Головна » 2013 » Грудень » 2 » На українсько-польському кордоні новий пункт пропуску
19:51
На українсько-польському кордоні новий пункт пропуску

Новий митний пост Грушів - Будомєж відкрито на українсько-польському кордоні, також почав роботу митний пост Грушів Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України. 


Згідно з повідомленням прес-служби міністерства в понеділок, митний пост обслуговуватимуть 79 його фахівців, які здійснюватимуть митні процедури і забезпечувати митний контроль на 17 смугах руху. До теперішнього часу на пункті пропуску вже функціонує шість основних смуг руху (по три в кожному напрямку) і дві додаткові смуги (для контролю автобусів). 


Пропускна спроможність пункту пропуску складе близько 3 тис. автомобілів і 8 тис. чол. на добу. 


"Новий пункт пропуску Грушів - Будомєж відповідає світовим вимогам. Він оснащений сучасною комп'ютерною та оргтехнікою, засобами зв'язку та технічними засобами митного контролю", - зазначає прес-служба. 


У Міндоходов підкреслюють, що протягом 2013 року проводиться реконструкція 15 митних пунктів пропуску на кордоні України з Європейським Союзом. 


"У рамках розвитку митного та транскордонного співробітництва з європейськими колегами також розглядається питання про початок спільного митного контролю на кордонах України та ЄС", - підкреслюють у Міндоходів. 


За матеріалами: Интерфакс-Украина

Переглядів: 423 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus