Головна » 2015 » Травень » 23 » Майстер-клас для дітлахів від профі
10:08
Майстер-клас для дітлахів від профі
На запрошення голови райдержадміністрації Олександра Горгана та за сприяння Вишгородської міськради цієї неділі на набережній Київського водосховища відбувся перший всеукраїнський профорієнтаційний захід для дітей «Місто професій». 
 
На вході до імпровізованого містечка кожна дитина, отримавши паспорт, мала змогу «влаштуватися на роботу», пройшовши попередній майстер-клас від справжніх професіоналів. Для цього заздалегідь організаторами були підготовлені  станції, де в рамках проекту зібрались соціально активні компанії-«роботодавці» та представники бюджетних організацій які презентували дітям більше двадцяти професій. Дітки змогли спробувати себе в ролі міліціонера, кухаря, лікаря, фітнес-інструктора, криміналіста, та багатьох інших. Цікаво було спостерігати, як малеча, вишикувавшись у чергу, нетерпляче чекала можливості вдягнути костюм пожежника та на практиці загасити імпровізовану  пожежу. У ролі журналіста діти старшого віку з великим захопленням розбігалися територією «Міста професій», щоб взяти інтерв’ю в гостей та організаторів свята, не забуваючи при цьому робити цікаві фоторепортажі. 
 
На станції «Психолог», що була створена вихованцями дитячого табору відпочинку «Лісова Застава», відвідувачі мали можливість  взяти участь у психологічних тренінгах та рухових іграх. До речі, за якісно виконану роботу  «працівники» отримували відмітку в паспорті та винагороду – зарплатню, витратити яку можна було в крамниці солодощів та подарунків. У заході брали активну участь і дорослі, які з задоволенням спостерігали за своїми дітками та при потребі намагалися допомогти їм виконати завдання. 
 
Відбулося велике родинне свято, у якому задіяні були всі. Багато з присутніх батьків тішилися з того, що цей день їхні дітки провели на свіжому повітрі та ще й займаючись  такою корисною та цікавою справою. 
 
Інф. «Слова»
Фото Олександра КОВАЛЕНКА
Переглядів: 408 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus