Головна » 2014 » Листопад » 5 » Звіт громаді Київщини (ОНОВЛЕНО)
14:33
Звіт громаді Київщини (ОНОВЛЕНО)

Звіт громаді Київщини Голови обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям Д.Христюка за період з 23 жовтня по 3 листопада.

Шановні друзі!

Приємно відзначити, що робота зі збору та передачі гуманітарної допомоги нашим землякам, які несуть службу у зоні АТО, не припиняється ані на мить. Спільними зусиллями Обласного, районних та міських штабів допомоги учасникам АТО, за сприяння Київської облдержадміністрації, підтримки благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил», небайдужих мешканців області, волонтерів, нам вдається підтримувати бійців не лише найнеобхіднішим, як-то: продукти харчування, речі першої необхідності, а й обмундируванням та технікою. Така робота не лишається непоміченою. Щоразу, отримуючи адресний гуманітарний вантаж, хлопці відчувають нашу з вами підтримку, а також велику відповідальність, яка лежить на них за збереження територіальної цілісності і майбутнього нашої країни. І я глибоко переконаний, що у тій непростій ситуації, що склалася в нашій державі, кожен мусить робити усе від себе залежне, аби сприяти якнайшвидшому вирішенню конфліктної ситуації на Сході. Упевнений, своєю небайдужістю ми крок за кроком наближаємося до такої бажаної для усіх перемоги та встановлення миру на наших землях. Тож, хочу подякувати усім, хто продовжує брати участь у зборі та передачі гуманітарної допомоги нашим бійцям у зону АТО.

Так, спільними зусиллями, лише за останні 10 днів нам вдалося надати допомогу бійцям 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», батальйону міліції особливого призначення «Київщина», спецпідрозділу «Альфа», які несуть службу у зоні АТО та бійцям, майбутнім артилеристам, військової частини ПП В5229.

Батальйону «Київщина» та спецпідрозділу «Альфа» до зони АТО, передано понад 8 тонн продуктів харчування: овочі, фрукти, крупи, м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, чай, каву, солодощі та інше. А також засоби особистої гігієни, речі першої необхідності та пічки-буржуйки. Згідно потреб, бійцям обох підрозділів, передано також комплекти зимової форми та взуття, теплі речі на загальну суму понад 100 000 гривень. Також для потреб бійців спецпідрозділу «Альфа» було придбано сучасні металошукачі та ендоскопічну камеру, на суму у 16,5 тис. грн.

Окрема подяка керівнику приватного підприємства «АТН» Артему Головатому, який спільно із благодійним фондом «Розвитку та захисту Київщини», взяв безпосередню участь у забезпеченні зимовою амуніцією хлопців зі спецпідрозділу «Альфа». Завдяки чому придбано 50 комплектів термобілизни, теплих шапок, балаклав, утеплених тактичних рукавичок, тільняшок та 20 пар зимових берців.

Також минулого тижня бійцям 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» було передано оновлену броньовану машину. БРДМ-2 1974 року випуску, до цього часу слугував експонатом у музеї-заповіднику «Битва за Київ 1943 року». Керівництвом музею та Київської обласної державної адміністрації було прийнято рішення про проведення її капітального ремонту і подальшу передачу хлопцям з 25-го батальйону. Спільними зусиллями благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадських організацій «Спільна справа», «Нове європейське місто», громадського руху «Самооборона Київської області», громадського формування «Прометей», волонтерів, мешканців міст Тарасівка, Боярка, Крюківщина Києво-Святошинського району, вдалося зібрати понад 40 тисяч гривень на придбання усього необхідного для проведення ремонту. Його виконали механіки-волонтери з тарасівської тракторної бригади: Віталій Кондратов, Олексій Балецький, Денис Докійчук, Дмитр Скиба та Денис Трипольський.

Окрім цього, на прохання керівництва військової частини В5229, придбано і передано для потреб бійців сучасну мотопилку та автомобільні шини для автомобіля «УАЗ», загальною вартістю близько 7000 грн. Упевнений, цей наш невеличкий внесок, допоможе бійцям військової частини у подальшому несенні служби.

Також за ініціативи благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», підтримки Київської облдержадміністрації, Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам, в області було проведено благодійні ярмарки з метою збору коштів для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, що перебувають в зоні проведення АТО. До заходу долучилися, як фермери так і звичайні селяни, які виставили на продаж власну сільськогосподарську продукцію за помірними цінами, й частину прибутку – перевели на потреби бійців.

Окремо хотів би відзначити роботу Обласного складу зі збору гуманітарної допомоги, який працює щосереди у місті Бориспіль. Минулого тижня, лише за один робочий день, ним було прийнято близько 3 тонн продуктів харчування для бійців зони проведення АТО: овочі, крупи, м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, борошно, олії, солодощі, питну воду та інше. Висловлюю подяку мешканцям Баришівського, Білоцерківського та Бородянського районів Київщини, які взяли активу участь у зборі і передачі гуманітарної допомоги.

Усього на даний час надано понад 400 тонн матеріально-технічної гуманітарної допомоги на загальну суму близько 22 мільйони 300 тисяч гривень.

Водночас Службою у справах дітей та сім’ї, районними соціальними службами Київщини, у рамках Обласної комплексної Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей „Назустріч дітям” до 2017 року, проводиться постійна робота із надання адресної матеріальної допомоги безпосередньо учасникам АТО та членам їх родин. На даний момент матеріальну допомогу за рахунок бюджетних коштів отримали 180 учасників АТО, 237 поранених бійців, які потребують лікування, 44 родини загиблих. Загальна сума виплат склала 2.897.765 гривень.

Окрім цього, проводяться засідання Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, у ході яких розглядаються актуальні проблемні питання: соціальне забезпечення, контроль над проведеною роботою щодо безпосередньої допомоги родинам загиблих, забезпечення земельними ділянками тощо. Також надається правова допомога з надання юридичних консультацій учасникам АТО та членам їх родин. Щотижня на шпальтах обласних, районних та міських газет Київщини – подається детальна інформація щодо порядку отримання статусу учасника бойових дій в АТО, отримання пільг, державного соціального забезпечення, тощо.

На сьогоднішній день головним завданням є забезпечення зимовою формою, взуттям та теплими речами, засобами для обігріву та приготування їжі у польових умовах. Погодні умови дедалі погіршуються і перші морози не повинні стати на заваді сумлінному несенню служби наших бійців. Разом – ми переможемо!

З повагою заступник голови Київської облдержадміністрації,
голова Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям,
Дмитро Христюк

За детальною інформацією щодо надання допомоги та з питань збору гуманітарної допомоги звертатися за телефонами:

«Гаряча лінія» Штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям:
(044) 286 17 39, (067) 240 40 15

Благодійний фонд «Розвитку та захисту Київщини»:
(096) 381 34 44

Категорія: Київщина | Переглядів: 475 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus