Головна » 2013 » Грудень » 4 » Україна зацікавлена в співробітництві з Китаєм
13:27
Україна зацікавлена в співробітництві з Китаєм

Україна зацікавлена у розвитку ефективного міжрегіонального співробітництва з Китаєм, заявив президент України Віктор Янукович сьогодні, 4 грудня, під час зустрічі в місті Сіань з губернатором китайської провінції Шеньсі Лоу Ціньцзяном. 

 
"Ми дуже багато уваги приділяємо міжрегіональному співробітництву і вважаємо, що саме воно створює механізми, які дуже швидко вирішують питання торговельно-економічних відносин. І саме у міжрегіонального співробітництва завжди є глибокий гуманітарний аспект, така взаємодія зближує народи", - сказав президент. Він зазначив, що актуальними питаннями для обговорення є шляхи взаємодії регіонів України та провінції Шеньсі, виходячи зі структури економіки. 
 
"Цікаво буде з вами обмінятися інформацією в галузі розвитку IT-технологій, космічних технологій, авіабудування, видобутку нафти і газу. Це все ті напрямки, які сьогодні активно розвиваються в Україні", - заявив глава держави. 
 
У свою чергу губернатор Шеньсі повідомив, що наразі провінція динамічно розвивається, займаючи провідні позиції в КНР з науково-технічного потенціалу. За його словами, саме в цьому регіоні розробляються і проводяться технології в галузі авіації, космосу, електроніки. 
 
"Минулого року загальна сума підписаних з нашою провінцією контрактів на надання технологічних послуг перевищила 30 мільярдів євро", - наголосив Лоу Ціньцзян. 
 
Крім того, він повідомив, що в 2012 році року обсяги виробництва в провінції нафти, газу і нафтогазових продуктів перевищили 60 мільйонів тонн. 
 
"Ми знаємо, що в Україні солідна база промисловості, промислового виробництва, сільського господарства. Ми сподіваємося, що ви будете піклуватися, підтримувати і стимулювати співпрацю між нашою провінцією і Україною", - сказав губернатор китайської провінції. 
 
Нагадаємо, вчора, 3 грудня, президент Віктор Янукович відбув з офіційним візитом до Китаю. 
 
За матеріалами: Интерфакс-Украина
Категорія: Україна | Переглядів: 421 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus