Головна » 2013 » Листопад » 4 » “Ветерани першочергово потребують посиленої підтримки”
11:18
“Ветерани першочергово потребують посиленої підтримки”
Про це сьогодні наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час мітингу у місті Борисполі з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. 

- Одне з найважливіших завдань, яке ми сьогодні повинні виконати - це зберегти історичну пам’ять нашого народу. Завдяки ветеранам, сучасне суспільство переймає досвід тогочасної дійсності та реалій життя, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Низький уклін усім, хто кував Велику Перемогу на трудовому фронті, хто мужньо витримав жахіття фашистської окупації та вічна пам'ять і слава героям, яких, на жаль, немає вже сьогодні серед нас. 

Під час свого виступу губернатор наголосив, що рамках реалізації соціальних ініціатив, на Київщині влада докладає максимум зусиль задля створюються всіх належних умов життя для категорій громадян найуразливіших верств населення, це невелика частинка доброти та підтримки, що дозволяє покращити долю таких людей. 

- Ветерани - особи, які першочергово потребують посиленої уваги, допомоги та підтримки держави. Президент України неодноразово наголошував на тому, що адресна допомога повинна бути надана кожній соціально-незахищеній людині, яка неодмінно цього потребує, - зазначив Анатолій Присяжнюк. – Нині в регіоні активно продовжують втілюватися в життя понад 40 цільових програм соціального захисту населення, якими передбачено не тільки вирішення разових питань матеріальної допомоги ветеранам, забезпечення їх ліками та засобами реабілітації, а й комплексне вирішення їх питань. 

У рамках заходу відбулося урочисте покладання квітів до меморіалу слави за участю голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюк, Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука, ветеранів та громади міста.
Переглядів: 365 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus