Головна » 2013 » Грудень » 25

Апаратна нарада у голови Київської облдержадміністрації

Апаратна нарада у голови Київської облдержадміністрації

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови облдержадміністрації та обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 
Під час наради розглядалося питання щодо соціально-економічного розвитку області у рамках регіонального проекту «Київщина без окраїн». 

Реалізація реформ Президента України в різних сферах життєдіяльності суспільства стала поштовхом до різнопланової розбудови господарськог ... Читати далі »

25.12.2013

В Україні продовжиться зростання соціальних виплат

В Україні продовжиться зростання соціальних виплат

Наступного року в Україні продовжиться зростання заробітних плат, пенсій та соціальних виплат. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.
 
«Ми не припиняємо шлях, який ми почали у 2010 році, по підвищенню заробітних плат, пенсій, соціальних виплат по всіх напрямках», - сказав Глава держави.
Віктор Янукович назвав неприпустимою затримку виплати заробітної плати.
 
«На жаль, у нас є такі випадки затримок (зарплати) з різних причин. Цього не повинно бути. Виплата повинна бути завжди своєчасною, ден ... Читати далі »