Головна » 2015 » Квітень » 23 » Запрошуємо на навчання молодь
11:53
Запрошуємо на навчання молодь

Серед безлічі вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави. 

Є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи це Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м. Черкаси), Національний університет цивільного захисту (м. Харків), Львівський державний університет безпеки життєдіяльності(м. Львів) та Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо – кваліфікаційними рівнями «магістр», «спеціаліст», «бакалавр», «молодший спеціаліст».

Вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

Майбутні рятівники повинні бути здоровими, мати добру фізичну підготовку та знання з профільних предметів: математика, фізика, українська мова та література.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. З терміном навчання: 4 роки за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр», 5 років за освітньо – кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечується 100 % працевлаштування.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих на вступ у наші навчальні заклади. Також запрошуємо громадян віком до 35 роківна заміщення посад рядового та молодшого начальницького складу в пожежно– рятувальних підрозділах.

Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією Ви можете звертатися до Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка19 або за телефоном 5-42-82.

Категорія: Вишгородщина | Переглядів: 400 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus