Головна » 2015 » Квітень » 9 » Пожежники
12:03
Пожежники

Шановні громадяни Вишгородщини!

Наближаєтьсявелике свято – Воскресіння Христове. Вишгородськийрайонний відділ ГУ ДСНС України у Київськійобластінапередодні свята нагадує Вам, що не слідзабувати про правила пожежноїбезпеки і під час Великодніх свят. Адже, як свідчить статистика, випадкизагораньчастішаютьсамепід час святкувань. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежахстаєпорушення правил пожежноїбезпеки. Аби не псуватисобі свята, дотримуйтеся правил безпечногоповодження з вогнем, особливо будьте обережнізісвічками. Під час приготуванняпасхальнихстрав не забувайте про правильнеповодження з газо- та електроприладами. В жодномуразі не слідзалишатиїхввімкненими на періодсвоєївідсутності. Якщо у Вашомудомі є маленькадитина, також не слідзалишатиїї без нагляду, особливо, коли топиться піччигоритьсвічка.Як кажуть в народі, “Береженого Бог береже”, тож не затьмарте собі свята.

Адже дотримання правил пожежної безпеки доступне кожному, зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.

Веселих Вам Великодніх свят!

Вишгородський районний відділ ГУ ДСНС України у Київській області

 

Запрошуємо на навчання молодь Вишгородського району!

Серед безлічі вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави, є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи це Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м. Черкаси), Національний університет цивільного захисту (м. Харків), Львівський державний університет безпеки життєдіяльності(м. Львів) та Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця), які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо – кваліфікаційними рівнями «магістр», «спеціаліст», «бакалавр», «молодший спеціаліст».

Вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

Майбутні рятівники повинні бути здоровими, мати добру фізичну підготовку та знання з профільних предметів: математика, фізика, українська мова та література.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. З терміном навчання: 4 роки за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр», 5 років за освітньо – кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечується 100 % працевлаштування.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих на вступ у наші навчальні заклади. Також запрошуємо громадян віком до 35 роківна заміщення посад рядового та молодшого начальницького складу в пожежно– рятувальних підрозділах.

Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією Ви можете звертатися до Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка19 або за телефоном 5-42-82.

Категорія: Вишгородщина | Переглядів: 478 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus