Головна » 2013 » Березень » 23 » Час служити Батьківщині
11:42
Час служити Батьківщині
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 9 листопада 2012 №635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році» з 1 квітня по 31 травня 2012 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. 

Явці на призовну дільницю Вишгородського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988-1994 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних причин. 

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Вишгород вул. Кургузова, 5, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 18 квітня 2012 року , маючи при собі документи, які засвідчують особу. 

Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Вишгородського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії. 

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю. 

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. 

Підполковник Микола ПРИБОРА, 
військовий комісар Вишгородського 
районного військового комісаріату Київської області
Переглядів: 1135 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus