Головна » 2015 » Серпень » 21 » Мобілізація. Осінній призов
15:55
Мобілізація. Осінній призов

Наказ  2233. Офіційно

Про проведення призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді  2015 року                                   

            1. На підставі Закону України «Про  військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України  від 17 лютого 2015 року №88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» з 1 жовтня по 30 листопада          2015 року проводиться призов громадян на строкову  військову службу.

            2. Явці на призовну дільницю Вишгородського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким у період чергового призову виповнилося 20 років, а також громадяни, які народилися у               1988-1995 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

            3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Вишгород вул. Кургузова, 5  у зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат  1 жовтня 2015  року маючи при собі документи, які засвідчують особу.

            4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Вишгородського  району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

            5. На підставі Закону України «Про  військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

            6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Микола ПРИБОРА, полковник, військовий  комісар Вишгородського районного військового комісаріату.                                       

 

Категорія: Україна | Переглядів: 1304 | Додав: slovo
comments powered by Disqus