Головна » 2015 » Серпень » 11

Освіта для людей з особливими потребами

Освіта для людей з особливими потребами

Умови прийому  до житомирського вищого професійного училища - інтернату Житомирської обласної ради на 2014 - 2015 навчальний рік

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) До ВИЩОГО професійного училища -інтернату приймаються юнаки та дівчата віком від 15 до 45 років, що мають інвалідність, стан здоров'я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище - інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій:

На базі 9 класів

11.08.2015

Архітектурно-будівельна "амністія" в Україні

Архітектурно-будівельна

В Україні діє «будівельна амністія». Це доступний та швидкий спосіб легалізувати самочинні будівництва, якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм щодо розміщення об’єкту

В рамках будамністії ДАБІ вже зареєструвала майже 900 дозвільних документів

Станом на 10 серпня територіальними органами Держархбудінспекції України розглянуто 1333 документи в рамках реалізації так званої «будівельної амністії», з яких майже 70 відсотків вже зареєстровано.

Найбільшу кількість документів розглянуто в Дніпропетровській (178), Тернопільській(123), Київс ... Читати далі »

11.08.2015

Онлайн-сервіс Держгеокадастру: замовлення витягу

Онлайн-сервіс Держгеокадастру: замовлення витягу

Електронною послугою замовлення витягу про земельну ділянку за перший місяць скористалися 780 громадян

За перший місяць після запуску електронної послуги Держгеокадастру “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру” сервісом скористалися 780 громадян.

Найбільша кількість заяв стосувалась ділянок у Києві та Київській області – 89 та 535 заяв на отримання витягу відповідно. Таке співвідношення пов’язане з тим, що сервіс почав діяти на території столичної області і поступово був розширений на решту регіонів.

Також в трійці областей з найбільшою кількістю запитів Харківська – 65 та Рівненська – 37 запитів. ... Читати далі »

11.08.2015

Право на отримання житла учасниками АТО

Право на отримання житла учасниками АТО

На підставі пункту 14 статті 12 закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, учасникам бойових дій  надаються пільги, зокрема, першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих  будинків  і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом.

Розмір житлової площі, на яку мають право учасники АТО та члени їх сімей (дружина, неповнолітні діти, особи, які спільно проживають та пов'язані спільним побутом), складає 13,65 кв.м.

... Читати далі »

11.08.2015