Головна » 2013 » Грудень » 26 » Поширення реалізації Нацпроекту «Відкритий світ»
22:44
Поширення реалізації Нацпроекту «Відкритий світ»
Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів забезпечити поширення реалізації Національного проекту «Відкритий світ» на всі регіони вже з наступного року. 

«Я просив би Уряд зробити все належне, щоб з наступного року запрацював Національний проект «Відкритий світ», який забезпечить рівний доступ до освіти для кожної дитини в країні незалежно від місця її проживання», - сказав Глава держави, виступаючи на засіданні Ради регіонів. 

Він наголосив, що у 2013 році була реалізована низка соціальних ініціатив Президента, спрямованих на підтримку дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та сімей, що виховують дітей-сиріт. Крім того, було запроваджено інститут соціальних фахівців, які протягом цього року надали послуги майже 2 мільйонам осіб. 

За словами Президента, з початку 2013 року додатково створено закладів позашкільної освіти на 49 тисяч місць. Крім того, планується реалізація програми «Інтелектуальне майбутнє України». 

«Заплановано здійснити прийом до вищих навчальних закладів на позаконкурсній основі 100 найталановитіших учнів. Відбувається модернізація дитячих спортивних майданчиків, загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів», - підкреслив Глава держави. 

Він зауважив, що лише протягом 2013 року було модернізовано понад 7 тисяч дитячих майданчиків. Ця робота продовжиться і наступного року, запевнив Віктор Янукович. 

«Переконаний, що реалізація соціальних ініціатив могла б відбуватись значно вищими темпами, ніж це відбувається зараз. Передусім це стосується соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України», проголошених мною цього року. Зокрема, маю на увазі недосягнення запланованого на цей рік рівня підвищення допомоги дітям із малозабезпечених сімей», - сказав він. 

Водночас Глава держави розкритикував роботу щодо захисту прав сімей з дітьми, зазначивши, зокрема, що не було створено всеукраїнську телефонну «гарячу лінію» з питань захисту таких сімей. 

«Гальмується формування системи раннього виявлення та своєчасної медичної реабілітації дітей із вродженими вадами або із затримками розвитку. Поки що слабко використовуються важелі, запропоновані законом про зайнятість населення», - зазначив Глава держави.
Переглядів: 405 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus