Головна » 2013 » Грудень » 10 » Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду
12:59
Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду
Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови облдержадміністрації та обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. 

Під час наради розглядалися питання реалізації в регіоні завдань Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, а також суспільно-політичну ситуацію. 

Сьогодні одним з пріоритетних напрямків роботи обласної служби зайнятості є професійне навчання безробітних під потребу ринку праці та на замовлення роботодавців. Для пришвидшення працевлаштування безробітних проведено 12 тис. профорієнтаційних та інформаційно-консультаційних заходів. Всього упродовж цього року проведено 844 міні-ярмарки вакансій, 125 районних та міських ярмарків та 3 міськрайонні. Загалом у ярмарках взяли участь 1500 роботодавців та 95 навчальних закладів, що готують кадри під потреби роботодавців. 

- Сьогодні створюються необхідні умови для зниження рівня безробіття та забезпечення зайнятості мешканців регіону через відповідні служби, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України в області, влада приділяє увагу питанню стимулювання зайнятості населення та створення нових робочих місць. 

Також за словами голови ОДА пріоритет у діяльності влади спрямований на широке інформування жителів регіону шляхом проведення ярмарок вакансій, через навчання на курсах підвищення кваліфікації. 

Загалом цього року у ярмарках взяли участь 1500 роботодавців та 95 навчальних закладів, які готують кадри під потреби роботодавців. Роботодавці Київської області представили безпосередньо на ярмарках понад 3,5 тис. вакансій.
Переглядів: 404 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus