Головна » 2014 » Березень » 22 » Наші легкоатлети – серед перших
11:34
Наші легкоатлети – серед перших
Минулої суботи  у Броварах,  у легкоатлетичному манежі, пройшов чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед учнів 1999 року народження та молодших. Фактично цими змаганнями завершився зимовий сезон. І хоча наша Україна переживає непрості часи, спортивне свято у Броварах зібрало майже всіх тренерів Київської області та їх команди.

Команда Вишгородської  КДЮСШ  теж взяла участь у цьому  спортивному дійстві. Наші легкоатлети в основ­ному змагалися в спринті, стрибках та штовханні ядра, показавши високі результати, і в підсумку посіли загальне командне третє місце. В особистому заліку наші спортсмени показали наступні результати: Віктор Ханкішиєв виграв перше місце в стрибках у висоту та посів третє місце в бігу на 60 м. Анна Демченко здобула срібло у бігу на 200 м  та 400 м. Михайло Олещенко посів третє місце зі штовхання ядра. Також слід відзначити, що троє наших дівчат-спринтерок (Анна Демченко, Ангеліна Пятківська та Катерина Негеля) стали учасниками фіналу Б з бігу на 60 м серед більш, ніж 120 учасниць. Також свій внесок у командний рахунок внесли Діана Дьо, Вадим Демченко та Олександр Юхимчук. Усім нашим легкоатлетам хочеться сказати «Молодці!»