Головна » 2013 » Грудень » 3 » Найближчим часом у Брюсселі відбудуться переговори
14:25
Найближчим часом у Брюсселі відбудуться переговори
Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів. 

Глава держави повідомив, що сьогодні мав телефонну розмову з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, під час якої було досягнуто домовленості про візит української робочої групи до Брюсселя для продовження обговорення умов підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. «За домовленістю готуємо таку робочу групу, яка поїде в Брюссель, і ми почнемо цей діалог», - сказав Віктор Янукович. 

Він назвав ці перемовини непростими. «Дуже важкий цей діалог з двох сторін, тому що повертатись до змін умов цієї Угоди дуже важко. Але ми хочемо бути чесними - це перше. І друге - ми хочемо бути прозорими. І третє - ми хочемо відстоювати нашу позицію. Ми хочемо такі умови знайти, які б нас задовольняли», - наголосив Президент. 

На його переконання, відтермінування підписання дозволить суспільству отримати більше інформації про переваги Угоди. 

«Ця пауза дасть нам можливість - і нашому суспільству, і нашим товаровиробникам - більш чітко уявити, що це нам дає всім», - сказав Віктор Янукович. 

За його словами, підхід до вирішення цього питання має бути виваженим. «Ми не повинні ніколи поспішати робити такі відповідальні кроки. Це не іграшки, це наші інтереси, наша економіка, це наші заробітні плати, пенсії, бюджет і все інше», - підкреслив Глава держави. 

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).
Переглядів: 375 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus