Головна » 2015 » Березень » 28 » Посади своє дерево
10:33
Посади своє дерево
Весна в ДП «Вищедубечанське лісове господарство» асоціюється з пробудженням природи, розвитком і початком нового життя. У цей час, як ніколи, хочеться «вир­ватися» з домівок, кабінетів, бути ближче до землі, до природи. А справжній подих весни можна почути тільки в лісі. Водночас весна для лісівника — це найбільш гаряча пора. Адже в цей стислий проміжок часу закладається майбутнє наших лісів. 
 
Так у 2015 році ДП «Вищедубечанське лісове господарство» запланувало посадити 196 га лісових культур і 2 га плантацій новорічних ялинок. 
 
Традиція посадки лісу дітьми для нашого краю – звична справа. 
 
З метою підвищення іміджу лісової галузі, роз’яснення громадськості важливості лісових насаджень, виховання у підростаючого покоління, шанобливого ставлення до природи у цьому році Державним агентством лісових ресурсів України за підтримки Міністерства освіти та науки України було започатковано все­українську акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках». Акція дає можливість нашим дітям доторкнутися до природи, включитися у процес створення майбутніх лісів. Заходи в рамках акції триватимуть з 21 березня по 22 квітня. 
 
Наша держава починається з кожного з нас, з нашого двору, села, міста. Нехай кожен упорядкує свій двір, свою вулицю, посадить своє дерево і тим самим зробить внесок у загальнодержавну справу. 
 
Іван СЕРЕДА,
інженер з лісовідновлення
Категорія: Вищедубечанська громада | Переглядів: 815 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus