Головна » 2015 » Червень » 27 » Засідання оперативного штабу
18:21
Засідання оперативного штабу

Надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, демобілізованим, їх родинам, переселенцям

11 червня у приміщенні адміністративного будинку у м. Вишгороді за участю заступника голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюка відбулося засідання районного оперативного штабу з вирішення питань, пов’язаних з розміщенням, життєзабезпеченням, наданням соціального захисту мешканцям АРК, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей, які переселяються у Вишгородський район для тимчасового проживання, надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення АТО.

Тема засідання: «Стан надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям . Готовність об’єктів цивільного захисту та системи оповіщення населення у випадку надзвичайної ситуації».

Участь у заході взяли голова Вишгородської райдержадміністрації О.Л.Горган, голова районної ради І.М.Побідаш, заступники голови райдержадміністрації, заступник Вишгородського міського голови О.С.Рачинський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Вишгородського міжрайонного відділ ГУ СБУ у місті  Києві та Київській області, прокуратури Вишгородського району, Вишгородського  РВ  ГУ  МВС  України  в  Київській  області,  Вишгородського районного відділу ДСНС України у Київській області, районного військового комісаріату, управління Держземагентства у Вишгородському районі Київської області, районного управління юстиції, Вишгородської центральної районної лікарні, голова Громадської ради при райдержадміністрації І.М.Тихан, голова Асоціації учасників АТО Вишгородщини Д.В.Париж, учасники АТО, ЗМІ.

На початку засідання заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк коротко інформував про стан суспільно-політичної ситуації на Київщині та в Україні, зазначив, що на даний час пріоритетом у роботі органів держаної влади є питання забезпечення безпеки та правопорядку, соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям тощо. Д.В.Христюк подякував керівництву та волонтерам Вишгородського району за активну допомогу у забезпечення військовослужбовців – учасників АТО всім необхідним, акцентував на необхідності надання практичної допомоги сім’ям учасників АТО. Так, заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк повідомив, що найближчим часом двом родинам загиблих учасників АТО (Устименко та Костюченко) буде надано житло.

Представник управління Держземагентства у Вишгородському районі Київської області доповів, що у Вишгородському районі 148 учасникам АТО виділено 65 га землі для індивідуального садівництва, планується надати ще 35 га 291 учаснику АТО.

Про стан оздоровлення дітей з сімей учасників АТО повідомила представники служби у справах дітей та сім’ї О.С. Бондаренко, яка зазначила, що за підтримки фонду народного депутата України Я.М.Москаленка 364 такі дитини буде відправлено на літній відпочинок та оздоровлення до санаторно-курортних закладів, таборів, наметових містечок до Трускавця, с. Верховини Івано-Франківської області, 8 дітей загиблих воїнів АТО буде відправлено на оздоровлення за кордон (стрів Крит).

Щодо забезпечення житлом у м. Вишгороді сімей учасників АТО інформував заступник Вишгородського міського голови О.С.Рачинський, який зазначив, що на даний час за рахунок коштів Міністерства Оборони України виділено 4 квартири сім’ям учасників АТО, дітей з цих родин на міською програмою оздоровлення планується відправити в Очаківський район Миколаївської області.

Про діяльність громадської організації «Асоціація учасників АТО Вишгородщини» та її комітету солдатських дружин та матерів повідомив голова Асоціації Д.В.Париж. За активну допомогу та сприянні діяльності ГО «Асоціація учасників АТО Вишгородщини» Д.В.Париж вручив Подяку Асоціація учасників АТО Вишгородщини заступнику голови Вишгородської райдержадміністрації В.І.Духоті.

Заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк закликав залучати до Асоціації учасників АТО Вишгородщини всіх військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, що надасть їм можливість отримувати всію необхідну інформацію та допомогу.

Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації В.В.Потапенко доповіла про стан надання юридично-правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям — працює телефон «гарячої лінії», проводяться наради, зустрічі, індивідуальні бесіди з учасниками АТО, їх сім’ями тощо. Д.В.Христюк звернув увагу на необхідність встановлення інформаційних стендів в усіх установах та організаціях району з метою найбільш широкого інформування населення про актуальні питання, що стосуються військовослужбовців - учасників антитерористичної операції та їх сімей.

 Під час засідання проаналізовано питання про стан надання медичної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям.

Про проведення соціальної та психологічної реабілітації демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та їх сімей,  інформувала начальник управління соціального захисту населення М.Є.Лі. Представник Всеукраїнського центру реабілітації інвалідів та надання їм соціально-психологічної допомоги зазначив, що невдовзі планується відкривати групи соціальної та психологічної реабілітації для учасників АТО.

Районний військовий комісар М.В.Прибора доповів про стан виконання Указів  Президента України  від 14.01.2015 № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» та від  07.02.2015 № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році». Протягом п’яти хвиль мобілізації у Вишгородському районі мобілізовано 642 особи, завдання 5-ї хвилі виконані стовідсотково.

Про стан готовності об’єктів цивільного захисту та системи оповіщення населення у випадку надзвичайної ситуації інформував керівник відділу з питань цивільного захисту  та ліквідації наслідків Чорнобильської  катастрофи В.А.Борисенко. На даний час 5 з 9 таких об’єктів готові до використання, інші потребують ремонту, проведено інформування населення щодо місцезнаходження вищевказаних об’єктів, функціонування та координації дій відповідних структур з реалізації заходів, спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам життю та здоров’ю громадян на території Вишгородського району. Створено мобільну групу оперативного реагування для ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на найважливіших об’єктах економіки та інфраструктури, визначено місця розташування техніки та порядок її залучення тощо. В.А.Борисенко зазначив, що у Вишгородському районі проведено планові перевірки системи оповіщення населення. Учасникам  наради визначено недоліки наявної системи оповіщення. Начальник Вишгородського РУ ГУ МНС України в Київській області Г.В.Бондаренко повідомив, що наразі готуються пропозиції щодо її вдосконалення.

За результатами засідання оперативного штабу заступником голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюком дано відповідні доручення.

Категорія: Вишгородщина | Переглядів: 475 | Додав: slovo | Теги: допомога переселенця зі Сходу, Христюк Дмитро Вікторович, вишгород, АТО допомога
comments powered by Disqus