Головна » 2014 » Березень » 28 » Крим
11:00
Крим

Інформація для громадян України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тимчасове перебування до Київської області.

На виконання листа Міністра соціальної політики України від 17.03.2014 №2286/0/14-14/5 з метою забезпечення виплати пенсій громадянам України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тимчасове перебування до Київської області, управліннями Пенсійного фонду України у районах, містах, а також у містах та районах Київської області, головним управлінням Пенсійного фонду у Київській області та управлінням Пенсійного фонду України у Вишгородському районі проводиться:

- прийом цих громадян та розгляд їх звернень у терміновому порядку;

- запит пенсійних справ та переведення отриманої пенсії за іншим місцем фактичного проживання (за заявами громадян);

- інформаційно-роз’яснювальна робота з сім’ями, які приїжджають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, щодо можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування, зокрема, через відкриті у регіонах "гарячі" телефонні лінії та з використанням інформаційних повідомлень.

При зверненні громадян за первинним призначенням пенсії за місцем тимчасового перебування надається допомога заявникам у отриманні необхідних документів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами «гарячої» лінії:

- головного управлінням Пенсійного фонду України у Київській області - 425-83-51,

- управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі – 5-24-70.

А також з усіх питань ви можете безкоштовно (із стаціонарних телефонів) звертатися за телефоном "гарячої лінії” Пенсійного фонду України – 0800503753.

Категорія: Україна | Переглядів: 481 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus