Головна » 2013 » Вересень » 01

На Київщині буде створена Мала академія наук

На Київщині буде створена Мала академія наук

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час щорічної серпневої конференції керівників навчальних закладів області "Нові стандарти культури освіти як необхідна умова підвищення її якості та доступності”. 


- Президент України окреслив пріоритетні напрямки модернізації системи освіти. Це і створення сучасної матеріально-технічної бази, і системне підвищення якості освіти на інноваційній основі. Мала академія наук відповідатиме всім вимогам сучасності, забезпечуючи належні умови для навчання та повноцінного розвитку дітей, - повідомив Анатолій Присяжнюк. 
01.09.2013

Школи Київщини отримали нові автобуси

Школи Київщини отримали нові автобуси

У рамках реалізації державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» сьогодні за участю Голови Верховної Ради України Володимира Рибака та голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка відбулося урочисте вручення 12 шкільних автобусів керівникам районних відділів освіти Київщини. 

 
- Першочергове завдання обласної влади полягає у забезпеченні якісної та доступної освіти, а також створення відповідних умов для успішного навчання дітей. На Київщини досягнуто конкретних результатів щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти створюються належні умови для безпечног ... Читати далі »

Анатолій Присяжнюк відкрив два дитячі садочки

Анатолій Присяжнюк відкрив два дитячі садочки

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк взяв участь в урочистому відкритті капітально відремонтованого дитячого садочку №3 у Борисполі та новозбудованого дошкільного закладу в Петропавлівській Борщагівці Києво-Святошинського району. 


- Упевнений, що такі події можна назвати перемогою над тим тривалим простоєм, який панував у країні багато років. Виконуючи доручення Президента України, нам цього року вдалося створити 1.750 місць у дошкільних навчальних закладах. А до кінця року плануємо ще 1.500. Тож радіємо тому, що все більше юних мешканців Київщини матимуть можливість зростати і виховуватися у комфортних умовах , - зазн ... Читати далі »

01.09.2013