Головна » 2015 » Квітень » 14 » Всеукраинський конкурс дитячого малюнка
10:14
Всеукраинський конкурс дитячого малюнка

3 1 квітня по 31 грудня 2015 року Укрпошта спільно з дитячим журналом «Малюк Котя» проводитиме конкурс дитячого малюнка «Мій рідний дім Україна».

«На переможців чекатимуть цікаві призи, а роботи, що найбільше вразять журі, матимуть шанс прикрасити українські поштові марки, конверти чи картки. Укрпошта час від часу заохочує дітей до художньої творчості. Ми завжди намагаємося сприяти вихованню любові до Батьківщини, патріотичних почуттів і родинних цінностей, адже діти – це наше майбутнє!» – підкреслив в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

Конкурс орієнтований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (3 – 9 років). Тематика робіт має відповідати темі конкурсу і може бути надзвичайно різноманітною. Техніка виконання малюнків – довільна; формат робіт – не більше А3. Кількість робіт, наданих одним учасником, не обмежується. Усі конкурсні роботи обов’язково повинні мати назву та короткий коментар до зображення. Кінцевий термін подання робіт – 31 грудня 2015 р., що підтверджується відбитком календарного штемпеля на поштовому конверті з роботою учасника.

Щомісяця визначатиметься 1 переможець, а впродовж 10 – 31 січня 2016 року журі обере переможця конкурсу, серед переможців кожного місяця (детальніше із умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті УДППЗ «Укрпошта» в розділі «Проекти та акції».

Заохочення переможців: переможці місяця отримають набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства» та комплект журналів «Малюк Котя» (до комплекту входять 10 довільно обраних номерів журналу за 2014 – 2015 рік).

Переможець року отримає набір поштових марок 2015 року випуску, сувенірну книгу «Поштові марки України» та річну передплату журналу «Малюк Котя» на 2016 рік.

Конкурсанти, що займуть друге і третє місця (за підсумками року), отримають набори поштових марок 2015 року випуску та передплату журналу «Малюк Котя» на І півріччя 2016 року.

Організатори конкурсу переконані, що популяризація таких корисних захоплень як читання і колекціонування марок допоможуть нашим дітям стати ще розумнішими і талановитішими!

Усі роботи переможців будуть опубліковані в журналі «Малюк Котя», газеті «Поштовий вісник» та розміщені на сайтах організаторів конкурсу і в соціальних мережах. Роботи надсилайте на адресу: Редакція журналу «Малюк Котя», вул. Шовковична, 16а, оф. 6, м. Київ, 01024. На конверті обов’язково має бути відмітка «На конкурс».

Категорія: Україна | Переглядів: 840 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus