Головна » 2013 » Грудень » 14 » Тетяна Подашевська
12:47
Тетяна Подашевська
Я звертаюся до усіх громадян України, яким не байдуже майбутнє нашої країни. До заходу та сходу, хоча ніколи не ділила свою Батьківщину за географічним принципом. Але події навколо майданів в Києві, Донецьку, Сімферополі підштовхують мене до думки, що хтось хоче розділити нас на європейців і не європейців. Заклики «Хто не з нами той проти нас» у протистоянні в межах однієї держави є авантюрними та небезпечними. 

Переконана, що наш Президент, у цій ситуації запропонував єдиний можливий шлях - це шлях примирення і порозуміння. Дії всіх сторін протистояння повинні відбуватися виключно в рамках законів і Конституції України. 

Представники Євромайдану говорять про європейські цінності. Проте забувають чомусь, що такі цінності передбачають, в першу чергу, повагу гідності та прав людини. Поведінка багатьох мітингувальників прямо протилежна до демократичних чеснот, які вони проголошують. 

Неприпустимо, ховаючись за гучним закликом боротьби за демократію та європейське майбутнє, так званим польовими командирами ігнорувати судові рішення, паралізувати роботу тих державних установ, які відповідають за життєдіяльність країни, за вчасну виплату заробітних плат та пенсій, врешті-решт нівечать інфраструктуру, яку, до речі, доведеться відновлювати за кошти держави. 

Замість барикад та розколу суспільства на два табори, нам необхідно працювати для розвитку країни. В опозиції немає плану розвитку України. Зате все більше я бачу план, як на тлі громадянської ініціативи здійснити захоплення влади, ігноруючи думку інших людей нашої держави. Невже політичні керманичі не розуміють, що без конструктивного діалогу, без повернення в правове поле компромісів не буде. 

У той час, коли західні лідери закликають уникати насильства та попереджати розвиток конфліктів, знову ми чуємо ультиматуми. Тимошенко закликала бойкотувати «круглі столи» та розпочати «діяти». Що означає діяти, ми добре знаємо. Це шлях руйнації. І нехай Бог убереже молодь піддатися на ці провокації, які приведуть до безладу, хаосу і крові. 

Нам не можна допустити, аби в Україні назрів громадянський конфлікт. Заради наших дітей, заради нашого майбутнього.
Переглядів: 548 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus