Головна » 2014 » Лютий » 21 » Славлять Вишгородщину легкоатлети
13:11
Славлять Вишгородщину легкоатлети
У великій залі Вишгородської РДА відбулося урочисте нагородження спортсменів Вишгородщини.

Це Михайло Вихренко, який нещодавно у Запоріжжі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків здобув перемогу у бігу на 3000 метрів та став бронзовим призером у бігу на 1500 метрів.

У Сумах, на чемпіонаті України серед юніорів, Каріна Єрмоленко виборола перше місце в естафеті 4 на 400 метрів у складі збірної команди Київщини. Готував спортсменів до переможних стартів тренер Олександр Кочетков.

Юних та енергійних переможців щиро привітали та вручили подарунки голова Вишгородської РДА Олександр Приходько та голова районної ради Олександр Носаль. Серед подарунків – легкоатлетична екіпіровка, спортивні сумки, взуття та інше спорядження, щоб наші переможці й надалі успішно підкорювали спортивні висоти на славу Вишгородського краю.
Переглядів: 415 | Додав: komashkov