Головна » 2015 » Червень » 18 » Академія прокуратури набирає студентів
11:59
Академія прокуратури набирає студентів

Національною академією прокуратури України у 2015 році здійснюватиметься прийом вступників до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем  «магістр» за спеціальністю «Правознавство» лише на денну форму навчання.

До Академії прийматимуться громадяни України, які закінчили вищі навчальні заклади, отримали вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  «бакалавр» і виявили бажання здобути вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  «магістр» із середнім балом за додатком диплома не нижче 4,5 бала за 5-бальною системою оцінювання знань, а також мають необхідні для роботи в органах прокуратури ділові та моральні якості та за станом здоров’я можуть виконувати службові обов’язки.

У 2015 році Академія планує прийняти 150 осіб на денну форму навчання. Підготовка фахівців в Академії здійснюватиметься за рахунок видатків державного бюджету, тобто передбачається безкоштовне навчання, та студенти будуть отримувати стипендію за рахунок державного бюджету.

Етапи вступної кампанії:

1. початок прийому заяв та документів - 6 липня 2015 року (включно);

2. закінчення прийому заяв та документів -  22 липня 2015 року (включно);

3. строки проведення вступних випробувань - 24 - 31 липня 2015 року;

4. строк оприлюднення рейтингового списку вступників - не пізніше 5 серпня 2015 року;

5. строк зарахування вступників - не пізніше 7 серпня 2015 року.

 Вступники особисто подають документи та заяву про вступ до Академії. Правила прийому розміщені на офіційному сайті Академії.

Зважаючи на законодавчі зміни та реформування органів прокуратури Національна академія прокуратури України на сьогоднішній день залишається єдиним вищим навчальним закладом, який діє в системі органів прокуратури України та є базовим щодо підготовки кваліфікованих юридичних кадрів прокуратури.   

Категорія: Україна | Переглядів: 483 | Додав: slovo
comments powered by Disqus