Тісно у групі лідерів![]() Ось і закінчилось перше коло чемпіонату та першості Вишгородського району з футболу. Кількість команд у новому футбольному сезоні виявилась однакова – по сім у кожній лізі ( вища та перша). 22.06.2017
Як тобі працюється, велопатруль?![]() Відтепер Вишгородську набережну та місця масового відпочинку людей, як ми вже повідомляли, патрулює велопатруль, акваторію Київського моря охороняє водна поліція. 22.06.2017
Український Єрусалим![]() Доволі часто справи Межигірського монастиря і козацького війська перепліталися. Інтенсивними були напівофіційні й приватні стосунки між січовою старшиною і межигірськими культовими служителями. У січні 1761 року разом із різдвяними святами Межигірський архімандрит отримав від кошового із Запоріжжя на рясу 100 рублів та від писаря 20 рублів. 28 серпня 1761 року архімандрит Никанор у своєму листі дякував кошовому отаману за 10 кобилиць, жеребця, 10 корів та 4 волів, яких військо надіслало до монастиря. А ще доповідав, що «...на шату для ікони святого Миколая вже купив срібла на 250 рублів, а для позолоти потрібно ще 15 червінців та на плату майстрові ще 45 рублів». 22.06.2017
|