Головна » 2017 » Січень » 26

Рибокопи – проти браконьєрів

Рибокопи – проти браконьєрів

Київський рибоохоронний патруль контролюватиме дотримання правил рибальства на водоймах Київської області і Київського водосховища, зокрема й за допомогою сучасної техніки. Йдеться про 24 човни, 13 автомобілів, ехолоти, тепловізори та радіостанції, які патрулем продемонстровано громадськості 24 січня у Вишгороді,  на Набережній біля Київської ГЕС.
«На оснащення «пілотного» Київського рибного патруля було виділено 15 млн грн коштів з державного бюджету. Відбір підрядників, закупівля човнів та автівок проводилися через систему «ProZorro», що дозволило зекономити  більше 1 млн гривень. Цей досвід ми використаємо і для інших регіонів України. Зекономлені кошти ми направили на придбання додаткового оснащення, вкрай необхідного для роботи патруля &nbs ... Читати далі »

«Соборна моя Україно, хай буде щасливим твій шлях»

«Соборна моя Україно, хай буде щасливим твій шлях»

Саме таку назву мав день інформації, який пройшов у Вишгородській центральній районній бібліотеці для військовослужбовців строкової та конт­рактної служби військової частини 3077 Національної гвардії України до Дня Соборності України.
Бібліотечні працівники Юлія Брушневська, Лариса Калінкевич та Галина Дмитренко підготували історичний екскурс про проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулось 22 січня 1919 року, та ознайомили присутніх з книжковою виставкою «Любіть Україну», на якій було представлено учбову, довідкову, науково-популярну літературу з історії суспільно-політичного, революційного, національно-визвольного руху в Україні. 
Більше семи років бібліотека підтримує тісні партнерські зв ... Читати далі »

Чи вистачає рибі кисню?

Чи вистачає рибі кисню?

19 січня на Київському водосховищі відбулася акція замірів кисню, яка пройшла за підтримки Рибоохоронного патруля Києва та Київської області, депутата Київської обласної ради Андрія Пещеріна. Розробляли заміри начальник іхтіологічного відділу Наталія Опанасюк та начальник Рибоохоронного патруля Володимир Мухін. На акції були присутні старший науковий співробітник Інституту рибного господарства Сергій Курганський, а також головний інженер Інституту гідробіології Євген Савченко. Активну участь у акції взяли Асоціація рибалок промисловиків, користувачі Київського водосховища – ФОП Сергій Буяло, Владислав Кисіль, Тетяна Потоцька, Євген Курочка, «СВК Шолуденко» Анатолій Михальцов, Сергій Вакульчик, Наталя Лавренок  та голова Асоціації рибалок промисловиків Микола Шинкаренко. < ... Читати далі »