Головна » 2015 » Травень » 23 » Прощавай, творчий сезон!
09:55
Прощавай, творчий сезон!
Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», як і щороку, у травневі дні радо привітав своїх прихильників на традиційному звітному концерті «ДИВО-шоу» з нагоди закриття творчого сезону-2015.
 
Творчий сезон був насичений і новими, і вже традиційними подіями. З’явилися нові імена, нові колективи, і вони вже навіть мають певні здобутки. Новим доробком і новими перемогами можуть похвалитися також і наші відомі колективи.
 
Урочистим боєм барабанів розпочали його учасниці студії барабанщиць «Феєрія». Зі значними успіхами творчі колективи привітала директор Центру творчості «Дивосвіт» Олена Андріяш та вручила їм подяки.
 
Найважливіші дати і події року знайшли своє відображення у звітному концерті і живий відгук у наших глядачів: композиція «Дорогами війни» до 70-річчя Перемоги творчого об’єднання «Різні Люди», патріотична композиція «Україна єдина» театрально-естрадної студії «Лицедії», пісні «Журавлі», «Молитва за Україну», «Україна єдина» вокальної студії «Візерунок».
 
Лунали українські пісні у виконанні студій «Соло» та «Доремікс». Захоплювали яскравими образами і цікавим поєднанням традиційної і сучасної хореографії танцювальні композиції хореографічної студії «Ліберті». І студія хореографічних мініатюр «Пролісок», як завжди, потішила всіх своїми яскравими і веселими композиціями.
 
Схвальними оплесками вітали глядачі сольні номери: дебютантку диво-сцени Вікторію Любиш з вокальної студії «Смайлик», добре знайомих усім Андрія Харкевича і В’ячеслава Тарасюка з «Візерунку», пластичний етюд Варвари Юртаєвої зі студії «Viva».
 
Добігає свого фіналу чотирнадцятий диво-сезон, а «Дивосвіт» уже має безліч креативних ідей і творчих планів на наступний ювілейний сезон.
 
Анастасія НЕПОКРИТОВА,
за матеріалами сайту «Дивосвіт»
Фото автора
Категорія: Вишгородська громада | Переглядів: 769 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus