Головна » 2013 » Грудень » 6 » Вже 100 квартир побудовано за рахунок бюджету
17:26
Вже 100 квартир побудовано за рахунок бюджету
Сьогодні в рамках робочої поїздки до смт. Глеваха Васильківського району Віце-прем’єр міністр Олександр Вілкул та голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк перевірили готовність житлового будинку, який споруджувався за участі Державного фонду сприяння молодіжному кредитуванню. 

Новий будинок, який споруджений забудовником ТОВ ВБП "Сільбуд- Інвест” всього налічує 61 квартиру, з яких 22 здані під програми доступного житла. 

Як повідомив Олександр Вілкул в цьому році вже укладено договори з 4471 сім’єю. Це на 10% більше ніж за весь 2012 рік (4039 договорів). В новий будинок в’їзжають нові мешканці. Держава створила умови цим людям для отримання нового житла, завдання місцевої влади – створити комфортні умови для їхнього проживання. 

«Турбота держави про людей не закінчується наданням їм квартир у будинку. Місцева влада, зокрема, має забезпечити якісний благоустрій територій, наявність дитячих майданчиків, зон відпочинку. Будівництво повинно проводитись з урахуванням наявності місць у дитячих садочках, школах, медичних установах», - сказав Віце-прем’єр. 

«Сьогодні нас як представників влади турбують питання забезпечення всіх нормальних умов для життя мешканців нашої області. Завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України молоді сім’ї наразі мають можливість скористатися найбільш доступною програмою для придбання житла. Беручи до уваги всі ті події, які відбуваються у нашій державі останніми днями, все ж таки реальні справи – це краще за будь які балачки та обіцянки. Наразі важливо повернутися в першу чергу до тих соціальних питань населення, які потребують неодмінного вирішення. Без перебільшення можу сказати, що для нас важливо на діях проявляти турботу про людей, їх соціальну захищеність, забезпечення стабільних виплат пенсій, заробітних плат», - повідомив Анатолій Присяжнюк. 

«В цьому році вже більше 100 квартир побудовано за рахунок бюджету, які зараз виділяються працівникам бюджетних установ: закладів охорони здоров’я, освітянам». 

Окрім того, губернатор Київщини зауважив, що наступного року кожному районному центрі планується будівництво соціального житла за рахунок коштів соціального бюджету, це якраз і буде велика допомога тим людям, які працюють в бюджетній сфері. 

Вже станом на 1 грудня 2013 р. в Києві та Київській області державною підтримкою, яку реалізує Фонд в рамках житлових програм скористались 877 сімей. 

У 2012 р. у Київській області введено в експлуатацію 1278 тис.кв.метрів житла, за 11 місяців 2013 р. – 1355 тис. кв. метрів. Натомість на 2014 р. планується ввести 1350 тис.кв.метрів житла, у тому числі 112 багатоквартирних житлових будинків.
Переглядів: 432 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus