Головна » 2013 » Серпень » 29

ГУ Міндоходів у Київській області нагадує

ГУ Міндоходів у Київській області нагадує

Кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2012 році закінчилася 1 травня, але і після її перебігу у всіх громадян є можливість надати декларацію про отримані доходи за останні 3 роки до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації. 


Додатковим стимулом для подання декларацій є введення в дію з 1 вересня 2013 року постанови Правління Національного банку України щодо встановлення граничних сум розрахунків готівкою для посилення фінансового контролю з боку держави. 

Подання декларац ... Читати далі »

29.08.2013

До відома громадян

До відома громадян

Відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. 


Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов'язаний перевірити визначене податкове зобов'язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов'язань з цього податку, що подається до ... Читати далі »

29.08.2013