Головна » 2013 » Листопад » 4 » ЄС може зняти питання звільнення Тимошенко
19:05
ЄС може зняти питання звільнення Тимошенко
Нові обставини у справі екс-прем'єрки Юлії Тимошенко щодо її причетності як основного фігуранта до фінансових махінацій Павла Лазаренка можуть змусити ЄС переглянути обов'язкову вимогу її звільнення для підписання Угоди про асоціацію. 

Таку думку в коментарі кореспондентові Укрінформу озвучив політолог, директор Інституту української політики Кость Бондаренко. 

"Перш за все, потрібно дочекатися офіційного підтвердження цієї інформації. Але у випадку, якщо вона буде підтверджена, то я думаю, що питання про відправлення Тимошенко за кордон чи її звільнення навряд чи буде стояти. Тому я думаю, що вимога ЄС щодо Тимошенко може, принаймні, стати об'єктом перегляду", - сказав політолог. 

На переконання політолога, у цій ситуації Захід поставиться з розумінням до рішення України, оскільки "не забажає бути співучасником у такій судовій справі". 

"Справа є доволі серйозною і, відповідно, я думаю, що в такій ситуації навіть таж сама місія Кокса-Кваснєвського мала б врахувати нові обставини справи", - додав експерт.
 
Таким чином Бондаренко констатував, що Європейському Союзу доведеться визначатися по-новому у питанні Тимошенко. 

"Після того, як з'явилася інформація про гроші Тимошенко у Брюсселі, і вона підтверджується не українськими, а міжнародними компаніями, то чи буде у цій ситуації європейська сторона наполягати на умові визволення Тимошенко для підписання Угоди про асоціацію!?" - резюмував політолог. 

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація, що Кабмін намагається повернути в Україну понад 4 млрд гривень Павла Лазаренка, а Юлія Тимошенко може стати головним фігурантом справи. 

Підготувала Ірина Демура
Переглядів: 452 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus