Головна » 2013 » Вересень » 14 » На Київщині пройшло обласне спортивне свято
13:16
На Київщині пройшло обласне спортивне свято

В рамках святкування Дня міста Українка на міському стадіоні пройшло обласне спортивне свято, участь у якому взяли мешканці та гості Київщини. Вітаючи кращих спортсменів та фізкультурників голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк сказав, що утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для України – і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт. 

 
- Сьогодні Президент України Віктор Янукович поставив завдання активізувати зусилля щодо забезпечення всіх умов для занять громадянами фізкультурою і спортом. Особливої уваги, потребує підтримка розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл, будівництво спортивних об’єктів тощо, - зазначив Анатолій Присяжнюк. 
 
На підтвердження своїх слів губернатор разом з міським головою Павлом Козирєвим відкрили в місті 3 ігрових та один тренажерний спортивні майданчики. 
 
- Сьогодні місто Українка є яскравим прикладом втілення в регіоні програми «Київщина без окраїн», яка реалізується завдяки ініціативам Президента України. Лише за останній рік в області відкрито майже сто спортивних майданчиків та футбольних полів, льодовий стадіон у Білій Церкві. У цьому році розпочато будівництво такого ж стадіону у Богуславі, – сказав Анатолій Присяжнюк. 
 
Також голова Київської ОДА повідомив, що у цьому році на Київщині буде введено в експлуатацію ще 5 стадіонів та басейн у Василькові. 
 
В рамках спортивного свята в Українці відбулися обласні змагання з шахів, волейболу, настільного тенісу, баскетболу. Переможці отримали поздоровлення та нагороди голови Київської облдержадміністрації та мера міста. Окрасою свята стала вітрильна регата серед крейсерсько-перегонових яхт. 
 
- Завдання влади дати всебічну допомогу дітям, які хочуть розвивати свої таланти не тільки в спорті, але й в інших сферах дитячих захоплень. Водночас популяризація здорового способу життя є необхідною складовою щодо залучення до занять фізичною культурою і спортом, - сказав Анатолій Присяжнюк.
Категорія: Київщина | Переглядів: 518 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus