професійну підготовку спортсменів «Фортеці ... Читати далі »

09.03.2013

Здоров’я підростаючого покоління

Здоров’я підростаючого покоління

Підростаюче покоління є запорукою майбутнього України. Тому збереження особистого здоров’я – не лише життєва необхідність, а й громадянський обов’язок кожної людини, вияв любові до рідної землі, своєрідний гарант відродження української нації. 


З 18 по 22 лютого в Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень здоров’я, присвячений зміцненню здоров’я та охорони життя дітей. Зокрема, найяскравішими були змагання «Веселі старти» серед учнів 1-4 класів та 5-6 класів. 

Директор школи Микола Лозен ... Читати далі »

09.03.2013