Головна » 2013 » Вересень » 5 » Європейська інтеграція та стратегічна співпраця
11:13
Європейська інтеграція та стратегічна співпраця
Днями до Борисполя завітав радник Президента України Володимир Зубанов, який провів зустріч з громадою в актовій залі міськради. Тема зустрічі стосувалася результатів реалізації програм Президента України. 

У своєму зверненні Володимир Зубанов зазначив, що Україна протистоїть тиску світової кризи і дбає про підвищення добробуту громадян. Радник Глави держави детально зупинився на перспективах гуманітарної політики та на євроінтеграційних процесах України. Зокрема він наголосив, що підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом є пріоритетним завданням для нашої держави. 

- Співпраця з Євросоюзом нам необхідна, в першу чергу, як стимул для внутрішньої модернізації, впровадження нових технологій та стандартів. Є очікуваними вигоди від більш широкого виходу продукції українських підприємств на ринки ЄС, збільшення припливу європейських інвестицій, встановлення у подальшому безвізового режиму для громадян України, - зазначив Володимир Зубанов. 

На його думку, в зовнішній політиці Україна є прагматичною. І Євросоюз, і Російська Федерація, лідер Митного союзу, є нашими стратегічними партнерами, що зафіксовано у відповідних документах. Не варто протиставляти східний та західний вектори й намагатись посварити Україну з Росією. Ринки наших країн потрібні один одному. Тому свого часу підписано угоду про зону вільної торгівлі з СНД, укладено Меморандум про співпрацю з Євразійською комісією. У стосунках з Митним союзом ми робимо акцент не лише на торгівлі, а й на інтенсивному розвитку реального сектору, кооперації у тих галузях, де є наш взаємний інтерес – у машинобудуванні, авіабудуванні, металургії тощо. 

- Таким чином, ми поєднуємо потенціал європейської інтеграції та стратегічної співпраці з євразійським співтовариством, - сказав Володимир Зубанов.
Переглядів: 412 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus