Головна » 2013 » Грудень » 14 » На Київщині відкрито школу майбутнього
16:02
На Київщині відкрито школу майбутнього

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник взяли участь в урочистому відкритті новозбудованого Путрівського навчально-виховного комплексу «Гімназія, ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ» Васильківського району. І саме цей навчально-виховний комплекс став переможцем Всеукраїнського пілотного проекту «Відкритий світ» започаткований Президентом України. 

 
-Навчально-виховний комплекс – це справжня школа майбутнього – найкращий подарунок дітям від влади. Тут прекрасні кабінети і майстерні, обладнані новими комфортними меблями, сучасною комп’ютерною технікою. А який чудовий спортивний зал, їдальня, спальні кімнати для нашої малечі, - наголосив Анатолій Присяжнюк. - На виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» нам вдалося побудувати новітню та сучасну школу, яка збудована за європейськими стандартами, укомплектована за сучасними технологіями. 
 
Як зазначив Анатолій Присяжнюк, ми робимо усе можливе аби якісну освіту отримували всі діти області, незалежно від розташування їхнього міста чи села. 
 
- Ми з гордістю сьогодні говоримо, що Київщина – це регіон без окраїн, а діти Київщини – є найціннішим скарбом для влади області, - сказав очільник області. – Всього з державного бюджету на будівництво школи було виділено понад 30 млн. грн. 
 
Лідер освітянських ініціатив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, під час відкриття зазначив, що освіта України має відповідати європейським стандартам і кожна українська дитина, незалежно від місця проживання, повинна навчатись в сучасних, комфортних школах та мати рівний доступ до якісної освіти. 
 
На цю подію жителі Васильківщини чекали більше 10 років, адже ще у 2004 році було залито фундамент та повністю зупинено будівельні роботи і лише два з половиною роки тому за сприянням та підтримки губернатора Київщини було відновлено будівництво. Тепер тут новозбудована школа, де створено комфортні умови для успішного навчання і гармонійного розвитку дитини. 
 
Нині на Київщині також завершується будівництво двох шкіл у Фастові, а ще в селах Микуличі Бородянського району та Вишнівка Києво-Святошинського. 
 
З метою реалізації доручень Президента України щодо сприяння продуктивної зайнятості населення одним з пріоритетних завдань на Київщині – створення нових робочих місць, комфортних умов праці та забезпечення житлом молодих спеціалісті. 
 
- Ми постійно опікується проблемами безробітних, адже зайнятість населення – це одна з найважливіших соціально-економічних проблем країни, особливо працевлаштування молоді та забезпечення першим робочим місцем, - сказав Анатолій Присяжнюк.
Категорія: Київщина | Переглядів: 488 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus