Головна » 2013 » Грудень » 27 » На Київщині відкрили підстанцію “Північна”
13:51
На Київщині відкрили підстанцію “Північна”

Сьогодні за участю заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергія Чеха та заступника голови Київської облдержадміністрації Володимира Максименка відбулося введення в експлуатацію об’єкту ПС 330/110/10 кВ "Північна” у селі Нові Петрівці Вишгородського району. 

 
У зв’язку зі зростанням споживання електроенергії в регіоні, що пов’язано з інтенсивною житловою забудовою, розвитком інфраструктури, споживання вузла ПС 330 кВ "Північна” в період з 2003 до 2009 р. зросло майже на 30 %. Підстанція потребувала масштабної реконструкції. 
 
- Підстанція обладнана сучасним релійним захистом, системою діагностики, яка дозволяє своєчасно виявляти пошкодження в електричних мережах прилеглої території, - зазначив Сергій Чех заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України. 
 
- На даний час виконано реконструкцію з повною заміною застарілого обладнання на сучасне, введено автоматизовану систему керування технологічними процесами, що дозволяє керувати обладнанням підстанції дистанційно з робочого місця чергового персоналу, - зазначив Володимир Максименко. - Підстанція дасть можливість збільшити навантаження на місто Київ та область, внаслідок чого споживачі зможуть отримати більше електроенергії та, відповідно, потужностей. 
 
ПС 330/110/10 кВ "Північна” одна з підстанцій Київського енерговузла, яка по трьох лініях з’єднана з енергосистемою. На підстанції електроенергія трансформується у більш нижчий клас напруги і по лініях 110 кВ направляється на підстанції регіонального рівня і доводиться до споживачів. 
 
На об’єкті працюють оперативні працівники, робота яких заключається у миттєвому реагуванні на певну подію, зокрема, вони з’ясовують на якому приєднанні відбулося відключення електроенергії, причину відключення, а також передають потрібну інформацію відповідним бригадам для усунення пошкодження. 
 
Всього на реконструкцію об’єкту з передачі електроенергії було залучено майже 600 мільйонів гривень інвестицій. Реконструкція на ПС "Північна” тривала трохи більше року та була запланована для підвищення надійності навантаження. 
 
За словами голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка сьогодні на Київщині реалізація Програми економічних реформ надала можливість втілити у життя ряд інвестиційних проектів для розбудови інфраструктури регіону.
Категорія: Новопетрівська громада | Переглядів: 505 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus