Головна » 2016 » Червень » 16 » Нам потрібні інфраструктурні проекти
17:43
Нам потрібні інфраструктурні проекти

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук минулого вівторка провів робочу нараду із представниками Вишгородського району та ПАТ «Київобленерго» стосовно будівництва на території села Хотянівка електричної підстанції 110/10 кВ. Участь в обговоренні можливостей спорудження цього об’єкта взяли голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Горган, директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Наталія Мошинська, сільські голови сіл Хотянівка, Лебедівка, Вища Дубечня та Нижча Дубечня.
Олександр Горган зазначив, що необхідність спорудження підстанції продиктована великою нестачею енергетичних потужностей у районі. Їх дефіцит гальмує розвиток як індивідуального житлового будівництва, так і реалізацію інвестиційних проектів у частині промисловості. «Особ­ливо критичну ситуацію спостерігаємо на лівому березі району, а саме, на території, яка охоплює кілька сіл, зокрема, Хотянівку, Лебедівку, Вищу Дубечню та Нижчу Дубечню. Та головне, що ситуацію можна і потрібно вирішувати – за рахунок спорудження підстанції 110/10 кВ. Фінансуватиме проект ПАТ «Київобленерго», –зазначив голова райдержадміністрації.
Вартість проекту складе близько 250 млн грн. Уже підшукано земельну ділянку, яка підходить для будівництва підстанції. Однак для виготовлення детального плану території і проведення топографічної зйомки ділянок, що стосуються і розміщення станції, і площ магістральних комунікацій, які потрібно буде підвести до зазначених чотирьох сіл, необхідне відповідне доручення Київської обласної державної адміністрації.
У свою чергу, Наталія Мошинська наголосила на необхідності розробки не тільки детального плану територій під будівництво підстанції, але й схеми планування частини територій району, що охоплює покриття від цієї підстанції.
У підсумку сторони зійшлися на тому, що від Київської облдержадміністрації буде видано відповідне доручення Вишгородській РДА щодо розробки як детального плану території, на якій споруджуватиметься підстанція, так і схеми планування частини територій району, що охоплює покриття від цієї підстанції.
«Нам потрібні такі інфраструктурні проекти, які дозволять як покращити якість життя місцевого населення, так і сприятимуть реалізації  інвестиційних ідей та розвитку економіки на місцях. До втілення таких проектів мають долучатися і депутатський корпус, і місцева та районна влада, а також область. Так спільними зусиллями досягнемо бажаного результату», – резюмував Максим Мельничук.

За інф. сайту КОДА

 

Категорія: Вишгородщина | Переглядів: 237 | Додав: slovo
comments powered by Disqus