Головна » 2013 » Вересень » 21 » Спартакіада комунальників
10:15
Спартакіада комунальників
Напередодні професійного свята Дня фізичної культури і спорту у Вишгород на стадіоні «Енергетик» та спортивному залі КДЮСШ відбулася XXVII Спартакіада серед працівників житлово-комунальних господарств Київщини.

Змагання проходили за участі та підтримки заступника голови Київської обл­держадміністрації  Володимира Максименка, заступника Вишгородського міського голови Олександра Ростовцева,  директора департаменту управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації Галини Король, обласної організації профспілки місцевої промисловості і побутового обслуговування населення, обласної організації фізкультурно-спортивного товариство «Спартак».
Спартакіада розпочалася з параду-відкриття. У змаганнях взяло участь 18 колективів фізкультури. Наш район представляли три житлово-комунальні господарства: КПЖ і КГ Вишгородської міськради, Вишгородський РЕМ та «Вишгородтепломережа».

Змагання проводились із шести видів спорту. У КДЮСШ – шахи, шашки, настільний теніс (чоловіки, жінки). На стадіоні «Енергетик» – спринт 60 метрів (жінки, чоловіки), гирьовий спорт з трьох вагових категорій до 70 кг, до 90 кг, понад 90 кг, міні-футбол (чоловіки).

У спринті взяли участь 26 жінок,  38 чоловіків.  Третє місце зайняла Надія Герасименко (ТОВ «Білоцерківвода») з результатом 9,19 секунди, другою була Тетяна Дуда 8,92 секунди (ВУКГ м. Переяслав-Хмельницький), чемпіонкою стала Марина Шевчук – 8,85 (збірна Білої Церкви). До речі, Тетяна та Марина бігли двічі, так, як у попередньому забігу показали однаковий час. Фінал розставив їх по своїх місцях.
Чоловіки, учасники бігу на 60 метрів показали такі результати: третім був Володимир Чуйко  (ЖРЕУ, м. Бориспіль) – результат 7,70, срібним призером став Олександр Березовський (Водоканал, м. Бориспіль) – 7,68. Переміг наш земляк Сергій   Крученюк – 7,53 секунди.

У командному заліку в легкій атлетиці: треті (збірна Білої Церкви), другі (ЖРЕУ, Бориспіль), чемпіони (Водоканал, м. Бориспіль), наша команда РЕМ, «Вишгородтепломережа» – шоста.

В гирьовому спорті у ваговій категорії до 70 кг третє місце виборов Ігор Літак (ЖРЕУ, м. Бориспіль) – він підняв гирю 24 кілограми 77 разів, другим був Василь Кужіль (Водоканал, м. Бориспіль) – 85 разів, переможець Анатолій Дима (ВУКГ, м. Переяслав-Хмельницький) – 160 раз. У ваговій категорії до 90 кг третій призер Віталій Кутенець (ЖРЕУ, м. Бориспіль) – 128 разів, друге місце Анатолій Яцина (Водоканал, м. Бориспіль) – 132 рази, чемпіон Анатолій Яковченко (ВУКГ, м. Переяслав-Хмельницький) – 234 рази. У вазі понад 90 кг – третій Ігор Мазурик (Водоканал, м. Біла Церква) – 80 раз, другий Станіслав Вергіліс (збірна Білої Церкви) – 110 раз, а виграв змагання у своїй ваговій категорії Євген Биков – (ЖРЕУ, м. Бориспіль) – 180 раз.

У настільному тенісі (жінки) третьою була Тетяна Іліка (м. Ірпінь), другою Вікторія Боднар (збірна м. Переяслав-Хмельницький), переможицею у малій ракетці стала Наталія Гаврилова (ЖРЕУ, м. Бориспіль). У чоловіків третє місце посів Олександр Груша (збірна ККП, м. Іванків), друге місце Володимир Вдовика (збірна Білої Церкви), а першою  ракеткою став Ярослав Стрельнік, (ЖРЕУ, м. Бориспіль).

У шахах серед чоловіків третє місце зай­няв Іван Васяновка (КПУМГ, м. Вишневе), другим став Леонід Чапський (РЕС, «Вишгородтепломережа», м. Вишгород). Чемпіоном у шахах став Михайло Калитюк (КПЖ, м. Вишгород). У командному заліку вишгородчани стали переможцями.

Жіночі шашки: третє місце – Світлана Бурчик (ВУКД, м. Переяслав-Хмельницький), друге – Людмила Пенькова («Вишгородтепломережа», м. Вишгород), чемпіонкою стала Ольга Міщенко (збірна Білої Церкви), в командному заліку наші землячки стали срібними призерками.

Окрасою змагань безперечно стали змагання з міні-футболу, у кожній грі йшла запекла боротьба на футбольному майданчику. Приймали участь 16 команд, які після жеребкування дізнались свого суперника, команди грали за олімпійською системою, ті, хто програвав, вибували із «пелетону» (лідируючої групи).
Отже, місця розподілились таким чином: бронзові призери (Вишгородський РЕМ та «Вишгородтепломережа»). У фіналі зустрілись земляки з Борисполя, основ­ний час зустрічі не виявив переможця – 1:1. Далі команди пробивали пенальті – з рахунком 2:3 Водоканал (м. Бориспіль) програв ЖРЕУ (м. Бориспіль), який і став чемпіоном.

У командному заліку шести видів спорту вишгородчани виступили так: КПЖ і КГ Вишгородської міськради – 8 місце, Вишгородський  РЕМ – 6 місце та найвище досягнення у «Вишгородтепломережі» – 5 місце.
На третьому місці КП ЖРЕУ, м. Бориспіль – 87 очок, другі ТОВ «Білоцерківвода» – 79 очок, переможцями змагань XXVII спартакіади стала команда (КПВКГ «Бориспільводоканал») – 73 очка, загальнокомандне  місце у спартакіаді визначалось за найменшою сумою очок, набраних учасниками.

По закінченні змагань команди переможці і призери були нагороджені грамотами, дипломами, грошовими  преміями та кубками. Нагородження проводили голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Микола Жирний, головний суддя змагань Олександр Кащук, голова обласної організації профспілки Володимир Лебедєв, головний секретар спартакіади Надія Шарпило.

У XXVII спартакіаді приймало участь більше 300 представників Київської області, тож переддень свята – Дня фізкультури і спорту був проведений, як кажуть, на «ура». Усі учасники змагань роз’їхались по домівках у гарному настрої.

Зі святом вас, фізкультурники та спортсмени району!