Головна » 2013 » Серпень » 31 » Безпека – одне з головних завдань ДАІ
10:15
Безпека – одне з головних завдань ДАІ
З 20 серпня по 20 вересня на території Київської області проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Увага! Діти на дорозі!». Основна мета даних заходів – нагадати діткам правила безпечної поведінки на дорозі. 

Літні канікули добігають кінця, а це означає, що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. 

Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів, якими проходять маршрути руху шкільних автобусів, інформує сектор профілактичної роботи УДАІ у Київській області. 

Державтоінспекція Київщини звертається до водіїв з проханням не забувати: поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху. Також Державтоінспекція звертається до батьків: пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.
Переглядів: 462 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus