Головна » 2013 » Серпень » 12 » Олександр Басай: "Глава держави поставив завдання..."
11:48
Олександр Басай: "Глава держави поставив завдання..."
З метою виконання соціальних ініціатив Президента України щодо створення належних умов для сімейного виховання, на Київщині триває програма «Кожній дитині – родину», започаткована Віктором Януковичем у 2012 році. 

- Одне з головних завдань влади полягає у тому, аби зберегти родину, створити умови, за яких жодна дитина не буде направлена до інтернатних закладів, а отримає необхідний захист і підтримку від держави, - зазначив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Басай під час відвідування дитячого будинку сімейного типу родини Бондарів. 

Цього року родина святкуватиме 20-річчя, зараз доглядають за 11-ма прийомними дітьми, а загалом мали таких - 26-ть. На початку року родина придбала новий будинок у Сквирському районі в селі Ленінське та за браком коштів самотужки зводити будинок стало важко. 

Наразі родина згадує, як у березні дивилися програму «Діалог з країною» та вирішили звернутися до Віктора Януковича за допомогою. 

- Глава держави поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання та забезпечити з боку влади належну допомогу людям з усіх їх звернень, - наголосив Олександр Басай. - Певною мірою проект «Діалог з країною» став не тільки можливістю почути про проблеми громадян у кожному куточку регіону, а й перевірити, наскільки спроможна влада на місцях – районні державні адміністрації, територіальні органи – ефективно вирішувати проблеми громадян. Наскільки чиновники всіх рівнів налаштовані на спілкування з громадянами, налаштовані бути чутливими до проблем людей. 

Сьогодні проводяться будівельні роботи, які вже найближчим часом мають закінчитися. І вже у вересні місяці родина Бондарів планує оселитися у новому, затишному будинку, куди запросить не лише голову Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, а й Президента України.
Переглядів: 449 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus