Головна » 2013 » Листопад » 26 » Голова Київоблдержадміністрації провів апаратну нараду
18:52
Голова Київоблдержадміністрації провів апаратну нараду
Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови облдержадміністрації та обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. 

Під час наради розглядалися питання: реалізації у Київській області завдань Президента України щодо забезпечення соціально-економічного розвитку територій.

- Сьогодні в регіоні реалізуються соціальні ініціативи Президента України, адже Віктор Янукович поставив перед усіма завдання підвищувати добробут кожної людини. Тому ми розуміємо, що тільки соціально-економічний розвиток регіону, залучення інвестицій, відкриття нових підприємств, створення робочих місця дасть змогу наповнити бюджет та створити сприятливі умови для кожного, - наголосив Анатолій Присяжнюк. 

Як зазначив Володимир Горбик, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації практично у кожному регіоні Київщини упродовж останніх років відбувалися пуски нових виробництв, підприємств, новозбудованих чи модернізованих об’єктів виробничої, соціальної сфери. 

Так, на сьогодні обсяг промислового виробництва Київщини склав 97,6 відсотків. За цей рік було реалізовано промислової продукції на суму 33,3 млрд.грн. З відкриттям нових підприємств в регіоні за останній рік було збільшено рівень працевлаштування який складає 41 відсоток 

У ході роботи губернатор Київщини нагадав, що в регіоні дуже активно діє програма «Київщина без окраїн», яка об’єднує зусилля усіх жителів області, заради національного процвітання. Адже мета даної програми – це розвиток не лише при столичних територій, але й найвіддаленіших куточків регіону. 

- Злам негативних тенденцій в економіці – це не випадковість , не збіг обставин або якийсь подарунок, а результат роботи влади, бізнесу і трудових колективів, - наголосив Анатолій Присяжнюк. 

Анатолій Присяжнюк поцікавився станом справ у роботі структурних підрозділів облдержадміністрації та віддав відповідні розпорядження для оптимізації їх роботи.
Переглядів: 459 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus